Články FiftyFifty.cz, strana 17

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 17 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 17

FiftyFifty

Rooibos - zdravý a výtečný čaj bez kofeinu

seriál :: Bylinky v akci

Rooibos je oblíbený nejen pro svou lahodnou chuť.. populární je i jako přírodní zdroj mnoha minerálů a jako účinný antioxidant. Prospívá našemu trávení, posiluje imunitu, léčí kožní potíže, a navíc se vám po něm bude příjemně usínat..

Mluvíte ze spaní? Nejezte v noci

Mluvíte ze spaní nebo ve spánku hovoří vaše ratolest? Nemusíte mít obavy, nejedná se o žádnou chorobu.

Virus snižuje šanci počít

O lidském papilomaviru se dnes hodně mluví. Hlavně kvůli očkování, které má chránit před nádorovými změnami děložního čípku. Jak zjistili američtí vědci, tento virus také výrazně snižuje šance na početí dítěte ze zkumavky.

Čaj Yerba Maté pro povzbuzení, detoxikaci a hubnutí

seriál :: Bylinky v akci

Čaj z listů cesmíny paraguayské, známý jako maté, je oblíbeným nápojem nejen ve své domovině - Jižní Americe. Působí jako stimulant, zároveň také pomáhá při detoxikaci organismu a při hubnutí.

Co se děje, když spíme?

Habr ve snu slézati: toužiti po vědomostech. Maják viděti jasně svítící: přijde pomoc. Takové a samozřejmě stovky dalších snů a jejich výkladů lze najít ve snářích. Co všechno se ale kromě snění v těle během spánku odehrává?

Chceme dítě oba?

Jednou z vymožeností současné doby je možnost plánování rodičovství. S vytvořením mnoha různých kvalitních způsobů antikoncepce má dnešní moderní a zodpovědný člověk schopnost se o tom, kdy počne dítě, do určité míry rozhodnout sám.

Brýle z drogerie – pomocník, nebo riziko pro oči?

Ušetřit. To bývá hlavním důvodem pro nákup brýlí v supermarketu, drogerii nebo u čerpací stanice za pár korun. Oční lékaři z tohoto trendu radost nemají.

Nudí vás obyčejné vycházky? Zkuste nordic walking!

Stále se udržovat ve fyzické kondici. To je krédem většího a většího počtu lidí středního věku. Výbornou pomůckou pro aktivní pohyb mohou být hole nordic walking.

STEVIANA - cukr bez jediné kalorie

Rostlinka, jež je až 300x sladší než běžný řepný cukr, je naprosto bez kalorií a k tomu všemu dokáže ještě léčit, hojit a regulovat bakterie. Jmenuje se Stévie, seznamte se....

Colostrum - pořiďte si dar života

Že vám Colostrum nic neříká a nikdy jste o něm neslyšeli? Chyba - slyšeli a znáte ho velice dobře. Je to právě Colostrum, co vás jako novorozeně udržovalo při životě. Dostávali jste ho z matčina prsu.

Zdravotní klaun léčil i v říjnu

„Bílé tváře se blíží! Musíme se na ně pořádně připravit!“, upozorňuje pan doktor Mášto alias Smaragdová noha všechny přítomné. Sestra Bažantová alias Létající bažant mu dává vehementně za pravdu..

Mořské řasy - elixír dlouhého života

Mořské řasy jsou jedním z nejdůležitějších přírodních léků dnešní doby. Jsou mnohem výživnější než ryby a na rozdíl od nich se vyskytují pouze v čistých vodách. Pohlcují z těla toxiny, tuky, mají omlazující účinek, zabraňují padání vlasů a dokáží si poradit i s plodností žen a mužů.

Těhotenství a porod očima mladších i starších matek

Prožívání těhotenství a porodu se liší nejen mezi jednotlivými ženami, ale podle studie lékařů ze švédského Stockholmu je rozdíl také mezi ženami různého věku. Cílem výzkumu švédských odborníků bylo porovnat, jaké zkušenosti s těhotenstvím a mateřstvím mají ženy ve věku od patnácti do pětačtyřiceti let.

Bylinky na kašel a průdušky

seriál :: Bylinky v akci

Většina z nás dobře ví, že generacemi ověřené recepty přírodní medicíny efektivně léčí celou řadu nemocí. Zkraťte si s jejich pomocí boj s úporným kašlem či bronchitidou..

Jak a proč kupovat BIO produkty

Nejlépe přes internet! V internetovém obchodě společnosti Biosféra najdete pohromadě tisíce produktů těch nejlepších značek a vaše zboží vám bude doručeno do dvou pracovních dnů. V tomto prvním českém BIO eshopu najdete kvalitu a skvělý servis.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz