Články FiftyFifty.cz, strana 2

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 2 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 2

FiftyFifty

Milujete filmy? Běžte do Epsonu!

Domácí kino, které jsem používal minulý týden doma, stoprocentně předčí naše malé regionální kino v nejmenovaném městě na Vysočině. Bylo lepší zvukem i obrazem. Především však bylo nejlepší atmosférou.

Nástupce Fabie možná bude atraktivnější

Na internetu se objevily první špionské fotografie nové generace Škody Fabia. Ačkoliv jsou všechny v mizerné kvalitě, lze tušit, jak následovník oblíbené "masovky" bude vypadat.

Psycho poradna II aneb telefonujte klávesnicí

Telefon v klávesnici? Co je to za nesmysl? Skype umožňuje telefonování zadarmo a výrobci přišli na to, jak zbohatnout. Představujeme první klávesnici na světě, která telefonuje.

Psychologická poradna aneb telefonujte myší

Držet si myš u ucha je poněkud nezvyklé. Především pro okolí. Hladíte jí prsty a tlačíte jí na úšní lalůček, což vyvolává u kolegů poněkud zkreslenou orientaci. Nechcete navštívit psychologa?

V autě do kina? U Brabusu ano!

Bojíte se létání a přesto na cestách vyžadujete luxus? Sedany Vám nevyhovují? Sáhněte po praktickém minivanu Viano od úpravce Brabus. Stoprocentně splní Vaše představy o luxusním a komfortním cestování.

První spacák, ve kterém lze chodit

Spacák nemá nic společného s elektronikou. Přesto uděláme výjimku a představíme vám první spacák, ve kterém se můžete pohybovat tak, jak zrovna chcete vy.

Kdo je na světě nejrychlejší

Koenigsegg CCR je nejrychlejším sériově vyráběným automobilem na světě. Umí pokořit hranici 395 km/h. Autosalon v Ženevě bude svědkem odhalení nástupce: silnějšího a rychlejšího modelu CCX. Ačkoliv má stejný výkon, podařilo se snížit váhu vozu a ve finále by měl porazit i Buggatti Veyron.

Pomůcka pro maniaky do uklízení: USB vysavač!

Sen všech lidí milujících úklid se splnil. Nepořádek ukrytý pod jednotlivými klávesami klávesnice lze konečně uklidit. USB vysavač má tendenci stát se nejlepším přítelem pisálků, programátorů a herních maniaků. Konečně víme, jak dostat drobky od rohlíků ven!

Rinspeed zaZen: vůz s výhledem na nebe

Nestane se každému, že mu upadne flexa na úplně nové Porsche 911 Carrera S. Švýcar Frank M. Rinderknech je jiný. Jiný a šílený. Každoročně šokuje návštěvníky autosalonů svými divokými kreacemi a geniálními nápady ukrytými pod názvem Rinspeed. A nyní zašel ještě dál: upravil Porsche tak, jako nikdo jiný.

Hračky pro muže: Roboraptor pro osamělé večery!

Vzkaz ženám: Neukazujte tento článek mužům. Pokud tak učiníte, můžete nadobro přijít o veškeré iluze, které o svém protějšku máte. Pokud není nejzarytější odpůrce techniky, tak můžete očekávat, že se roboraptor stane vaším neoblíbeným domácím mazlíčkem.

Jezdíš, jezdím, jezdíme… aneb kde na nás na D1 čeká kamera?

Bohužel neznáme umístění radarů, ale zjistili jsme, kde můžete sledovat stav dálnice D1 pomocí webových kamer. Nové technologie umožňují především v aktuálním počasí řidičům patřičně se připravit na cestu.

Telefonujte pomocí autoradia

S novým bodovým systémem se už žádný řidič nevyhne pokutě za používání mobilního telefonu při řízení. Nové autorádio od Oravy může být se zabudovaným bluetooth dobrou volbou pro řidiče, kteří často mění mobilní telefon.

Osobní přehrávače: za styl si musíme připlatit

Už jste potkali v tramvaji někoho s podivnou plastovou kostkou na krku? Vedly od ní dráty? Líbila se vám? Osobní přehrávače se dostávají do neuvěřitelných designových tvarů a my jsme ochotni za ně platit, protože držíme v ruce cosi, co je výjimečné a jen pro nás. Máme tři typy na vychytávky v oblasti osobních přehrávačů.

Svěží vítr v reklamě na automobily: nová Brera!

Reklama je velice silné médium. Zatímco ostatní jen zkouší štěstí, automobilka Alfa Romeo sází na jistotu a vnesla do automobilové reklamy svěží vítr. Ani k tomu nepotřebovala emoce všedního života. Stačí jen parta bojovníků a roztodivné meče.

Objekty touhy: mobil pro ženy s únosnou cenou

Mobilní telefon již dávno není pouze černé pádlo umožňující zavolat příteli, že přijedete o půl hodiny později. Moderní telefony se stále častěji objevují v doprovodu módních kreací a model Siemensu CL75 je toho důkazem. Navíc má velmi příjemnou cenovku.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.