Články FiftyFifty.cz, strana 47

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 47 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 47

FiftyFifty

Nechcete se soudit ani to vzdát? Zkuste to mimosoudní cestou

Nechcete se soudit ani to vzdát? Zkuste to mimosoudní cestouMožnost vyřešit spotřebitelský spor bez soudu s pomocí nestranného prostředníka využívá stále více spotřebitelů. Služba pro smírné urovnání sporu VašeStížnosti.cz však přináší výhody i podnikatelům. Ti si na tuto formu komunikace se svými zákazníky většinou již zvykli a spolupracují při řešení problémů. Mohou tak ukázat vstřícnou tvář a vyhnout se vyhrocení sporu i související negativní publicitě.

Děti nenecháme tloustnout! Vzkázaly z Olympijského parku na Lipně sportovní svazy

Děti nenecháme tloustnout! Vzkázaly z Olympijského parku na Lipně sportovní svazyVíte, že jen 5 % Čechů pravidelně sportuje a naopak 64 % z nich se nehýbe vůbec? Že pohybově jsou na tom výrazně lépe děti z menších českých obcí než z velkých měst? A že pokud bude současný trend pokračovat, počet nadváhou a obezitou trpících kojenců a malých dětí se do roku 2025 podle Světové zdravotnické organizace na celém světě zvýší na 70 milionů?

Prameny - vesnice, která téměř zanikla!

Prameny - vesnice, která téměř zanikla!Obec Prameny u Mariánských Lázní, mediálně známá jako nejzadluženější vesnice v České republice, hostí od 12. do 21. srpna jedinečnou akci „Oživme Prameny!“. Celý týden bude přímo v obci tvořit skupina sochařů, malířů, architektů a etnologů, a to v teoretické rovině i přímo fyzicky ve formě drobných zásahů a uměleckých děl.

Autostop – levné cestování, ale s riziky!

Autostop – levné cestování, ale s riziky!Poprosit mávnutím ruky o svezení je pro mnoho lidí oblíbeným a levným způsobem cestování. Odborníci ovšem tvrdí, že rizika stopování jsou minimálně dvojnásobně větší než před 50 lety. Pokud vás ani to od stopu neodradilo, podívejme se, na jaké situace je třeba dát si hlavně pozor.

Ochránci vytipovali pět ostrovů české divočiny, které by rádi nechali přírodě

Ochránci vytipovali pět ostrovů české divočiny, které by rádi nechali příroděOchránci přírody vytipovali pět míst, kde by mohla v budoucnu vládnout divočina. Jsou mezi nimi horské lesy v Javorníkách, vnitrozemská delta řeky Moravy u Olomouce i horské svahy nad uhelným velkolomem ČSA v Krušných horách. Území o rozloze minimálně 1000 hektarů by se mohlo stát dalším hájeným místem vyhledávaným nejen divokými rostlinami a zvířaty, ale i lidmi toužícími po odpočinku a poznání.

V Krkonoších začne platit omezení vstupu mimo cesty - kvůli drancování borůvek

V Krkonoších začne platit omezení vstupu mimo cesty - kvůli drancování borůvekSpráva Krkonošského národního parku – letos již pošestnácté – omezila z důvodu ochrany přírody vstup do některých oblastí v Krkonošském národním parku. Hlavním důvodem tentokrát je snaha omezit ničení krkonošské přírody v souvislosti s masivním sběrem borůvek. Turistů procházejících po turistických cestách se omezení prakticky nedotkne. Pracovníci Správy KRNAP označí dotčené lokality přímo v terénu.

Nové míče rozdováděly celou gepardí rodinu

Nové míče rozdováděly celou gepardí rodinuBeatrice, Bella, Benji a Becky jsou populární gepardí čtyřčata, která se narodila 21. listopadu 2014. Dnes, kdy je jim devatenáct měsíců, jsou již gepardí samičky stejně velké jako jejich matka Savannah.

Zápis do školky? Beze strachu i s enurézou

Zápis do školky? Beze strachu i s enurézou Naučit se zcela ovládat svůj močový měchýř, to chce čas. Některým dětem to jde rychle, jiné potřebují více trpělivosti. Zkušení profesionálové, kteří s dětmi pracují, tohle vědí. Není proto nutné ochudit v tomto směru pomalejšího potomka o zábavu s vrstevníky.

Předpověď aktivity klíšťat aneb Kdy se raději lesu vyhnout

Předpověď aktivity klíšťat aneb Kdy se raději lesu vyhnoutJasno, oblačno, mírný vítr, aktivita klíšťat na stupni číslo tři. Bojíte se těchto miniaturních tvorů? Sledujte předpověď jejich chování. Budete tak vědět, kdy můžete do lesa vstoupit bez obav z jejich kousnutí a kdy se podrostům naopak vyhnout obloukem.

Úroveň školního stravování v Česku

Úroveň školního stravování v ČeskuSystém školního stravování funguje v České republice již přes 50 let. Aktuálně se ve zhruba 8 tisících jídelnách stravuje přes 123 tisíc dětí. České školní jídelny jsou světovým unikátem, nabízí totiž vysokou kvalitu jídel za velice nízké ceny, díky kterým jsou obědy dostupné pro všechny. Za největší nedostatky experti považují nízké finanční ohodnocení personálu a špatné stravovací návyky dětí.

S Národním parkem Podyjí se seznámíte i na Šumavě

S Národním parkem Podyjí se seznámíte i na ŠumavěDvacítku velkoformátových fotografií zajímavých rostlin a živočichů Národního parku Podyjí mohou zájemci zhlédnout až do konce září v Návštěvnickém centru Kvilda.

Olympijský park Rio - Lipno odtajňuje program

seriál :: RIO 2016

Olympijský park Rio - Lipno odtajňuje programV okolí celé Lipenské přehrady bude v srpnu pořádně živo. Olympijský park Rio – Lipno 2016 chystá pro návštěvníky spoustu překvapení včetně premiérových Dětských olympijských táborů.

Pražské ulice ožijí Sochařským festivalem SCULPTURE LINE

Pražské ulice ožijí Sochařským festivalem SCULPTURE LINE Již zítra začíná druhý ročník sochařského festivalu SCULPTURE LINE a v průběhu června postupně ozdobí bezmála dvě desítky veřejných prostranství po celé Praze originálními sochami a instalacemi.

Nepodléhejte mýtům péče o zahradu

Nepodléhejte mýtům péče o zahraduMáte konečně zahradu, po které jste tak dlouho toužili? Radost z vlastního kousku přírody mohou zkazit pasti při péči o trávník. Abyste se jim elegantně vyhnuli, přinášíme několik dobrých tipů Radovana Bureše ze společnosti, která je výrobcem sekaček a dalších produktů pro péči o trávník i zahradu.

Babyboom v Zoo Praha

Babyboom v Zoo Praha Jaro je v plném proudu a v pražské zoo letos zatím přivítali přes 350 mláďat od více než 80 druhů.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.