Články FiftyFifty.cz, strana 10

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 10 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 10

FiftyFifty

Polštář plný peněz

Jiří Čunek si peníze pěchuje hezky doma pod peřinu!

Konkurz vyhrál teatrolog

Po dlouhém období chaosu a nežádoucí nejistoty se dočkalo Národní divadlo v Praze nového ředitele - stal se jím teatrolog Ondřej Černý. Mnozí si oddychli, jiní se i nadále bouří. Jak přínosné bude toto vedení, ukáže čas…

Sokolníci v nitru dravců

Vycvičení dravci se stávají stále větší módou a neobejde se bez nich žádná historická slavnost. Mají ale i další poslání, o kterých nám povyprávěl sokolník Ing. Vladimír Spejchal, člen výboru KS ČMMJ.

Zamilovaný Topolánek

Osud Česka je v rukou po uši zamilovaného Ostraváka!

Jestřebí hory bez havířů a turistů

Milouškův Cestní deník 27. 12.2006 Mezi přední orografické celky jako Krkonoše, Krkonošské podhůří nebo Broumovské mezihoří se nejbližší Jestřebí hory nedostaly. Leží východně od Trutnova a od 16. století jsou přinejmenším známé dolováním černého uhlí. To skončilo likvidací dolu Pětiletka v roce 1963.

Místa dodávající energii

Stejně jako lidské tělo má energetická centra - čakry a energetické dráhy - meridiány, má i země své čakry a meridiány.

Ťuky, ťuky, politiku!

Nový rok je tady! Který politik dostane prázdnou flaškou od šampusu přes papuli?

Sbírejte losy!

seriál :: Editorialy

Je tu rok 2007, musíme si na to číslo zvyknout. Sedmička je ale moje šťastné číslo, tak se snad vše zadaří - včetně zvelebování magazínu. Prozatím tu máme nový typ soutěže, losy jsou rozdány a výhry budou v průběhu měsíce vždy přibývat.

O kousek lepší nový rok

Dotrpíme si tu zimu, snad si sjedeme nějaké ty kopce s kulichama na hlavách a už budeme vítat jaro. Tu jeho zvláštní vůni, co nás jednoho rána praští do nosu.

Král je mrtev, ať žije král!

24.12. 2006 byl s těžkým zápalem plic hospitalizován jeden z nejvýznamnějších hudebníků dvacátého století James Brown. Před druhou hodinou ranní 25.12.2006, v nemocnici v Atlantě vydechl naposledy.

Chce Slezsko Slezsko?

Milouškův cestovní deník 9.XII. 2006 Uvítají v polském Slezsku, že velká městská aglomerace kolem Katovic, takřka 20 měst, by měla mít společné jméno Silesia (česky „Slezsko“)? Jak se vyjádří patrioti v jednotlivých městech a co to vzbudí u ostatních obyvatel?

Věřím na Vánoce: viděl jsem Ježíška!

Sedím v taxíku a slunce stojí vysoko na obloze. Je únor, ale tady v Bari, jižní Itálii, je docela hezky. Není to na koupání, ale sníh tady neuvidíte. Jedu z letiště do hotelu Riva del Sole, odkud se z náročného workshopu dostanu až večer. V šest hodin mě a mé kolegy převeze další šílený řidič z hotelu do centra města a mě čeká návštěva místa, o kterém jsem ani netušil, že existuje. Na vlastní oči uvidím Ježíška!

Vědí to vůbec lidé?

Původ zvyku dávat o Vánocích dárky vychází z tradice koledy. Koledovalo se zejména na Štěpána a na Tři krále a každý si považoval, když jeho stavení navštívili koledníci (když nepřiši, znamenalo to smůlu).

Přejeme Vám

Milí čtenáři, čtenářky, milé děti....

No tak teda Vánoce no..

Letos budu za barbara. Utrhnu jako správnej měšťák někde kus chlupatý větve, dárky, co jsem už dostala a nechci, dám jiným pod stromek a místo kapra se salátem si dám biftek s červeným vínem.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz