Články FiftyFifty.cz, strana 16

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 16 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 16

FiftyFifty

Porazí Dakar teroristé?

Rekordní počet 570 startujících na 30. ročníku Dakaru vyrazil o víkendu do všech koutů světa z deštivého Lisabonu. Mezi nimi i pět českých týmů, přihlášených v kategoriích motocyklů, osobních automobilů a kamiónů.

Vaše silvestrovské fotografie

A schválně, kdo z vás umí dobře vyfotit ohňostroj!? - Byli jsme zvědaví. I našly se pěkné fotky...

Vánoce s nohama na stole

seriál :: Editorialy

Každý rok si před Vánocemi říkám - hlavně se nesmím přežírat, na uklízení se vykašlu a užiju si to opravdu v klidu. Dám si nějakou stokrát viděnou pohádku a za vůně purpury prožiju tolik klidné a šťastné sváteční dny. Ještě nikdy se mi to nepovedlo.

Betlémy z vodních pařezů a mechů

Betlémy patří k času vánoc, ale jejich příprava většinou není záležitostí několika týdnů. Naopak, může jít o celoroční zábavu. O svém vyřezávání a stavění betlémů nám něco pověděl Tomáš Pavlík.

Svět tělesně handicapovaných lidí

seriál :: Žijí mezi námi

„Jelikož jsem se sama přesvědčila, že i pouhá cesta na nákup může být pro vozíčkáře velkým problémem, ráda bych Vám přiblížila četné bariéry, se kterými se vozíčkář může velmi často během svého života setkat,“ říká Hanka Benešová.

Olmeca Reposado - tequila nové generace

V Praze byla představena nová tequila Olmeca Reposado, která na celosvětovém trhu střídá známou Olmeca Gold. Slavnostního večera se zúčastnil také vzácný host, Master Distiller pan Jesús Hernández.

Dr. Pytlík v Růžovce

…Pytlík vyhazuje svůj klobouk do vzduchu, chvíli se ho pokouší nešikovně chytit a dát zpět na hlavu. Moc se mu to nedaří, klobouk stále padá a to malého pacienta rozesměje…

Svět mentálně handicapovaných lidí

seriál :: Žijí mezi námi

„Trávila jsem s nimi každý týden - po dobu půl roku - hezké odpoledne. Dozvěděla jsem se přitom spoustu věcí. Jednoho klienta trápila nešťastná láska, druhého již v pokročilém věku žlučník, třetího zase nemocný pejsek. Na všechny tyto lidi velmi ráda vzpomínám,“ prozrazuje Hanka Benešová své zkušenosti ze světa mentálně handicapovaných lidí…

Generace úspěšných přichází

Naše maminky ve dvanácti letech vozily kočárky s panenkami a každou neděli hltaly lehce komunistický seriál My všichni školou povinní, tatínkové si hráli na indiány, popřípadě jim ke štěstí stačilo pár "angličáků". My jsme napjatě sledovali každý díl sladkobolné Esmeraldy a jejích osudů.

Ty ještě nemáš nakoupené Vánoční dárky?

Možná, že tuto otázku slýcháte v poslední době celkem často. Nechceme strašit, ale opravdu nenechávejte nákupy na poslední chvíli, anebo jste zapomněli, jak jste minulý rok, 23.12., v nákupním centru brali z regálů to poslední zboží, co tam zbylo?

Loutky, které pomáhají léčit

„Naše divadlo nehraje jen dětem, ale hraje s dětmi a pro děti. Hrajeme si. Příběh, či pohádku sice známe, víme kde je začátek a kde konec, ale mezi tím je improvizace a improvizace znamená napětí, co se stane příští vteřinu a také citlivost na publikum. Takže je to dobrodružství… Hra,“ říká loutkoherečka Marka Míková.

Piškvorkové turnaje a vánoční losy

seriál :: Editorialy

Druhý pravidelný turnaj v piškvorkách skončil, vítěz je stejný jako minule. Cenu ale nedostane! Za to si zadělává na titul velmistra. Vánoční losy běží až do 15.12., 82 dárků bude odesláno tak, aby mohly být včas zabaleny pod stromeček.

Vína Jacob’s Creek u Liběny Rochové

seriál :: Australská vína na váš stůl

„Od doby, kdy jsem se s víny Jacob’s Creek poprvé setkala, mě baví nacházet s nimi společnou řeč a kloubit dohromady chuť módy s chutí dobrých vín. Myslím si, že je příjemné spočinout a vychutnat krásu či chuť okamžiku podtrženou poctivou kvalitou.“

Tajuplný svět autistů

seriál :: Žijí mezi námi

Dnešním dnem otevíráme malou sérii rozhovorů, kterou zahájíme problematikou autistů. Příště nahlédneme do prostředí mentálně handicapovaných lidí. Teď už mi ale dovolte, abych Vám představila slečnu Hanku Benešovou – právě ona nás bude provázet poněkud odlišnými světy i zcela netradičními pohledy na život…

Motivované lidské zdroje

Poptávka po odbornících na lidské zdroje roste. Největší světové firmy platí obrovské sumy, aby experti naučili jejich zaměstnance, jak dosáhnout úspěchu.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz