Články FiftyFifty.cz, strana 12

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 12 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 12

FiftyFifty

The Bahamas

seriál :: Language corner

The Bahamas, a beautiful group of islands in the Caribbean, is a popular place for many people to visit. It's sunny, always warm, and one of the best places to relax and have a good time.

Ostrov Kos - dovolená bez tlačenic

seriál :: Řecko a Kypr - záruka skvělé dovolené

Jestli v průběhu své dovolené dáváte přednost volnosti a nemáte v oblibě přeplněné pláže a přecpané uličky, zajeďte příště na ostrov Kos. Tento známý řecký ostrov si stále udržuje svůj původní ráz.

Nejkrásnější obraz má Drážďanská galerie

S pařížským Louvrem je pro většinu lidí nerozlučně spojen nejslavnější portrét světa Mona Lisa (Gioconda) Leonarda da Vinciho. Drážďanskou galerii Starých mistrů proslavila Raffaelova Sixtinská Madona. Podle řady kritiků nejkrásnější obraz, jaký kdy byl v historii namalován.

Marangu aneb pod Kilimanjarem

Bydleli jsme ve městečku Moshi, které je největším v okolí hory a tak nám nedalo se alespoň podívat k branám pro výstup na Kilimanjaro…

Ngorongoro - podruhé na safari v Tanzánii

Po prvním safari v Lake Manyara jsme přespali v kempu a po snídani jsme se tedy vydali na cestu do dalšího parku...

Japonsko - země extrémů

Souostroví o délce téměř dvou tisíc kilometrů sahající od subpolárních do subtropických pásem. Šedesát činných sopek a více než tisíc zemětřesení za rok. Jedna z nejvyspělejších zemí světa. To vše je Japonsko, země vycházejícího slunce, jejíž dějiny a geografické podmínky tvoří podivuhodnou jednotu.

Do Tanzánie na safari

Afrika, kolébka civilizace, černý kontinent, domov divokých zvířat…

Cestování letadlem s domácími mazlíčky

Pokud se chystáte na dovolenou s leteckou dopravou a řešíte jak to udělat se svými domácími mazlíčky, mám pro vás několik informací.

Zmrzlináři investují do včelstva

200 tisíc eur věnuje firma Häagen Dazs na výzkum choroby CCD, která likviduje včelstva. Jde o firmu známou svými zmrzlinami..

Další vítězství ducha nad silikonovou hmotou

Na úvod úžasná zpráva: Americký odvolací soud právě zrušil pokutu 550 000 dolarů, což je v přepočtu asi 7,9 miliónu korun, pro televizní společnost CBS, kterou jí udělila Federální komise pro spoje.

Křižovatka Řecka - Olympská riviéra

seriál :: Řecko a Kypr - záruka skvělé dovolené

Oblast Pierie – známá též jako Olympská riviéra – se nachází na nejkrásnější „křižovatce“ Řecka, na severovýchodním pobřeží, pod impozantním pohořím Olymp, které si podle řecké mythologie vybralo 12 bohů za sídlo a odkud vládli zemi.

Na dovolenou vlakem

Cestovatelské strasti, které s sebou nese přesun na větší vzdálenosti, zná asi každý z nás. Mnozí dnešní třicátníci určitě alespoň jednou v životě absolvovali mnohahodinovou prázdninovou cestu automobilem typu Škoda 120 do Jugoslávie k moři, a ti odvážnější si dokonce troufli i na výlet autobusem do Bulharska.

Ztracená metropole

Impozantní Lví brána. Národ v propadlišti dějin. Příznačná metafora pro zaniklý národ, který zůstal utajen až do konce 19. století. Spolu s Chetity se ztratilo i jejich hlavní město Chattušaš, kdysi rozlehlé a nedobytné sídlo.

Na cestě do Chorvatska

Ačkoliv cestování na zahraniční dovolenou po zemích Evropy je usnadněné tím, že prakticky není potřeba pas, pokud se vydáte autem, něco byste si zjistit měli. Především odlišné dopravní předpisy a systém placení na dálnicích.

Amerika - velký bratr

Americké filmy, americká auta, americké fastfoody, americká káva, americké myšlení? Jen to ne…
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz