Články FiftyFifty.cz, strana 18

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 18 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 18

FiftyFifty

Nejlepší fotografie letní soutěže

Léto je fuč, v posledních dnech se zřetelně ochladilo a my se musíme smířit s tím, že podzim se nezadržitelně blíží. Jako malé ohlédnutí za krásami léta vám nabízíme ty nejlepší fotografie z naší letní soutěže. V článku se také dozvíte, kdo vyhrál ceny Evian.

Tajemství hradů z písku

Chcete stavět o dovolené hrady z písku? Pak možná přijde k dobru několik užitečných rad. Stavba pískových soch a hradů je činností, kterou je možné zkoumat vědeckými metodami.

Internetové pomluvy

Jsou velmi nebezpečné. Mohou člověka diskreditovat v zaměstnání i v osobním životě. Jak se pomluvám na internetu bránit?

Šperk pro pány

Už čtyři století patří k pánské módě. Občas ustupují do pozadí, ale nikdy nezmizely. Jejich móda se opět vrací v plné slávě. Tentokrát i pro dámy. Manžetové knoflíčky.

Zdravotní klauni v pyžamu

„..Sestra se ale natáhla k Michalovi na postel. Děti nevěří vlastním očím. Dnešní klauniáda je opravdu neobvyklá. Mezi kloktáním vody klauni zazpívají pacientům i ukolébavku..“

Kokain se pašuje v ponorkách

Dopravu kokainu automobily se americkým úřadům daří omezovat stejně jako jeho dodávky do USA loděmi nebo letadly. Drogoví dealeři jsou ale stále krok před policií. Používají nový prostředek – ponorky.

MHD versus cena ropy

Jel jsem ráno po Ostravě tramvají a sledoval, jak se řidiči ve svých miláčcích přískoky pohybují po děravých vozovkách a ničí si drahá pérování. Laskavým pohledem jsem pohladil svoji šalinu.

S Pavlem Šporclem nejen o hudbě

„Nejsem typ člověka, který by nějakým podobným způsobem snil. Snažím se pracovat nejlepším možným způsobem a být na případné výzvy připraven. Ono pak všechno přijde samo a mnohdy i lépe, než si člověk vůbec dokázal představit,“ prozrazuje v exkluzivním rozhovoru našim čtenářům houslista Pavel Šporcl…

Komory euthanasie - protipól baby boxům

Třídíme nechtěná novorozeňata do baby-boxů. Což takhle kultivovanější dobrovolné odchody z tohoto světa?

Závislost, očekávání a proč zrovna já?

Člověk je vždycky jiný, než si sám o sobě myslí. Ve skutečnosti se poznáme nejlíp až tehdy, když se něco děje. Okoušíme své závislosti, očekávání a pak používáme větu: Proč se tohle musí stát zrovna mně?

Velký hráč pokeru - Barack Obama

Muž s nepochybným charizmatem, politickým talentem a klidem hráče pokeru. Demokratický senátor a možná příští prezident Spojených států. Barack Obama.

Jak jsem přišel o obláček - zatím...

Dívám se z okna na Ostravu. Z pátého patra našeho zábřežského bytu v družstevním domě. Výhled je uklidňující a konejšivý; je jaro a slunce dává sytost barvám pučících stromů i kvetoucím lukám, hlavně však zářivě čerstvým omítkám zateplených paneláků.

Je čas vyjet na kole!

České Budějovice – Litvínovice 1 km – Šindlerovy Dvory 2 km – Mokré 3 km – Kaliště u Lípá 6 km – Lípá 8 km – Habří 9 km – Vítkovice 10 km – Čakovec 12 km – Jankov 13 km – Holašovice 15 km – Záboří 17 km – Čakov 20 km – Dubné 25 km – Branišov 29 km – České Budějovice 33 km.

Je to v genech?

Náklonnost k levicovým či pravicovým stranám je člověku vrozená. Tvrdí to nejnovější výsledky amerických výzkumů.

Ohnivý symbol Austrálie - hora Uluru

Vyprahlé australské pouště a pláně téměř bez známky života. A v samém středu hora podobající se výhni. A život. Kdysi posvátná hora domorodců, dnes atrakce cestovního ruchu. Vítejte na tajemné hoře Uluru!
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz