Články FiftyFifty.cz, strana 2

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 2 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 2

FiftyFifty

Střípky z Afriky 2

Pokud přiletí bílý IT "odporník" ze středu Evropy do Afriky s rodinou na dovolenou, nastane velmi intenzivní výměna informací mezi okolím a tímto ajtíkem. Zde je její částečný záznam. „100 dolarový notebook proti bicyklu“ 2/2

Good manners

seriál :: Language corner

Traveling, mutual meetings with foreign cultures and different ways of living, growing globalization, international firms all over the world - this all makes us learn more about international habits to prevent social faux-paux. The Americans say: “When in Rome, do as the Romans do.”

Střípky z Afriky

Pokud přiletí bílý IT "odporník" ze středu Evropy do Afriky s rodinou na dovolenou, nastane velmi intenzivní výměna informací mezi okolím a tímto ajtíkem. Zde je její částečný záznam. „100 dolarový notebook proti bicyklu“ 1/2

Emagazine.com: Šetrná turistika by měla pomoci ochránit přírodu

PRAHA/NORWALK (EcoMonitor) - Ekoturismus se zejména v bohatých zemích stává velkou módou, podle deníku New York Times se dokonce stal nejčastěji skloňovaným slovem roku 2006. Nejoblíbenějšími destinacemi jsou prý Nikaragua, Kambodža nebo Borneo, napsal časopis Environmental Magazine. Jaká jsou tedy doporučení pro ekologicky šetrné cestování?

Amsterodam, hříšné město ...

Představte si město, kde je povolená prostituce, prodej marihuany, hašiše a magických houbiček. Lidé všech ras a náboženství se tady prohánějí na kolech, usmívají se a jsou tolerantní ke všem odlišnostem. Nevypadá to tady jako v Sodomě, spíš naopak.

Češi v Americe

Je ráno jako každé jiné. Pondělí, 12. prosince 2005. Venku je sychravo, zataženo, pondělí, zase do práce. Snídám, oblékám se, připravuji se na cestu, mám puštěnou televizi s místními zprávami. Aniž se dívám, najednou zaslechnu něco, co mě zaujme. Něco jako čeština...

Zajeďte si o prázdninách do „Svobodného města“

Už více než třicet let existuje v hlavním městě Dánska, v Kodani, takzvané Svobodné město Christianie, stát ve státě, největší a nejlegendárnější squatte na světě. Pro některé sociální experiment, pro jiné místo, kde se narodily jejich děti, někteří si sem jen chodí kupovat lehké drogy nebo navštívit přátelé. Brány jsou otevřené všem, můžete se přijet podívat i vy.

Sonda do americké společnosti očima českého ufouna

Maminky a děti Část 1., Krmení Jaký jsou ty americký dětičky? Známe je přece tak dobře z tolika amerických filmů a seriálů. Rozmazlení uřvaní spratci? Nebo cílevědomí studenti a průzkumníci? A jaké jsou jejich maminky, které za to všechno můžou? Nesamostatné hysterky nebo neúnavní tahouni s nekonečnou trpělivostí?

Na tripu bez tripu a bez baterek

Hlásím se Vám opět z USA, ze severního New Jersey, kam po 6 měsících srandy zavítala nuda. Prodloužený víkend k příležitosti oslav Memorial day, první tropický teploty jako předzvěst přicházejícího léta a severní Jersey je totálně vylidněný, protože všichni odtáhli na jih na pobřeží Atlantickýho oceánu za prvníma letníma parties.

Do Vietnamu teď nebo nikdy * FOTO*

seriál :: Na motorce po Vietnamu

Ráno se probouzíme v Buon Me Thuot a hned vyrážíme, neb máme před sebou cca 220 km a to téměř celou cestou horami, takže náš Minsk pravděpodobně ani tentokrát žádné rychlostní rekordy nezlomí...

Vietnamské pantofle na míru

seriál :: Na motorce po Vietnamu

… a tak jsme si dali nádherné tři dny v Hoi An. Dny jsme trávili na pláži za stálé asistence místních plážových prodavačů. David se rozhodl, že si od každé té milé babičky něco koupí, a tak si způsobil totální předávkování mangem.

Psycho na moři

Až na jihu v Starý Evropě je městečko Tarifa. Pomalu roste v jedno z nejúlítlejších míst na provozování extrémních sportů. Asi 13 km daleko se rozprostírá břeh Afriky a je to místo, kde se potkává Atlanic a Středozemní moře...

Vietnamské víno, krejčí a baťůžkáři

seriál :: Na motorce po Vietnamu

Ve Vietnamu narazíte na pozoruhodné věci. Zvlášť když projíždíte místní lákavé oblasti na motorce a s báglem na zádech. Ovládáte-li "asian english" a máte pár dolarů, stačí sledovat náš seriál a pak vyrazit! Dnes třetí část - Hue, Hoi An a místní víno Dalat.

Vodka Hanoi a mušle ve skořápce

seriál :: Na motorce po Vietnamu

Zpravodaj pokračuje aneb jak se daří Katy v nové helmě, na prázdných plážích a při popíjení vodky...

Vietnam je nekonečnej film

seriál :: Na motorce po Vietnamu

Naše dočasná dopisovatelka právě dorazila do vietnamské Hanoje. Přečtete si její první dojmy, srovnání s Bangkokem a jak tam čas běží. Jestli nepřijde k úrazu na motorce, kterou brázdí možná ty nejrušnější ulice světa, brzo nám zase napíše... Možná o Halong Bay?
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz