Články FiftyFifty.cz, strana 3

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 3 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 3

FiftyFifty

Přírodní léčba akné - vnitřní cestou ke zdravé pleti

seriál :: Bylinky v akci

Může vám být 15 nebo 35.. akné zdaleka není strašákem jen dospívajících. Je to nemoc, která nás dokáže opravdu potrápit, i když už nám není -náct.. Většinou je to psychika, která utrpí nejvíce.. boj je to jistě nelehký ..ale často i mírné zlepšení dokáže pohladit na duši a ukázat tu správnou cestu. O to lépe, když si dokážeme pomoci sami, přírodní cestou..

Aloe vera - celá lékárna v jedné rostlině

seriál :: Bylinky v akci

..trochu nadsazené myslíte? ..vůbec ne.. je až neuvěřitelné, kolik pokladů se v ní skrývá..

Jóga není sektářství

Na otázku „Co je jóga?“ nalezneme v rozličných pramenech různě formulované odpovědi, ale jejich podstata je stejná:

Domácí ovocný čaj - lahodný a zdravý

seriál :: Bylinky v akci

..opojná vůně léta a šálek osvěžující energie v každém ročním období..

Sladké afrodiziakum

Lidstvo celá staletí věnovalo pozornost látkám, potravinám či lékům, které zvyšují chuť na sex. Jako afrodiziaka se používal, krom různých bylin a lektvarů, například i prášek z rohů nosorožců, či sušené jelení penisy.. Ale upřímně řečeno, ne každému se pase na zahradě nosorožec, a když už v lese jelena náhodou potkáme, nejspíš by protestoval…

Měsíček lékařský léčí nejen naši kůži

seriál :: Bylinky v akci

V přírodním léčitelství byl vždy významnou bylinkou. Výtažky z měsíčku najdeme také ve spoustě léků používaných klasickou medicínou. Není divu.. chrání a léčí naše tělo a je to a ten pravý strážce pro zdravou kůži..

Velký nedostatek vody hrozí také bohatým zemím

PRAHA/ŽENEVA (EcoMonitor) - Bohaté státy budou muset zavést drastická opatření, jinak je čeká stejně kritický nedostatek vody, jako je v zemích třetího světa, napsala s odvoláním na zprávu Světového fondu ochrany přírody (WWF) agentura Reuters. WWF provedl šetření, jež ukázalo, že mnoho měst industrializovaného světa navzdory svým závazkům prohrává bitvu o vodní zdroje.

Přírodní péče o suchou a citlivou pleť

seriál :: Bylinky v akci

Nevyhovuje vám běžná kosmetika? Nezabírají vám klasické krémy? Věříte přírodním cestám v péči o pleť? Nebo snad chcete zkusit něco nového?

Domácí pleťové masky - přírodní salon krásy za hubičku

seriál :: Bylinky v akci

Nepotřebovala by vaše pleť malé lázně? Kdo z nás se občas nezadívá na svůj obličej v zrcadle s myšlenkou, že "by to možná chtělo trochu vylepšit.." .. ušetřete si kroky a bankovky v peněžence a proměňte na chvilku svůj domov v přírodní salon krásy..

Královna Bazalka - bylinka hodná svého jména

seriál :: Bylinky v akci

..její jméno je řeckého původu.. “basileus”, což znamená “král”. Prý ji tak nazvala jakási byzantská kněžna, která jí skládala hluboký obdiv. U mnohých národů byla bazalka posvátnou bylinou, symbolem lásky, ochrany a průvodcem duše zesnulého do ráje. Pro nás se stala nepostradatelným kořením s vůní středomoří, je bylinkou, která nejen chutná, ale také léčí..

Bylinkové máslo - lákadlo pro mlsné jazýčky

seriál :: Bylinky v akci

..takový steak na grilu, nebo rybka na roštu, když na ně položíme plátek čerstvého bylinkového másla.. zeleninový salát s křupavou bagetkou a voňavým pomazáním.. kdo by si nedal říct..

Jeden český cyklista, na dvou kolech, přes tři Ameriky

Jmenuje se Víťa Dostál, je mu přes čtyřicet let a je farmář. Mimo to je také označován za jednoho z největších současných sportovců u nás. Před devíti léty se objel na kole celý svět. Sám, bez jakéhokoli doprovodu a pomoci. Konečně nastal čas na další expedici. Nyní hodlá zdolat nejdelší souvislou trasu na světě, legendární silnici, která protíná severní, střední i jižní Ameriku a nese hrdé jméno „road No.1“ nebo taky „PanAmerican Highway.“ Vzdálenost cca 25.000ikm.

Šalvěj lékařská - léčivé sametové pohlazení

seriál :: Bylinky v akci

Už dávní šamani a čarodějnice ji přidávali do svých tajemných vykuřovadel. Už staří Římané prý užívali její léčivé a kořenící síly.. a dobře dělali. Sametově hebké listy této léčivé rostlinky v sobě skrývají spoustu "zlata", ze kterého je i nám dovoleno těžit..

Vodu!!! A rychle!!!

V těchto parných dnech toto vše říkající zvolání u nás nahradilo pozdrav snad všech příchozích návštěv.. Aby ne. Teploty se ve stínu dlouhodobě houpou vysoko nad třicítku. Profesionálně optimisticky naladěný moderátor regionálního rádia s nadšením předpovídá mírné ochlazení! Na jedenatřicet..

Bylinkové marinády - základ grilování pro gurmány

seriál :: Bylinky v akci

Také se vám tak sbíhají sliny, když vám do nosu zavane ta známá a neodolatelná vůně ze sousední zahrady? Vykouzlete si svoji vlastní labužnickou marinádu na letní grilování! Příště mohou oni jen tiše závidět..
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz