Články FiftyFifty.cz, strana 40

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 40 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 40

FiftyFifty

Vychutnejte si Jizerskou 50 i s dětmi!

Vychutnejte si Jizerskou 50 i s dětmi!Máte doma malého šikovného sportovce? Chcete si po Vánocích vychutnat okouzlující přírodu Jizerských hor, vypotit nasbírané sváteční kalorie a užít si jedinečné okamžiky v podobě tradičního sportovního zážitku?

PF 2015

PF 2015Hlavně vykročit tou správnou nohou!! :)

Vztahy a manželství - Fifty fifty...

Vztahy a manželství - Fifty fifty..."Jaképak jsme si fifty fifty! Já podvádím plešatého, ničemného darmošlapa a ty krásnou a inteligentní dámu!"

Unikátní výstava betlémů. K vidění jsou i rarity.

Unikátní výstava betlémů. K vidění jsou i rarity.Symbolicky na první adventní neděli 30. listopadu otevřela brány výstava Nostalgické vánoce. Mezi unikátními betlémy je slaměné dílo uznávaného Andrzeje Wrzecionka, který je zapsán v Guinnessově knize rekordů.

Vánoční přání

Vánoční přáníRok se s rokem sešel a opět nastává čas Vánoc, tedy čas lásky, radosti a veselí, klidu, pohody.. Ale též velkorysosti a odpuštění, je-li třeba...

Nejstarší přívoz v Čechách otevřen po několika staletích

Nejstarší přívoz v Čechách otevřen po několika staletíchKdo má v sobě jen kouse duše romantika, toho nejspíš zláká znovuotevřený přívoz k mimořádným plavbám po Berounce...

Modré dveře otevřely největší živý Betlém ve středních Čechách

Modré dveře otevřely největší živý Betlém ve středních ČecháchTerapeutické centrum Modré dveře otevřelo v Kostelci nad Černými lesy největší živý betlém ve Středočeském kraji a symbolicky tak zahájilo adventní čas. Součástí expozice jsou i živá zvířátka, která zde mohou děti obdivovat až do 6. ledna, příchodu Tří králů.

Čas vánočních večírků se blíží. Jak předejít zbytečným faux pas?

Čas vánočních večírků se blíží. Jak předejít zbytečným faux pas?Konec roku a s ním i čas firemních vánočních večírků je skutečně za dveřmi. Pro mnohé jsou firemní večírky společenskou nutností, pro další formalitou a pro jiné zas příjemným odreagováním a uvolněním po měsících plných shonu a stresu.

Česká hračka a tradiční řemesla pro děti i dospělé

Česká hračka a tradiční řemesla pro děti i dospěléPo úspěšném prvním ročníku se o víkendu 13. a 14. prosince v Novoměstské radnici v Praze znovu koná adventní trh „Česká hračka a řemeslo.“ Unikátní prostory radnice nabídnou během druhého adventního víkendu to nejlepší z hračkářské řemeslné a tvorby. Po oba dny je akce otevřena od 10 do 18 hodin.

Češi více poznávají vlast, na podzim navštěvují kina a degustují vína

Češi více poznávají vlast, na podzim navštěvují kina a degustují vínaPodle Národního památkového ústavu (NPÚ) navštívilo letos české hrady a zámky o 133 000 lidí více než loni. Zvýšený zájem výletníků připisují odborníci nejen příznivému počasí, ale hlavně rozhodnutí Čechů trávit čas cestováním po vlasti.

Festival Kolem světa opět v Praze

Festival Kolem světa  opět v PrazeO víkendu 22. – 23. listopadu přivítá Národní dům na Smíchově tisíce návštěvníků, kterým festival vedle přednášek nabídne i exotická jídla, jedinečná vystoupení zahraničních umělců, pozve je na setkání se zajímavými osobnostmi, na interaktivní workshopy tradičních řemesel JV Asie nebo Afriky a nabídne možnost zakoupení tradičních výrobků z Mexika, Peru, Indonésie či Nepálu.

Nemocnice v Ústí nad Orlicí má nový babybox!

Nemocnice v Ústí nad Orlicí má nový babybox!Ve čtvrtek 6. listopadu byl předveden v Orlickoústecké nemocnici babybox nové generace. Střídá "ve službě" svého staršího předchůdce.

Svatomartinská vína ročníku 2014 jsou vybrána

Svatomartinská vína ročníku 2014 jsou vybránaV pátek 31. října proběhlo druhé kolo hodnocení vín, jež usilují o získání možnosti používat od 11. 11. značku Svatomartinské. Celkem za první i druhé kolo hodnocení získalo na základě splnění kvalitativních požadavků právo používat značku 342 vín 107 vinařství. Vinaři odhadují, že na trh dodají minimálně 1 900 000 lahví Svatomartinských vín ročníku 2014.

9 let dárků zdarma

9 let dárků zdarmaBlíží se vánoční čas a sem tam si začínáme vyměňovat nápady a tipy na vánoční dárky. Naučili jsme se to řešit klidněji, obchody i internet jsou plné zajímavých věcí. Zkuste i letos vyhrát jeden z vánočních dárků na FiftyFifty.cz.

Mrazivá historie holocaustu lidi zajímá, stovky tisíc Čechů navštěvují památníky i výstavy

Mrazivá historie holocaustu lidi zajímá, stovky tisíc Čechů navštěvují památníky i výstavyMrazivá místa připomínající historii holocaustu se dnes plní studenty i dospělými lidmi. Školy si objednávají exkurze a zapojují se do vzdělávacích programů. I dospělí lidé si však kupují zájezdy s odborným výkladem. Podle statistik si hrůzy, které stály život miliony lidí, jezdí do Osvětimi či bližšího Terezína připomenout stovky tisíc Čechů.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.