Články FiftyFifty.cz, strana 5

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 5 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 5

FiftyFifty

Med jako prevence nemocí, ochránce imunity a lék

seriál :: Bylinky v akci

Med je uznávaným a ceněným lékem po celém světě už po několik tisíc let.. je to koncentrovaný extrakt z květů a rostlin, čistě přírodní elixír našeho zdraví..

Med - vzácný dar od včel

seriál :: Bylinky v akci

.. jestli je nějaká substance, která si opravdu zaslouží být nazývána 'tekutým zlatem', pak je to včelí med.. Co o něm víte?

Recepty z kuřecího masa

seriál :: Recepty

Kuřecí maso je možné upravit mnoha způsoby. My vám nabízíme recepty z kuřecího masa jako inspiraci, drobnými úpravami získáte nové zajímavé recepty, jajich výsledkem bude jistě také chutně upravené kuřecí maso.

Ananas je sladký lék

seriál :: Bylinky v akci

.. plod obdivuhodného tvaru, jedinečné, lehce štiplavě sladké chuti a omamné vůně.. tak nás láká ananas, ovoce lahodné, zdravé a léčivé..

Ořešák královský - strom plný léčivé síly...

seriál :: Bylinky v akci

Ořešák královský je bezesporu krásnou rostlinou, v našich krajích okázale zdobící nejednu zahradu. Má být na co pyšný. Dorůstá až 30 metrů a dožívá se úctyhodného věku. Za povšimnutí však nestojí jen svým vzhledem.. je to strom, který léčí..

Children abroad

seriál :: Language corner

People have always been curious about far-away places and cultures and travelling is really the only way to experience these different environments. And it is also true that the most effective way of learning a language is by living in the country concerned, but parents should always think carefully before they send their children abroad.

Zelí je ideální strava nejen na zimu

seriál :: Bylinky v akci

..taková obyčejná hlávka zelí.. na první pohled nic zvláštního, že.. opravdu?.. raději se podívejme pořádně..

Je libo lektvárek, muži?

Čarovat pravda moc neumím (jedině snad se zabordelenými věcmi), bylinu od plevele nerozpoznám, ochlupení si poctivě holím a nedrtím do nápojů partnerských, tak proč sem lezu s lektvary, že?

Jidášovo ucho je léčivá pochoutka

seriál :: Bylinky v akci

Kdo má rád "čínu", jistě si už všiml té černé gelovité lehce křupavé podivnosti, která se nachází snad v každém druhém čínském jídle. Je to právě Jidášovo ucho, tradiční pochoutka čínské kuchyně, nezbytná ingredience mnohých asijských pokrmů.. zároveň ale i lék..

Ice skating

seriál :: Language corner

Ice skating has a history of thousands of years. Archaeologists have discovered skates made from animal bone. They managed to find out that they were used mainly in Scandinavia, where skating was seen as an essential skill among the Scandinavian upper classes!

Než pozvednete sklenku..

"Víno není alkohol..", říkával můj prastrýc, žijící v jedné proslulé vinařské oblasti na jihu Moravy, "víno je medecína!" Pravda, vlastoručně vyráběný tekutý poklad popíjel denně a dožil se úctyhodných šestadevadesáti.

Do nového roku samá zdravá předsevzetí? ..aneb novoroční hubnutí

seriál :: Bylinky v akci

Hledáte recept, jak zhubnout? jak přeprat své vlastní obžérství?? .. zapomeňte na zaručené návody ala "k snídani nic a k obědu trochu vody".. jedinou správnou cestou je následovat hlas vlastního těla..

Smích - zdravý dárek pro všechny

Ne nadarmo se říká: Veselá mysl - půl zdraví... Mnozí lékaři doporučují svým pacientům jako lék právě humor. Některé nemocnice ve světě zaměstnávají kvůli hojivému účinku smíchu dokonce šprýmaře z povolání.

Víno léčí..

Vína se používalo jako léku už od starověku. Léčivá a nutriční hodnota révy vinné byla známá už před tisíciletími. Egypťané konzumovali révu vinnou už před šesti tisíci lety, před více než třemi tisíci lety znali víno a staré egyptské recepty dokazují, že ho používali také k léčení. Souběžně s egyptskou kulturou vína se vyvíjela kultura Sumerů a Babylóňanů. O Sýrii je známo, že se v zemi pilo více vína než vody.

Jablko jako léčivý symbol Vánoc

seriál :: Bylinky v akci

O Vánocích hledáme v rozkrojeném jablku hvězdičku na důkaz zdraví po celý následující rok.. až to své jablko rozkrojíte, s chutí ho snězte! Jablko, to je totiž zdraví samo!
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz