Články FiftyFifty.cz, strana 27

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 27 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 27

FiftyFifty

3 pravidla pro bezpečnou cestu do školy i ze školy

3 pravidla pro bezpečnou cestu do školy i ze školyPrvňáčci se většinou prvního září nemohou dočkat, zatímco dospělí si uvědomují především starosti spojené se začátkem školního roku.

Imunitu dětí pomůže zvýšit domácí mazlíček

Imunitu dětí pomůže zvýšit domácí mazlíčekMáte doma psa nebo kočku a bojíte se, že kvůli tomu budou z vašich dětí alergici? Žádné obavy, riziko rozvoje alergie tím u vašich dětí nezvyšujete!

Úspěšný objev: sídelní areál Vítků z Prčice

Úspěšný objev: sídelní areál Vítků z Prčice Archeologové České společnosti archeologické objevili při záchranném výzkumu v Prčici sídelní areál z konce 12. století.

Tipy pro výletníky, jak cestovat s kolem ve vlaku

Tipy pro výletníky, jak cestovat s kolem ve vlakuCestovat vlakem asi umí každý. Cestovat vlakem s jízdním kolem už je ale něco trochu jiného. Přepravních možností je celá řada a na cestu se proto může hodit pár rad od Českých drah i od zkušených cestovatelů.

Odpočiňte si po dovolené!

Odpočiňte si po dovolené!Malátně se plouží po pracovišti, všechno mu padá z ruky. Mozek ne a ne fungovat a na "nastartování" nepomáhá ani silná káva. Nepopisujeme den po proflámované noci, ale návrat z dovolené. Že by člověk měl být odpočatý a nabitý energií? To platit nemusí ani náhodou.

Klíšťová encefalitida může ohrozit také vaše čtyřnohé miláčky

Klíšťová encefalitida může ohrozit také vaše čtyřnohé miláčkyOnemocnění klíšťovou encefalitidou bylo u psů poprvé popsáno zhruba před třiceti lety a od té doby, podobně jako u lidí, každoroční počet případů stále stoupá.

Takovou lásku v životě mít

Takovou lásku v životě mítJe to tak krásne, až se zdá, že to nemůže být pravda, ale za přečtení to stojí - to tedy ano!

Děti začínají kouřit o prázdninách – nedejte jim šanci!

seriál :: Nekuř, uschne ti!

Děti začínají kouřit o prázdninách – nedejte jim šanci!Více volného času, méně dohledu dospělých, noví přátelé, letní lásky. Důvodů, proč začít kouřit právě o prázdninách, je víc než dost. Pokud nechcete, aby si vaše dítě už teď vytvořilo otrockou závislost, které se později bude jen těžko zbavovat, raději v létě zpozorněte.

Co na nás může číhat na chatách a chalupách

Co na nás může číhat na chatách a chalupáchS nástupem letních prázdnin se mnozí z nás vydávají na venkov či do lesů, aby zde na svých chatách a chalupách příjemně strávili dovolenou. Zatímco domácnostem je věnována téměř každodenní pozornost, chaty a chalupy na tom mohou být o poznání hůře. Obzvlášť pokud bývají navštěvovány pouze sezonně a ne příliš často.

Češi jsou stále „kastrůlkáři“, do práce si nosí jídlo z domova

Češi jsou stále „kastrůlkáři“, do práce si nosí jídlo z domovaPrůzkum zaměřený na stravovací návyky Čechů, který pro společnost KPMG Česká republika zpracovala agentura Ipsos Tambor, ukázal, že přes 40 procent Čechů si do práce nosí jídlo z domova.

Dobrodružné léto pro pražské děti

Dobrodružné léto pro pražské dětiDětský klub Šárynka připravil v Ekocentru v Praze Podbabě i na letošní léto bohatý program v přírodě určený dětem od 3 do 7 let. „V létě mají školky zavřeno, ale my ne! Připravili jsme pro děti 4 letní týdny plné zábavy a dobrodružství,“ říká vedoucí Dětského klubu Šárynka (DKŠ) Johana Passerin.

5 tipů jak se pojistit před cestou

5 tipů jak se pojistit před cestouAť už se v létě chystáte na dovolenou k moři nebo k českému rybníku, neměli byste před odjezdem podcenit žádné riziko. Poradíme vám, jak se pojistit proti nejčastějším nástrahám a užít si bezstarostnou dovolenou.

Máte rádi květiny? Vybírejte ty ´hypoalergenní´!

Máte rádi květiny? Vybírejte ty ´hypoalergenní´!Mnoho pylových alergiků z pochopitelných důvodů na květiny nebo rostliny vůbec zcela zanevřelo. Vyznávají raději heslo "nejlepší trávník je beton" a každá kytice pro jejich partnerku nebo maminku je pro ně tvrdým bojem. Najdou se však i tací (především ženy), kteří i přes svou alergii mají pro něžnou krásu květin slabost. Hlavně pro ně jsou určeny následující rady.

Spaní pod širákem zákonům a ochráncům přírody nevadí

Spaní pod širákem zákonům a ochráncům přírody nevadíOd března je to jasné: pro přespání ‚pod širákem' není na většině chráněných územích potřeba žádné povolení. Ekolist v této souvislosti oslovil správy chráněných území, aby se podělily o své zkušenosti s touto formou turistiky. A vyšlo najevo, že praxe dávno úředního šimla předběhla.
© 2005 – 2022 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.