Články FiftyFifty.cz, strana 5

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 5 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 5

FiftyFifty

Opilý za volantem. Jaké to je?

Vyzkoušel jsem, jaké to je, řídit opilý.

Povinná výbava - aby vás policisté nedostali

Kompletní povinná výbava. Součást auta, ale také motorky, která v krizových situacích může zachránit i život. Ne všichni ale s jistotou ví, co do povinné výbavy opravdu patří.

Škoda Octavia Scout – jen na polní cestu

Jak udělat nový model? Stačí vzít Octavii 4x4, přidat pár plastových dílů, velká kola, do interiéru přidat jedno madlo... A „terénní“ škodovka je na světě.

Pojištění proti trestným bodům - výhoda s výhradami

Víte, že když přijdete o řidičský průkaz po nasbírání dvanácti trestných bodů, můžete měsíčně od pojišťovny dostávat deset tisíc korun? Skutečně to jde, ale pozor. Má to i několik háčků.

Mini Cooper S - Malý drak

Dnes už se moc neprodávají auta, která vzbuzují takový rozruch. Mini Cooper mezi ně bez debaty patří. Ohlédne se za ním skoro každý. Větší zájem vzbuzuje u žen, ale když se u stříbrně vyvedeného názvu na víku kufru objeví ještě červené písmeno S, výrazně roste zájem i mužského pohlaví.

Tajemství autosalonu je pryč

Autosalon v Ženevě, který začíná první týden v březnu, je pomyslnou startovní branou motoristické sezony. První dva dny jsou brány výstaviště Palexpo otevřeny jen novinářům. Jak to na takové akci vypadá?

Auto zaparkuje za vás

Neumíte parkovat? Žádný problém. Běžně prodávaná auta už dnes umějí zaparkovat sama. Musíte si ale vybrat to pravé.

Sci-fi za volantem

Auto, které vás nenechá nabourat. Auto, které samo předejde smyku. Auto, které vás nenechá usnout za volantem... I tak vypadají pomocníci, které můžete mít i ve svém voze.

Herci budou snímáni

Ředitel společnosti Walt Disney Studios Dick Cook a producent a režisér Robert Zemeckis společně oznámili vznik nové společnosti, která se bude zabývat produkcí filmů založených na snímání herců pomocí pohybových senzorů.

Dacia Logan MCV - obr z Rumunska

Sháníte nové, levné a hlavně prostorné auto a moc vám nezáleží na komfortu, maximálním bezpečí a tom, co si o vás budou myslet sousedi? Pak se běžte podívat na novou Dacii Logan MCV. Prodává se od 236 tisíc korun. Vyzkoušeli jsme, jaká tahle cenová bomba na českém trhu doopravdy je.

Jaká je nová Škoda Fabia

Škoda Fabia – miláček českých motoristů dostal svého nástupce. Jaká je nová generace nejprodávanějšího auta u nás jsme vyzkoušeli na novinářské prezentaci poblíž portugalského města Faro.

Škodovky - jsou dost bezpečné?

Nárazovými testy evropské organizace Euro NCAP prošly všechny škodovky počínaje modelem Fabia. Až na poslední prověření Škody Roomster si zástupci mladoboleslavské automobilky vedli průměrně. Právě Škoda Roomster jako první české auto získalo za ochranu posádky maximální počet pěti hvězdiček.

Abyste v autě přežili

Chcete si koupit ojeté nebo i nové auto a zajímá vás jeho bezpečnost? Pak je nejlepší řídit se podle výsledků testů evropské organizace Euro NCAP.

Nová auta – co přinese rok 2007

Jaké automobilové novinky se letos představí? A co bude během tohoto roku jezdit na našich silnicích?

„Drobek“ z Islandu

Pocit, že zvládnete skoro všechno. V jakém autě se něco takového dá zažít? Jedno takové jsme si mohli na pár dnů vyzkoušet. Jmenuje se Toyota Land Cruiser Arctic.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz