Články FiftyFifty.cz, strana 11

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 11 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 11

FiftyFifty

Rozumíte svému psovi?

Na světě je chováno více než 200 milionů psů, kteří jsou už po tisíciletí nejvěrnějšími společníky člověka. Naučte se jim porozumět. Pomůže to nejen vašemu čtyřnohému kamarádovi, ale také vám.

Sdílená auta vozí v Evropě desítky tisíc lidí

PRAHA (EkoList) - Lidem, kteří bydlí ve velkém městě, se více vyplatí si auto půjčovat, než si kupovat vlastní. Podle odborníků se totiž automobil, který ujede ročně méně než 15 000 kilometrů, svému majiteli prodraží více, než kdyby si na potřebné jízdy půjčil vůz od car-sharingové společnosti. Ve velkých městech v Německu, Švýcarsku nebo Belgii společné používání aut funguje řadu let a účastní se ho desítky tisíc lidí.

Muzeum penisů

seriál :: Kuriózní muzea světa

Takřka neuvěřitelné, ale opravdu se jedná o muzeum penisů a najdete ho na Islandu v Húsavíku (dříve Rejkjavík).

Gajdoši a kozí vaky

Brněnští gajdoši již hrají u nás i v zahraničí nějaké to desetiletí a k tomu všemu jim právě napomáhá hudební nástroj, zvaný gajdy. Že nevíte, co to je? Odpověď vám ochotně připravila sama kapela.

Střípky z Afriky 13

Pokud přiletí bílý IT odporník ze středu Evropy do Afriky s rodinou na dovolenou, nastane velmi intenzivní výměna informací mezi okolím a tímto ajtíkem. Zde je její částečný záznam. Přístav v Mombase 1/2

Pozor! Oslava Nového roku se blíží

Ne, neklame vás zrak, ani si nečtete omylem vložený, starý článek. Ne všichni na Zemi slaví Nový rok 1. ledna. V Číně se oslavy teprve chystají. Všichni už se na vepříka těší.

Jsem optimista

Jsem beznadějný optimista. Ráno otevřu oči a myslím na to, že mě čeká nový den. Jeden celý nový den, který mi zase něco přinese, něco dá. Ignoruji ten opuchlý obličej v zrcadle. Během kafe se trochu srovná. Jsem přece v nejlepších letech a jsem krásná. Je to sice už dlouho, co jsem to slyšela, ale mám paměť jak slon a někdy s tím vystačím.

Od Afriky se odděluje nový ostrov

Vědci s úžasem pozorují, jak seismická činnost trhá Afriku. Na severu Etiopie, kde se stýkají africká a arabská zemská deska, se v září předloňského roku po sérii zemětřesení otevřely stovky hlubokých puklin, napsal server MSNBC.

Bitka na FiftyFifty.cz

seriál :: Editorialy

Strhla se nám tu bitva. Dá se říci, že malé procento čtenářů zahájilo diskuzi na téma, pro koho je tento web určen, kdo má právo psát do příspěvků, co uzná za vhodné a jestli je tu každý vítán. Tak je to tedy asi takhle...

Zelí a snowboardy v Laaxu

Burton european open v Laaxu, Switzerland. Zpočátku se vše zdálo jako jasná záležitost, nějaký sníh byl, tak to vypadalo, že závod snowboardistů proběhne bez problémů. Jak to v životě chodí, počasí se zkazilo, po měsíci sluníčka, konečně dorazila sněhová fronta a vítr. Takže všechno bylo úplně jinak.

Prostřelená hlava za pár korun

Kupte si obrázky mrtvého Karla Svobody. Značka: čistý průstřel hlavy a spousta krve.

Ohlédnutí za Karlem Svobodou

Čau lásko; Kdepak, ty ptáčku, hnízdo máš; Lady Carneval; Stín katedrál; Lásko má, já stůňu.. Karel Svoboda byl svými kolegy i příznivci považován za jednoho z největších soudobých hudebních skladatelů. Často se u jeho jména objevovalo naprosto oprávněné slůvko hitmaker. Bohužel se sám rozhodl, že už nikdy žádnou novou skladbu nesloží..

Žena za volantem, čili..

Auto řízené ženou jest autem bez řidiče. To je velmi častý názor zástupců "silnějšího" pohlaví. Traduje se, že často ženu za volantem poznáte, aniž byste ji museli vidět..

PETS

seriál :: Language corner

Most of people like animals and are very fond of them. Many families cherish them at home. They may look cute but pets still have their wild urges.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz