Články FiftyFifty.cz, strana 7

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 7 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 7

FiftyFifty

S GPS navigací do světa, aneb neztraťte se na houbách

"Nepotřebuju mapu," slova, která každý muž-řidič řekne ve svém životě minimálně jednou. Většinou je tato věta doprovázena o pět kilometrů dál další: "Přece se nebudu ptát na cestu." A to vše za přítomnosti drahé polovičky, sedící na místě spolujezdce. Řešení na téma orientace v mapách a hledání cest leží přitom v nepříliš nákladné hračce: GPS navigaci!

Japonsko chce zelený svět i pro automobily

Říjnová Tokyo Motor Show odhalí nové koncepty, které mají jediný cíl: zajistit čisté ovzduší a snížit emise CO2 po celém světě. Přichází tak s funkčními vozy využívajících elektřinu.

Kupé se lví silou - Peugeot 308

S příchodem nového Peugeotu 308 představuje francouzská automobilka koncept sportovního kupé 308 RC Z. Studie je přehlídkou téměř všech technických inovací, které má Peugeot přichystané pro další léta.

PC hry - zakázat nebo povolit?

Dobře vytvořená videohra učí hráče rychle se rozhodovat, reagovat, bystří smysly. To je psychologicky dokázáno. Jiným problémem je obsah videohry, na němž závisí, co se hráč vlastně učí. Obrovskou diskuzi vyvolalo rozhodnutí britského Výboru pro klasifikaci filmů nepovolit uvedení videohry Manhunt 2 (Lov na člověka 2) do prodeje.

Virtuální chrámy

Chrámový komplex v kambodžském Angkoru trpí náporem turistů. Němečtí specialisté proto připravují virtuální procházku tímto souborem památek se všemi detaily výzdoby. Zájemci si mohou prohlédnout klášterní stavby v původní kráse na obrazovkách svých počítačů.

Autorská práva za prázdné CD! Je to normální?

Každý z nás si občas koupí krabici s prázdnými CD nebo DVD. Zdá se jako holý nesmysl za tyto čisté nosiče platit autorské poplatky, ale je to tak. Organizace OSA je pak spravedlivě rozdělí mezi umělce, jejichž dílo byste si eventuelně mohli vypálit.

Alfa Romeo Spider - kráska z Itálie

Když použiju část věty z jedné z povídek Šimka a Grossmanna, dá se o modelu Spider říct, že ke značce Alfa Romeo patří jako k velbloudovi hrb. Dvoumístný kabriolet totiž v různých podobách vyrábí už od roku 1947. V nabídce je i nyní.

Jeep Wrangler v posledním vydání

Jeep Wrangler je mezi terénními auty legenda. Za to vděčí hlavně svým schopnostem. V terénu jde totiž o jedno z nejlepších aut, která si můžete pořídit. Nyní přijíždí jeho nová generace.

TV on-line - magický svět pod hladinou

seriál :: Normálně virtuálně

Dovolená u moře nemusí být jen válení na pláži s termotaškou naloženou vysočinou.. zkusili jste si někdy vzít bombu na záda a sestoupit do modrého prostoru pod vaším nafukovacím lehátkem?.. pojďte.. vezmeme vás na malý výlet do čarovných hlubin..

Přesedněte na skútr

Žádné čekání na autobus nebo tramvaj. Žádné čekání v kolonách přecpaných měst, kam už se auta nevejdou. Jak na to? Kupte si skútr. Nový se dá sehnat i za 20 tisíc korun.

Airbus pevně na nohou

Airbus po letech problémů stojí opět pevně na nohou. Tvrdí to alespoň jeho představitelé a naznačují to i nové objednávky. Například třináct nových zakázek na dvoupodlažní Airbus 380 (z toho jedna pro soukromé účely) a 172 objednávek na A350 XWB. Oba typy mají představovat konkurenci Boeingu a jeho 787 Dreamlineru.

Bugatti Veyron - splněný sen

Kolik byste dali za auto? Sto tisíc? Půl milionu? Milion? A co kdyby těch milionů bylo třicet sedm? I to je možné. Za tyhle peníze dostanete supersportovní Bugatti Veyron.

Fun on-line - natočte si vašeho chlupáče

seriál :: Normálně virtuálně

Máte doma kočku, psa, křečka, nebo jiného ptáka? Tak to už jste se zcela jistě někdy prohýbali v pase v záchvatu smíchu při pozorování jejich alotrií.. kam se hrabe televize..

Citroën 2CV - radost ze života

Chtěli byste mít auto, na které se každý usmívá? Pak mám jeden tip. Pořiďte si Citroën 2CV. Nic vám to neříká? A co název Kachna?

Děláte „řidičák“? Co vás čeká.

Bez řidičského průkazu se dnes obejde málokdo. Co vás ale čeká před tím, než ho budete mít v kapse? A jak vybrat tu pravou autoškolu?
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz