Články FiftyFifty.cz, strana 22

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 22 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 22

FiftyFifty

Nový Brouk vstupuje na český trh se zajímavou cenou

Volkswagen představuje ceny nových modelů Beetle. Moderní interpretaci legendárního bestselleru, jehož bylo po celém světě prodáno 21,5 milionu exemplářů, si mohou zákazníci pořídit již za 379 900 Kč s motorem 1.2 TSI (77 kW / 105 k) a bohatou sériovou výbavou.

Nová Kia Rio přichází na český trh

Zbrusu nová Kia Rio, která se ukázala světu poprvé letos v březnu na autosalonu v Ženevě, přichází nyní také na český trh. Pyšní se smělým a výrazným charakterem a řadí se tak mezi ostatní designově atraktivní vozy Kia.

Nové výsledky bezpečnosti automobilů Euro NCAP

Nejnovější výsledky crash testů Euro NCAP, na nichž se dTest podílí, přináší více vozidel s maximálním počtem hvězdiček. Jak se ale ukazuje, ne všichni výrobci aut jsou připraveni na zpřísnění hodnocení v roce 2012.

Dlouhodobý test časopisu 'Auto Bild': SEAT Ibiza 'vřele doporučován'

Dlouhodobé testy jsou mnohými považovány za nejlepší způsob, jak prověřit přísliby kvality od výrobců automobilů. Nejnovější vydání německého automobilového časopisu „Auto Bild“ potvrzuje to, co řidiči vozů Ibiza již znají ze svých zkušeností. Tedy, že jejich volba sportovního španělského bestselleru byla správná jak z hlediska spolehlivosti a odolnosti, tak i z hlediska všech ostatních atributů.

Hyundai představil první vizualizaci nové generace modelu i30

Společnost Hyundai představila první vizualizaci nového modelu i30. Novou generaci jednoho z nejprodávanějších automobilů v segmentu C charakterizuje nový, odvážný a vzrušující design. Nový model i30 bude poprvé oficiálně představen v září na mezinárodním autosalonu ve Frankfurtu a vyrábět se bude v České republice.

Americká auta musí začít šetřit benzín, ´nařídil´ jim to prezident Obama

Americký prezident Barack Obama na konci července vyzval výrobce automobilů, aby přestali vyrábět palivově náročné vozy, informuje server Planetark.org.

S mobilem do přírody a pod stan? Nezapomeňte na nabíjení

Dovolená pod stanem, v přírodě a mimo civilizaci je ideální způsob, jak si odpočinout. Avšak ani v lesích či na horách se běžně neobejdeme bez mobilního telefonu, fotoaparátu či turistické navigace. Signál vybité baterie může na výletu nepříjemně zaskočit, proto vám poradíme, jak si i v přírodě zajistit zdroj elektrické energie.

Ford: bezpečněji s přívěsem u dalších modelů

Ford Motor Company nabízí evropským provozovatelům karavanů či jiných přívěsů za osobní automobil více bezpečí a jistoty.

Do roku 2013 zlevní solární panely o polovinu

Z analýzy poradenské společnosti Ernst & Young vyplývá, že obnovitelné zdroje energie mohou být do deseti let konkurenceschopné i bez dotací, píše deník Guardian.

´Chytré´ rybářské sítě umožní uniknout příliš malým rybám

Každoročně umírají miliony ryb, které rybáři lovit nechtějí, ale které přesto uváznou v jejich sítích. Skoncovat by s tím mohl nový druh sítí nazývaný Safety Net, jenž by měl malým rybkám umožnit ze sítě uniknout a tak napomoci k udržitelnosti rybolovu, informuje server Ecologiaverde.com.

Vlaky v Belgii bude pohánět solární energie

Střecha tunelu na rychlodráze z Paříže do Amsterdamu byla osazena 16 000 solárními panely, které budou dodávat energii pro nádraží v Antverpách a belgickou železniční síť, píše Guardian.

Miniaturní ničitel nádorů na obzoru

Zacílit, vyslat, zaktivovat, zneškodnit. Tak nějak by mohla v budoucnu vypadat léčba rakoviny. V hlavní roli při zneškodňování nádorů budou vystupovat téměř neviditelné nanočástice.

Nový SEAT Alhambra s pohonem všech kol přichází na český trh

SEAT pokračuje ve své produktové ofenzivě a výrazně rozšiřuje nabídku modelů. Alhambra v provedení 4WD s trvalým pohonem všech kol je od 1.6.2011 k objednání na českém trhu.

Volkswagen pomáhá testovat palivo Shell FuelSave

České zastoupení značky Volkswagen navázalo spolupráci se společností Shell Czech Republic u příležitosti uvedení nových úsporných paliv Shell FuelSave na český trh.

Výkonný a úsporný motor EcoBoost přichází!

Nový 1.0 EcoBoost, první tříválec značky Ford, byl vyvinut v Evropě a bude nabízen celosvětově pro malé vozy značky Ford. Tento inovativní nový motor nabídne výkon většího čtyřválce při neporovnatelně nižší spotřebě.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz