Články FiftyFifty.cz, strana 6

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 6 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 6

FiftyFifty

Nový Fiat 500 - roztomilejší už být nemůže

Předělávají se oblíbené písničky, předělávají se oblíbené filmy a předělávají se i oblíbená auta. Posledním příkladem je nový Fiat 500. Jeho předchůdce umožnil Italům přesedlat ze skútru do automobilu. A oni ho za to milují.

Fun on-line aneb dejte si Cyber-Cocktail

seriál :: Normálně virtuálně

Brouzdáte někdy zbůhdarma po netu? Věříte, že někdy i blbost potěší? Tak právě pro vás tu něco máme.. doslova na dosah jednoho kliknutí..

Likvidace automobilu – hlavně ekologicky

Je vaše auto starší než vy a už ani nemá cenu ho prodávat do autobazaru? Co pak s ním? Především je potřeba vědět, že ho musíte nechat ekologicky odstranit. A s největší pravděpodobností to nebude zadarmo.

Peugeot 207 CC – na léto i na zimu

Je to kabriolet a není to kabriolet. Je to totiž kupé-kabriolet. Kombinace pro ty, kteří se bojí auta s plátěnou střechou, a zároveň chtějí poznat, jaké to je jezdit a řídit auto s nebem nad hlavou. Peugeot 207 CC.

Konec internetových lží?

Lidé, kteří využívají internet k seznámení, často lžou o svém pohlaví, věku, sexuální orientaci nebo státní příslušnosti. Odborníci z vývojového centra Microsoftu v Pekingu zjistili, že skutečnou totožnost uživatele internetu není obtížné odhalit.

Porsche Cayman – hranice jsou jinde

Ferrari, Maserati a Porsche. Tři automobilové značky, o jejichž sportovních ambicích není potřeba příliš mluvit. Jaké to ale je, svézt se v autě, které je jen pro zábavu.

Behind the wheel

seriál :: Language corner

The history of the automobile is the history of dozens of men and inventions in at least half a dozen countries.

Škoda Romster Scout - praktické auto pro rodinu

Škoda Roomster Scout. Praktické auto, které navíc ještě poměrně dobře vypadá. Bohužel na něj potřebujete nejmíň 430 tisíc. Zvolit můžete ale i základní verzi roomstera, která se prodává o 90 tisíc levněji.

Chcete vlastní registrační značku?

Taky vás rozčilují majitelé „espézetek“ s náhodně obdrženými čísly ve stylu 5A5 5555? Nebo naopak po podobné registrační značce toužíte? Pokud jste kladně odpověděli na druhou otázku, pak se brzy dočkáte.

Nový Ford Mondeo - jaký je?

Jeden z nejoblíbenějších automobilů střední třídy omládl. Nová generace Fordu Mondeo příští měsíc vyjede i na české silnice. Jaká novinka se základní cenou 600 tisíc korun doopravdy je, jsem vyzkoušel při mezinárodním představení.

Roztomilý mercedes do města

Chtěli jste mít mercedes, jenže vám chybí potřebný milion na účtu? Pak je tu varianta v podobě nejmenšího modelu třídy. Vypadá roztomile a na ojetý stačí 200 tisíc. A skvěle se s ním parkuje.

Jaká jsou práva policistů

Bojíme se jich, i když je jejich úkolem především nám pomáhat. O kom je řeč? O dopravních policistech a městských strážnících. Jaké vlastně mají pravomoci?

Citroën C4 Picasso - radost z designu

Citroën se po nepříliš povedených 90. letech vrací mezi auta, která se líbí na první pohled. O novince C4 Picasso to platí určitě. I když jde „jen“ o rodinné auto, hravý design tu má velkou roli.

Marihuana a řízení

Víte, jaké to je, když si dáte jointa marihuany a sednete za volant? Můžete si myslet, že řízení máte pod kontrolou. Realita je ale jiná.

San Francisco cable cars

seriál :: Language corner

In most parts of the world, cable cars systems were obsolete by the beginning of the 20th century. But in SF, the hilly city where it was invited, the cable car now enjoys greater popularity than ever.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz