Články FiftyFifty.cz, strana 17

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 17 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 17

FiftyFifty

Praktikujte laskavost a nesmyslně krásné činy

Praktikujte náhodnou laskavost a nesmyslně krásné činy.. je věta, jenž se ve Spojených státech šíří rychlostí blesku. Všichni hrají tuhle hru s jednoduchými pravidly. A kdo je vítěz? Přece každý účastník, co udělá něco pro druhé!

Manželky mocných

Nemají to jednoduché. Soustřeďuje se na ně zájem veřejnosti, lidé je kritizují, odsuzují a občas i obdivují. Někdy se tyto dámy dostanou do rozporu se zájmy, které hájí jejich vysoce postavení muži.

Ohlédnutí za Radovanem Lukavským

Hamletova slova je možno opakovat opravdu bez ironie, jde-li o muže, který svou řeč k „hercům“ skončil nakonec v jedinou radu: „Herec má přijít a říci pravdu!“ Výpověď Radovana Lukavského - člověka, jehož každé slovo bylo bytostným vyznáním...

Prezidentská sranda

Naše politická scéna pro nás bude mít ještě mnoho překvapení, ale svůj podíl viny na tom jistě nese také obecenstvo (tedy my voliči). Vždyť komik hopsá tím výše, čím více se mu tleská, jenže v našem malém divadle se netleská, a tak protagonisté zkouší, co vše si mohou dovolit, či co musí udělat proto, aby se z hlediště ozvala alespoň nějaká reakce.

Muži při večeři mlčí

Často se říká, že ženy mluví více než muži. Jak je to ve skutečnosti? V roce 2006 vydala psychiatrička Louann Brizendineová knihu, v níž se uvádělo, že žena použije za den dvacet tisíc slov, zatímco muž jen sedm tisíc.

Zimné deprese a další radovánky

seriál :: Editorialy

Právě se mi dostal do ruky text, který (soudě pouze dle podpisu, ale bůhví jak to je) snad napsal Milan Lasica. Je to jakási zpověď skutečně „nasratého“ chlapíka, který ví, co obnáší zimní plýskanice.

Rodinné závislosti

Zatímco dospělí, trpící vlastní závislostí či závislostí některého rodinného příslušníka, mají dnes řadu možností, jak svůj problém řešit, děti se k odborné pomoci dostávají stále velmi obtížně. Výjimku představuje právě sdružení Anima, v jehož rámci funguje i terapeutický Dětský klub.

Proč letos neoslavit Valentýna a nepřekvapit dárkem? Vyhrajte třeba …

Většina z nás si vybaví 14. únor, kdy je svátek sv. Valentýna, jako dokonalý příklad amerického komerčního kýče. Předzvěstí tohoto svátku lásky a zamilovaných je to, že se na nás začínají valit srdce menších či větších rozměrů a výlohy se ladí do růžové a červené...

Babička na prstě, dědeček na krku

Technologie ve všech oborech dnes dosahuje netušených možností a někdy i spisovatelé science-fiction bezmocně zalapají po dechu.

Můžou se občas starší spoluobčané praštit holí??

Mám malé dítě, dvouleté. Snažím se nám vytvářet zajímavý program, aby nás společný život bavil. Někdy to není jednoduché. Musí to bavit OBA DVA!

Vyfoťte svého Mrazíka

seriál :: Editorialy

Mrazíci se nějak ztrácejí a s nimi i zasněžené jedličky. V průběhu dnešních zim je k vidění většinou bahno, inverze a případné ojedinělé vločky jsou do rána fuč. A proto jsme se rozhodli uspořádat soutěž, která nám dokáže, že tohle vlastně není vůbec pravda.

Sklípkani v domácím teráriu

Patříte mezi obdivovatele nebo odpůrce pavouků? Říká se, že pavoučkové nosí štěstí. Ovšem nastěhovat si domů rovnou desítky sklípkanů se rozhodlo jen několik jedinců a také Ota Zimmermann, který odpovídal na mé otázky.

Vánoční sen zdravotních klaunů

Sestra Bětka si stejně jako většina dětí, objednala kuře. Nakonec se musela spokojit se svou gumovou slepicí, která ji nešla ani za pomoci několika vidliček, rozkrájet. Slepice byla tuhá a podle toho, jak se Bětka tvářila, ani si na ní nepochutnala..

Muži jako chůvy

Mužů, kteří odcházejí na mateřskou dovolenou místo svých profesionálně zdatných manželek, je ve světě stále více.

Ledové póly zeměkoule

Tají ledovce v Arktidě, v Antarktidě nebo na obou místech? Podle posledních výzkumů je na tom Arktida daleko hůř, než předvídaly nejpesimističtější odhady. Východní ledovcové pásmo v Antarktidě se naopak po celých patnáct milionů let příliš nezměnilo.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz