Články FiftyFifty.cz, strana 11

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 11 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 11

FiftyFifty

Nechte se okouzlit bájnou Krétou!

seriál :: Řecko a Kypr - záruka skvělé dovolené

Ostrov Kréta, největší z řeckých ostrovů a pátý největší ostrov Středomoří, se za poslední desítky let stal jednou z nejoblíbenějších prázdninových destinací.

Nedotčené pláže Sardinie

Nedotčené pláže, prastaré lesy, vysoké hory a vesnice, které žijí vlastním tempem. To vše je Sardinie, ostrov s historií starou stovky tisíc let. Pro své přírodní krásy bývá nazývána středomořským Karibikem.

If you say Israel…

seriál :: Language corner

In contrast to the efforts of tiny Israel to make contributions to the world so as to better mankind, one has to ask what have those who have strived to eliminate Israel from the face of the earth done other than to create hate and bloodshed?

Vlivy leteckého cestování na lidské zdraví

Cestování letadlem je pro zdravého člověka bezpečné. Pobyt v letounu a samotná cesta letadlem však s sebou nese určitá specifika...

Republika Slovinsko - jeskyně a Alpy

Pouze něco přes 20tisíc čtverečních kilometrů zaujímá Republika Slovinsko. Přesto v této malé zemi můžete okusit Alpské lyžování, vychutnat atmosféru horského jezírka s průzračnou vodou, navštívit jeden z největších jeskynních komplexů na světě nebo třeba nahlédnout pod hladinu Jaderského moře.

Slovinská Lublaň připomíná Amsterodam

Pouze něco přes 20tisíc čtverečních kilometrů zaujímá Republika Slovinsko. Přesto v této malé zemi můžete okusit Alpské lyžování, vychutnat atmosféru horského jezírka s průzračnou vodou, navštívit jeden z největších jeskynních komplexů na světě, nebo třeba nahlédnout pod hladinu Jaderského moře.

Jak bojovat proti strachu z létání?

Máte obavy z létání? Pokud ano, právě vám je určena kniha Létání bez strachu. Nebojte se, nejste v tom sami.

Ostrov RHODOS - ostrov slunce

seriál :: Řecko a Kypr - záruka skvělé dovolené

Rhodos vždy stál, stojí a zřejmě i na dlouho bude stát v popředí zájmu turistů z celého světa.

Hora Athos - ženám vstup zakázán

Klášter Magisti LavraPo celá století je mystickým místem pravoslavné církve, nad kterým drželi ochrannou ruku byzantští císaři, moskevští carové, srbská knížata i moldavští vévodové.

Ghana - unbelievable country

seriál :: Language corner

Ghana is one of the friendliest countries in West Africa. People are so amicable and willing to help—especially foreigners. In Ghana every time you are greeted with a friendly, “You are welcome,” followed by a firm handshake.

Jak jsem narazila s japonštinou

seriál :: Japonské střípky

Japonština je jazyk složitý, jen k jejímu zápisu se používají tři systémy - hiragana, katakana a kandži. Slovíčko hai (ano), nemusí být jen souhlasem, ale jen pouhým vyjádřením, že vás Japonec poslouchá, a tak i když vám stále říká ano, vám vůbec nemusí rozumět.

Rájem koní - New Forest National Park

Přehoupl jsem se přes prudký horizont a dupl na brzdu. Uprostřed úzké asfaltky stál kůň a důvěřivě se mi díval do očí. Byl jen zvědavý. Já také. Kolem se rozkládala vřesoviště. Večerní slunce se lesklo na jeho hnědém hřbetu.

Čína a smog

Pět z deseti světových měst, která nejvíce trpí smogem, je v Číně. V produkci oxidu uhličitého předstihla Čína letos USA a zaujala jejich místo v čele žebříčku největších znečišťovatelů ovzduší na světě.

Thassos - perla na náhrdelníku řeckých ostrovů

seriál :: Řecko a Kypr - záruka skvělé dovolené

Na perle Egejského moře, jak mnozí ostrov Thassos nazývají, je všude blízko. Horské vesničky, olivové háje a romantické zátoky se nacházejí na pevnině - 24 krát 19 km. Zkrátka - turistický ráj!
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz