Články FiftyFifty.cz, strana 1

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 1 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 1

FiftyFifty

Na prkně na vlnách nebo sněhu

„Napiš si Martin Zelí“, řekl mi můj známý, když mi diktoval číslo na adrenalinového sportovce. Zelí, ála Martin Zelenka je sportovcem každým coulem a jeho světem jsou prkna.

Kašpárci odhaleni!

Tak už ho konečně známe! Hlasitá fanfára a vavřín na krk! Pohár pro nejoblíbenějšího politika měsíce listopadu zdvihl nad hlavu Vítězslav Jandák. Jupí!

Máme fůru stálých čtenářů!

seriál :: Editorialy

Dvoubarevný koláč, který ukazuje, zda k nám chodí stálí čtenáři, nebo noví, mě dnes obzvlášť potěšil. Byl přesně na dvě půlky, znamená to, že k nám denně chodí padesát procent návštěvníků zcela nových.

Knihu vyhrává...

ten kdo je hravý a soutěží na stránkách Fiftyfifty.cz...

Čtenáře magazínu FiftyFifty.cz zajímá angličtina a pohádky

seriál :: Editorialy

To víte, že bedlivě sledujeme čtenost našich článků. I zjistili jsme, že jsou naši čtenáři takoví, jaké jsme si je představovali. Třikrát hurá!

Rozdáváme DVD!

Kdo se stal výhercem DVD filmu Million Dollar Baby…

Pořiď si klisničku

Nyní však konečně zažívá český politický prales nálet opravdového šampióna. David Rath nepřicválal na ministerstvo na jedné kobyle, ale hned na dvou.

Vítejte i v druhém týdnu!

seriál :: Editorialy

Co je u nás nového a co jsme pro vás připravili?

Buldozerová reality show

Do klání se s vervou pustil hlavně Jiří Paroubek. Sám sebe favorizoval na hráče číslo jedna. Proráží v mnoha rozmanitých disciplínách – vrh hradním pánem vzad; Pěst-Tek pro každého...

Jan Budař vlastně neví, co je to underground

Zcela první novinářská projekce filmu Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště byla naplánována na jedno zářijové odpoledne.

Vítejte na Fiftyfifty.cz

seriál :: Editorialy

Pokusím se Vám magazín Fiftyfifty.cz představit v tomto krátkém článku, i když je to pro mě věc nelehká, jelikož o něm z důvodu momentální pohlcenosti můžu popsat hravě několik archů svítících obrazovek.

I vy můžete být našimi externími redaktory!

Stačí mít chuť do psaní a nějaký ten rozhled...
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz