Články FiftyFifty.cz, strana 7

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 7 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 7

FiftyFifty

Pošlete svůj spot

Už jen dva týdny můžete zasílat své příspěvky do divácké soutěže Slideshow Awards 2007.

Amazonky ze Lvova

Provozují bojová umění a hlásí se k tradici starověkých Amazonek. Jejich společenství se nazývá Asgarda a sídlí v ukrajinském Lvově.

Přemýšlíte o cestě do Bulharska? Buďte připraveni

Bulharsko je od 1. ledna 2007 společně s Rumunskem novým členem Evropské Unie. Nicméně některé zvyky v této zemi jsou stále ještě “neevropské” a našince přinejmenším překvapí. Pozor na ně.

Bílí pastýři z Madagaskaru

Na ostrově Madagaskar žije početná náboženská komunita, jejíž členové se snaží žít podle přísných pravidel bible. Říká se jim Bílí pastýři.

Niagarská představení

Napravo, nalevo.. samá voda. Vepředu, vzadu.. samé mrakodrapy. Určitě je na ně krásný výhled z dominantní budovy Casina, stojícího přímo u začátku kolonády.

Kdo vyhrál zájezd k moři

Po celé léto měli čtenáři našeho magazínu možnosti zúčastnit se soutěže o zájezd s CK VTT. V článku kromě jména vítěze najdete počet soutěžících, počet sebraných losů a pár informací o šťastném výherci.

Malé Čechy uprostřed velké Kanady

V Torontu je všechno tak nějak přirozené, jednoduché, normální. Člověk se do tohoto města, pro které je hlavním rysem jeho kosmopolitní podstata, dokáže vcítit až neobvykle rychle.

Kam na dovolenou - na Peloponés

seriál :: Řecko a Kypr - záruka skvělé dovolené

Není čas na hrdinství. Léto končí a je třeba se rozhoupat a vybrat si, na jaké místo si letos ještě stihnete zajet odpočinout. Peloponés je fajn, obzvlášť na poslední chvíli.

Muzeum obuvi v Torontu

seriál :: Kuriózní muzea světa

"Boty jsou velice osobní artefakt. Prozradí na svého majitele jeho sociální postavení, zvyky, kulturu a vyznání. To je to, co je činí výjimečnými." (Sonja Baťa)

Kam na dovolenou - na Kypr

Ostrov Kypr s vynikajícími podnebními podmínkami umožňuje turistiku po celý rok s pestrou nabídkou aktivit od jara do zimy. Teplé moře nabízí nepřeberné možnosti sportovního vyžití.

Tibetské kláštery

Tibet, někdejší buddhistický stát, který Čína v roce 1951 násilně připojila, si stále uchovává mnohé tradice, a především náboženství.

Kam na dovolenou - na řecký ostrov Zakynthos

Hledáte a pátráte po vhodném místě pro dovolenou na poslední chvíli? Máme pro vás slunečnou tutovku s vůní moře!

Co dělají Evropané o víkendu?

Konečně je tady víkend a většina z nás nemusí do práce. Jak vlastně tráví svůj volný čas Evropané? Preferujeme aktivní nebo raději pasivní odpočinek? Kolik hodin prospíme, projíme nebo kolik minut sledujeme v průměru televizi?

Land of Gold and the Gold Jewelry in Thailand

seriál :: Language corner

Thai gold goes back a long way. In the past there were extensive gold mines in Thailand. Indeed the word Siam - as Thailand was originally called, means “gold” in Sanskrit; the Indians called it “Suvannabhumi” (Land of Gold), and the Chinese “Jin Lin” (Peninsula of Gold).

Kam na dovolenou - na Korfu

O řeckém ostrově Korfu se říká, že je smaragdový, zelený, kouzelný, tajuplný, perla Iónského moře, ostrov Geralda Durella nebo císařovny Sissy. Pokud jste se pro místo letošní dovolené ještě tak zcela nerozhodli, nechte se inspirovat naší nabídkou
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz