Články FiftyFifty.cz, strana 7

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 7 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 7

FiftyFifty

Nechte auto doma radí AutoMat

PRAHA (EkoList) - V září se opět celá řada měst, ale především jejich obyvatelé, mohou zapojit do celoevropské akce „Evropský týden mobility“ (16. – 22. září) a „Evropský den bez aut“ (22. září). Organizace Auto*Mat na internetu zveřejnila výzvu "Nechte auto doma", pomocí které se může připojit ke Dni bez aut každý. Stačí nechat auto před domem a vydat se na cestu na kole, tramvají, vlakem, autobusem, metrem nebo pěšky.

Kráska pomáhá lidem v nesnázích

Pupendo, Želary, Horem Pádem a teď i Kráska v nesnázích - všechny tyto filmy režiséra Jana Hřebejka přispěly k realizaci důležitých charitativních projektů. Zářijová benefiční předpremiéra v kině Aero pomohla handicapovaným mladým lidem z Klarova ústavu v Praze…

Eliška je mezi námi, tak ji přivítejme :-)

Konečně :) sice jsme nebyli u toho (hlavně v zájmu budoucí maminky), ale už to s jistotou víme!!! Naše šéfredaktorka Jindřiška přivedla na svět další osůbku do party Kleknerů, bejby Elišku.

Hračičkové

Při návštěvě knihkupectví mě zaujal jeden muž. Mimo jiné tím, že měl na hlavě čepici, ze které visel ten háček, na kterém obvykle pokrývky hlavy visí na stojanech v obchodech. V ruce měl obrovskou knihu. Nenápadně, s předstíraným zájmem jsem vzala do ruky stejnou.

Horoskopy vědmy Emmy

Nikdy nepůjčujte peníze (ani jiné věci) večer, už by se vám nevrátily! A pokud je snad osoba při vracení půjčeného arogantní nebo nazlobená, pak ihned po jejím odchodu omyjte v rukavicích kliky dveří, jichž se dotýkala, a vodu ihned vylijte. Zabráníte tomu, že by se vám přestalo dařit..

Dejme na prdel realitě (než se vrátí skřítci)

seriál :: Normálně virtuálně

Milí moji.. svět se zbláznil. Počasí šílí, války kam se podíváš.. o naší politické scéně se mi nechce dodávat už vůbec nic. A protože se blíží neúprosný konec prázdnin a zlí skřítkové :) se vrátí do našich klidných domácností, přicházím k vám s návrhem, jak to všechno přežít..

Havana Club Academy - Absolvent

Nová Živohošť hostila pilotní kurz barmanské školy Havana Club Academy, který zakončila velkolepá party! Od 14. do 17. srpna 2006 se 26 barmanů z celé republiky zúčastnilo čtyřdenní školy, která byla věnovaná barmanům začátečníkům, i těm, kteří se barmanství již věnují delší dobu.

Supermarkety získávají zákazníka novou zbraní

PRAHA/LONDÝN (EcoMonitor) - Zákazníci v Cornwallu mohou teď kupovat na první pohled obyčejnou kadeřavou kapustu, ale po následující dva měsíce to bude ta nejekologičtější zelenina, která bude v Británii k dostání. Vedle hlávkového zelí, brambor, brokolice a jahod bude kapusta hlavním zbožím, jež se ocitne na policích supermarketů rovnou z polí.

Právě se šustlo

Pražským éterem se nese zvěst, že Magistrát hl. města Prahy dal pokyn k vyklizení plochy a ukončení činnosti Mystic Skate Parku na Štvanici, a to hned a bez jakýchkoliv okolků. Důvodem je údajné překročení hluku v místě, kde nejbližší obydlí jsou 300 metrů po vodě a přes dvouproudou komunikaci, na které jezdí tramvaje.

Konec igelitek v obchodech

PRAHA/LONDÝN (EcoMonitor) - Tesco, největší britský obchodní řetězec, chce do dvou let zmenšit objem jednorázových igelitových tašek o 25 procent, napsal deník Independent. Zákazníci, kteří si zboží odnesou ve vlastních taškách nebo již použitých igelitkách, dostanou za odměnu body na svou klubovou kartu.

MSNBC: Šetrná auta stále v nedohlednu

PRAHA/WASHINTGON (EcoMonitor) - Průměrná spotřeba paliva u automobilů vyrobených v roce 2006 pro trh v USA zůstala stejná jako v předcházejícím roce. Vyplývá to z každoroční zprávy Agentury ochrany životního prostředí (EPA).

Guardian: Soud ženu za špatně vyhozené smetí nakonec neodsoudil

PRAHA/EXETER (EcoMonitor) - Ženu, která byla obžalována za odhození shnilých zbytků jídla a dalších věcí do nádoby určené ke sběru separovaného odpadu, osvobodil tento týden soud v Exeteru. Žalobce totiž nebyl schopen prokázat, že nesprávný odpad neodhodil do nádoby neznámý kolemjdoucí, napsal deník Guardian.

Tak jsme toho parchanta dostali!

seriál :: Kdo to vlastně byl

„Svět mi ležel u nohou v neohrabaných botách a viděl jsem, jak rudé slunce klouže za obzor... Dostalo se mi víc vzrušení, krásy, smíchu a přátelství než ostatním“. Kdo by si kdy pomyslel, že to napíše kdysi vyhublý hošík bez sebevědomí, syn přísného redaktora a půvabné ženy z lepší rodiny, který přišel na svět v Aucklandu 21. 7. 1919. Autorem těch slov byl už sebejistý, úspěšný, zralý muž.

Mistr trapasů na FiftyFifty.cz

Soutěž o největší trapas skončila, tričko a taška s naším logem putuje k... Děkujeme všem za účast a zveřejňujeme pár soutěžních příspěvků.

Barmanská soutěž na Václaváku

Havana Club Cocktail Show 2006 se konala 13. července na Václavském náměstí a byla přístupná veřejnosti. Vstup byl zdarma a rum ve VIP zóně taky...
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz