Články FiftyFifty.cz, strana 19

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 19 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 19

FiftyFifty

Vysoké ženy jsou častěji osamělé

Na první pohled máme všichni jasno. Výška člověka a další nezasloužené tělesné charakteristiky by v moderní společnosti neměly ovlivňovat kvalitu života. Avšak pokud by někdo provedl statistiku, zjistil by, že vysoké ženy zůstávají častěji osamělé.

Co prozradí tvář

Úsměv, úšklebek a další výrazy tváře jsou důležitější, než se na první pohled zdá. Proč jim člověk rozumí? Je možné tuto schopnost ztratit?

Roční jízdné v Praze s opencard a s nedostatky

Roční kupon pro pražskou hromadnou dopravu pro rok 2009 je možné pořídit pouze v elektronické formě. Pro tento případ je nutné vlastnit tzv. opencard. Ostatní kupony v papírové podobě přetrvávají. Úplný přechod na elektronické jízdné je plánováno do poloviny roku 2010.

Tajemství čínské dlouhověkosti

Číňané jsou dobře známí svou vitalitou a dlouhověkostí. Čínská medicína se zase proslavila svou filosofií, pohledem na lidské tělo a záhadným způsobem léčení...

Proč se homosexuálové rozvádějí?

Homosexuálních svazků v České republice přibývá, během dvou let platnosti zákona o registrovaném partnerství už jejich počet překročil 500. Přesto se ale objevil i první případ, kdy se nechali rozvést dva muži.

Sladké namlouvání v Arkansasu

O první rande žádáte otce vaší milé a aby jste dostali povolení zajít si s ní do kina, musíte být stejného vyznání a před svatbou svou vyvolenou nesmíte spatřit ani v plavkách. Vítejte v americkém státě Arkansas!

Jste šťastnější než vaši rodiče!

Lidé jsou v průměru šťastnější než před pětadvaceti lety. Ukazují to výsledky nejnovějších průzkumů prováděných po celém světě.

FiftyFifty.cz odstartovalo právě před 3 lety

Je tomu právě tři roky, co jsme s kolegy postavili tento magazín na nohy. Datum 3.11. prozrazuje určitý skluz, ke kterému došlo hned v počátku. Původně se FiftyFifty.cz mělo zrodit prvního, ale trochu se nám to protáhlo...

Výpadek, vysvětlení a omluva všem našim návštěvníkům!

V posledních hodinách jste se nemohli dostat na naše stránky a někteří z vás byli dokonce zahlceni spamy, které přicházely z naší domény. Problém je vyřešen, situace se nebude opakovat a všem bychom se rádi omluvili.

Cesta k pevnému zdraví dětí

„První dojmy byly velkolepé. Vznosná budova, podobná starobylému zámku, ve mně evokovala představu, jak tu žiji coby zámecká paní. Rozsáhlý, vzrostlý lesopark obklopující budovu, byl právě prostoupený světlem a mě napadlo, že tady by jistě našli nezměrnou inspiraci všichni impresionisté předminulého století.“ I takto popisuje Olivovu dětskou léčebnu v Říčanech u Prahy spisovatelka a publicistka – paní Heda Bartíková.

Piškvorky a vyhlášení Mistrů!

V září se na našem magazínu konal jubilejní dvanáctý ročník turnaje v piškvorkách. Tímto jsme prozatím uzavřeli tato pravidelná klání, ve kterých se bude pokračovat zase od nového roku. Je ale načase vyhlásit Mistry piškvorek magazínu FiftyFifty.cz!

Guam - a small island in the Western Pacific

seriál :: Language corner

Hafa Adai… means hello! And believe me, Guam is certainly the destination of your choice for leisure and pleasure.

Bílá barva dominuje svatbám po celém světě

Svatba je jedním z nejdůležitějších dní v životě lidí na celém světě. Ač se svatební zvyky v jednotlivých zemích různí, přesto mají mnoho společného.

Jsi špekáček!

„Jsi špekáček!“ Tak začalo trápení čtrnáctileté dívky, které se narážky rodičů, sourozence a spolužáků dotkly natolik, že ze 48 kilogramů zhubla za velmi krátkou dobu na pouhých 28. Začala omezovat denní dávky jídel, následně některé potraviny zcela vyloučila, až se její denní jídelníček skládal z jedné sklenice vody a jablka.

Proč máme vychovávat sebevědomé děti?

V čem jste vynikající? Jak se to projevuje? Americký student je schopen na tuto otázku odpovědět bez zaváhání. Vyjmenuje a názorně osvětlí množství kladných, unikátních a naprosto výjimečných vlastností, kterými je obdařen, či napíše na toto téma dlouhou esej. Jinak je tomu se sebevědomím v západní a zejména východní Evropě.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz