Články FiftyFifty.cz, strana 9

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 9 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 9

FiftyFifty

O Vánocích, tradicích a zvycích..

Do křesťanského kalendáře byly tyto svátky zařazeny roku 336. Jsou prvním velkým svátkem církevního roku. České slovo "Vánoce" souvisí s německým "Weihnachten" ("svaté noci").

Vizovické pečivo ze sklepa

Vizovické pečivo se nejí, ale obdivuje. Ve vánočním čase si jím můžeme ozdobit stromek, mísu s ovocem nebo si ho jen tak vzít do dlaně a usmívat se nad krásou, kterou umí stvořit lidské ruce. Přesně tak, žádné stroje, ale lidé jako Světlana Tioková nám dlouhé hodiny připravují potěšení

Becherovka game 2006!

Ve středu 13. prosince 2006 se v pražském Jam café uskutečnila závěrečná tisková konference k BECHEROVKA GAME 2006, na které byly vyhlášeny výsledky a oceněni vítězové.

Do nového roku s klaunem

seriál :: Editorialy

Je těžké někomu věnovat peníze a přitom doufat, že budou opravdu použity za tím správným a proklamovaným účelem. Finančně podporovat nějakou nadaci je vždy předmětem těžkého rozhodování. My jsme si vybrali klauny, kteří chodí po nemocnicích a dávají dětem alespoň na chvíli zapomenout na jejich bolístky.

Nový Prostor

Prodejci časopisu Nový Prostor mění před vánočními svátky image, radikální změnou prochází také samotný časopis pod vedením nové šéfredaktorky Eriky Hníkové

Luxusní šumivé víno pro letošní oslavu silvestra

seriál :: Australská vína na váš stůl

Nejen skuteční znalci vín ocení sklenku opravdu kvalitního vína. Vína značky Jacob´s Creek se hodí pro každou příležitost - ochutnejte je právě v průběhu svátků! Lahve s vinětou Jacob´s Creek Reserve zaručují výjimečnost a sekt Chardonay Pinot Noir může být skutečnou oslavou tohoto moku nejen na Nový rok…

Pomozte ohroženým dětem a užijte si večer plný hudby

Bon Art Production s.r.o. zve všechny příznivce vánočních a muzikálových skladeb, klasické hudby a swingu na benefiční koncert Vánoce v Opeře.

Jameson pro každou náladu

Jameson Irish Whiskey je vůbec nejprodávánější irskou whiskey na světě. Její výjimečně jemná, oblá a vyzrálá chuť dokazuje, že John Jameson, který stál roku 1780 u jejího zrodu, povýšil pálení irské whiskey na umění.

Navštivte letní trh uprostřed zimní Prahy

Nově zrekonstruovaný Palác Křižík na Smíchově nabídne francouzské delikatesy

Proč jste všichni nevyhráli

seriál :: Editorialy

Nevím, jestli zrovna vy čtete Zeleného Raoula, ale ten ze 7. 12. opravdu stojí za to. Hned v sousedství úvodníku šéfredaktora Reflexu se pravidelně roztahuje mimozemšťan vykuleného vzhledu, jehož příběh minulého týdne je jedním z těch povedených. A to i přesto, že tam tentokrát namísto zeleného mužíka figuruje víc slavný Čunek ze Vsetína…

SPECIAL MUSIC SCHOOLS

seriál :: Language corner

Nowadays it is very hard to cope with children who show outstanding musical abilities. It is not always clear how best to develope and encourage their gift.

Lahodná vína na sváteční stůl

seriál :: Australská vína na váš stůl

Vánoce jsou u nás vůbec nejvíce oslavovaným svátkem. Je proto právě teď ta správná příležitost, přichystat pro své blízké skutečně kvalitní pohoštění. Přinášíme vám zaručeně dobrý tip v podobě lahodného australského vína Jacob´s Creek

Zkoumavá dáma a kyvadlo

Také občas v obchodě koukáte, zda tohle jídlo máte vůbec koupit a doma sníst? Paní Helena Jarešová si našla velkého pomocníka v kyvadélku, které jí pomáhá zjišťovat celou pravdu. A nenechá si zkazit náladu, i když ji někteří považují za blázna....

Jameson multimilionářem!

Jameson, nejprodávanější irská whiskey světa, poprvé dosáhla hranice dvou milionů prodaných devítilitrových kartonů, tedy 18 milionů litrů. Její prodej se v posledních deseti letech zdvojnásobil.

Tak trochu jiný dětský domov

Dětských domovů je hodně, ale tento je v mnoha ohledech jiný. Přijďte se sami přesvědčit na slavnostní zahájení činnosti dětského centra Radost, které se bude za přítomnosti primátora hl. města Prahy Pavla Béma konat v pátek 1. prosince v 15 hodin.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.