Články FiftyFifty.cz, strana 8

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 8 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 8

FiftyFifty

Vánoce Latinské Ameriky

Prožití vánočního času se ve světě od sebe výrazně neliší. Všude se jedná o pohodu, prožití pěkných chvilek a setkávání rodiny, přátel a známých. Přesto si uchovává každá země něco typického.

Město Vánoc - Pasov

Jestli jste ještě nezažili typický Advent v německých městech, pak si zajeďte na svařák a za kouzlem Vánoc například do Pasova. Jako každý rok tu probíhají adventní trhy a speciální vánoční program.

V zemi písku a oliv III. aneb Tunis boy-dobry sex

seriál :: Tunis - modrobílá země

Tunisko je mozaikou islámu, přímořské bezstarostnosti a nevídaného temperamentu. Třetí díl seriálu vás pozve na setkání s obyvateli této rozpálené severoafrické země.

Do Prahy za přírodou a uměním

Každý milovník přírody a umění by se měl vydat na celodenní výlet do pražské Tróje. Zde se totiž nacházejí v těsné blízkosti hned tři velká turistická lákadla: ZOO, Botanická zahrada a barokní zámek s hodnotnými uměleckými sbírkami

V zemi písku a oliv II. aneb Velblouda tu nenajdete

seriál :: Tunis - modrobílá země

Dnešní povídání o Tunisku, zemi na severu afrického kontinentu, nás zavede do zajetí Sahary a jejích turistických atrakcí. Mimochodem, věděli jste, že se tady nenachází ani jeden velbloud?

Do pytle s Mikulášem!

Brzy to opět nastane – Mikuláš, andělé a čerti, co řinčí řetězy. Většinou se děti bojí pekelníků, ale i Mikuláš dokáže pořádně vystrašit!

V zemi písku a oliv I.

seriál :: Tunis - modrobílá země

Modrobílá země na severu afrického kontinentu, jejímž zásadním zdrojem příjmů je už po dlouhá desetiletí turistika, jakoby nezapadala ani do jednoho ze světů, které by jí měly být blízké. My si v několika pondělních dílech pokusíme Tunisko trochu přiblížit.

Okružní plavby lodí

Na okružních plavbách kolem světa se prý člověk stane lehce závislým. Nemusíte se zrovna plavit tři měsíce, ale postačí několik dní na exotických místech a po návratu vám přijde, že jste odjeli na několik týdnů.

V Číně se na vánoce nesmí uklízet

Fakt, že v Číně neznají Ježíška a Santa Klaus ještě v této asijské zemi dostatečně nezdomácněl, je obecně známý. Většina lidí také ví, že v Číně se slaví takzvaný Čínský Nový rok.

Hong Kong venkovský

aneb Do třetice na skok v Hong Kongu

Nákupy po asijsku

Přelidněná tržiště, hučící ulice plné bister, jídelniček a vozíků nabízejících různé vařené, smažené či jinak rafinovaně připravené pokrmy – také tak vypadá Hong Kong.

Vesnice vykopaná ze skal

Íránská provincie Západní Ázerbájdžán má dvě přírodní dominanty – slané jezero Orúmíje a vysoko nad ním mrtvý vulkán Sahand (3707 m n. m.). Plochá krajina mezi nimi ukrývá neméně působivé místo, v níž se přírodní síly rozehrály k velkému výkonu. Vesnici vytesanou do lesa věží dosud obývají lidé.

Malý velký Hong Kong

Hong Kong leží na více než 200 ostrovech a ostrůvcích. Každý z nich má svou vlastní podobu, která vznikala přirozeně po desetiletí. Pro město je typický jemný mlžný závoj,...

Kouzla z písku

Jednoduše se písek nasype do lahviček všech možných tvarů a velikostí, a nástrojem přirovnatelným k dutému stéblu, se přisypáváním jiných barev písku vytváří obrázky.

Paramedičkou v Americe

Čechů, kteří žijí mimo rodnou vlast, najdete po světě stále více. Jednou z nich je i Alena Drvoštěpová, která kdysi odešla se svým českým přítelem do USA. Dnes zde vykonává náročné a záslužné povolání paramedika.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz