Články FiftyFifty.cz, strana 1

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 1 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 1

FiftyFifty

Svěží vítr v reklamě na automobily: nová Brera!

Reklama je velice silné médium. Zatímco ostatní jen zkouší štěstí, automobilka Alfa Romeo sází na jistotu a vnesla do automobilové reklamy svěží vítr. Ani k tomu nepotřebovala emoce všedního života. Stačí jen parta bojovníků a roztodivné meče.

Objekty touhy: mobil pro ženy s únosnou cenou

Mobilní telefon již dávno není pouze černé pádlo umožňující zavolat příteli, že přijedete o půl hodiny později. Moderní telefony se stále častěji objevují v doprovodu módních kreací a model Siemensu CL75 je toho důkazem. Navíc má velmi příjemnou cenovku.

Pan Porsche se narodil v Čechách!

Vezměte si plastelínu a v rukou ji zkuste změnit v šišku. Na délku ji v polovině rozřízněte tupým nožem. Položte obě půlky na pracovní desku. Před vámi stojí design, který je v celém světě obdivován pro svou jednoduchost. Tento design přežívá moderní směry a stále si drží odzbrojující styl čistých linií. Nikdo jiný tak jednoduše nevyrobil dokonalost - Porsche.

Kudy tudy mobilně na internet: GPRS

Připojení k internetu přes mobil je stále častější. GPRS je prvním z pionýrů této technologie v sítích GSM. Věnovali jsme ji článek, abychom našli nejoptimálnější řešení a sdělili i pár cenných rad, jak se připojit bez pomoci zkušeného uživatele.

Létem kabrioletem: rozhodnutí musí padnout v zimě

Kupovat kabriolet v zimě není nesmysl! Je to možnost, jak ušetřit tisíce. A to jen díky tomu, že je v Čechách kabriolet v zimě takřka neprodejná záležitost. Nebojte se o nechte si rozčechrat vlasy větrem!

GPS za babku. A co k tomu?

Oprostit se od technických výrazů a popovídat si o elektronice po lopatě je jediný způsob, jak neskončit jako chodící databanka s miliony nesmyslných výrazů a zkratek. GPS je další z nich. Pro moderní uspěchaný život je velice důležitá a pro cestovatele prakticky nezbytná.

Bodový systém už klepe na dveře

Čím přemýšleli poslanci, když schválili novelu silničního zákona, jehož součástí je bodový systém a vyšší pokuty a kompetence pro policii? Se značkou CD, kterou se pyšní diplomaté, se jezdí jinak než s obyčejným vozem. Ministr dopravy hodlá z českých silnic udělat bezpečné místo pro cestování. Bohužel se jedná o naivní pokus, jak se přiblížit k verzi policejního státu.

Roztomilý bratříček Brouka slaví narozeniny!

Neskutečných padesáti let se dožilo maličké autíčko s názvem Fiat 600. Vedle Volkswagenu Brouk byla šestistovka od Fiatu vozem, který zmobilizoval nejen svou rodnou zemi, tedy Itálii, ale také spoustu dalších států, které do té doby své „lidové“ vozy neměly.

Krabička, která umí všechno! Bohužel nevaří kafe.

Přítel/kyně často létá do zahraničí na služební cesty a dlouhá cesta si žádá zábavu ať už v podobě MP3 přehrávače nebo přenosného DVD s LCD displejem. Na trhu se objevilo zařízení, které umí všechno. Jediné, co mu chybí k dokonalosti, je příprava kávy. Název zařízení je Mustek PVR H-140.

Dětská sedačka v základní výbavě? Konečně!

Do dneška jsme se s integrovanou dětskou sedačkou v automobilu setkat nemohli. Německá automobilka tento dluh dohání a na konci prosince představila svou verzi nového sedadla, které ve standardu nabídne dostatek bezpečí i nejmenším cestovatelům.

Procházíte STK na černo? Příště si dejte pozor!

Česká republika má jednu výhodu a to, že našinci nejsou líni a vždy hledají cesty, jak zákon obejít a přiživit vlastní kapsu. Tímto způsobem funguje také naše technická kontrola. Ruka ruku myje a tisíc až dva tisíce korun není až taková částka, pokud ta popelnice bude smět jezdit další dva roky...

Mini notebook a tablet – jde to dohromady?

Nový Siemens je notebookem velice malých rozměrů, který se otočením displeje změní v tzv. tablet, na který lze mimo jiné například psát nebo kreslit rukou či ho využít v nezbytných případech ve sférách školství, spedice, žurnalistiky nebo ve zdravotnictví. Prostě tam, kde je nutné si občas velice rychle něco poznamenat, zapsat či zakreslit.

Automobilové extrémy v Essenu

Do neděle 4. prosince mají možnost všichni fanoušci sportovních, upravených a klasických vozů navštívit největší veletrh v německém Essenu. Akce s názvem Essen Motor Show je pořádána již po osmatřicáté a účast na letošním ročníku tvoří přes 570 vystavovatelů z celého světa.36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz