Články FiftyFifty.cz, strana 25

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 25 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 25

FiftyFifty

S aplikací iCoach se odnaučíte kouřit i prostřednictvím telefonu. Bezplatně.

S aplikací iCoach se odnaučíte kouřit i prostřednictvím telefonu. Bezplatně.Kouříte vy, kouří vaši kamarádi, rodiče? A vy přitom chcete, aby cigarety zmizely z vašeho života, jen nevíte jak? Může pomoci i mobilní telefon. Aplikace iCoach, ověřený nástroj k odnaučení kouření a nedílná součást kampaně Evropské komise „Ex-kuřáci jsou nezastavitelní“ (www.exsmokers.eu), je nyní zdarma dostupná všem kuřákům i ex-kuřákům prostřednictvím „chytrých“ mobilních telefonů. Aplikace je dostupná pro iOS i Android a od 18. září si ji lze stáhnout v obchodech App store.

Test pneumatik: jen některé jsou zárukou bezpečí

Test pneumatik: jen některé jsou zárukou bezpečíNa základě aktuálního testu pneumatik lze s jistotou doporučit pouze osm sad. Naopak tři zcela propadly, na vině byla zejména nedostatečná ovladatelnost při řízení a brzdění.

Nové Audi A3 přichází na český trh

Nové Audi A3 přichází na český trhTřetí generace modelové řady Audi A3 přináší do segmentu kompaktních prémiových vozů zcela nová měřítka ve všech oblastech od lehké konstrukce přes excelentní hospodárnost až po pokrokové informační, zábavní a bezpečnostní systémy. Ceny nového třídveřového Audi A3 začínají na 525 300 Kč; dvě výbavové linie, čtyři zážehové a dva vznětové motory; spotřeba paliva od 3,8 do 6,6 l/100 km..

5 tipů, jak prodloužit výdrž baterie chytrého telefonu

5 tipů, jak prodloužit výdrž baterie chytrého telefonuChytré telefony jsou čím dál výkonnější a vybavenější. Nejnovější modely představené na nedávném veletrhu IFA jsou již opatřeny superrychlými procesory, 3D technologiemi i kamerami ve vysokém rozlišení. Velkým nedostatkem chytrých telefonů je ale rychlé vybíjení jejich baterie, která často vydrží nabitá sotva jeden den. Přinášíme vám proto několik tipů, jak výdrž baterie u svého smartphonu prodloužit.

Tipy pro řidiče, jak připravit zimní pneumatiky na sezónu

Tipy pro řidiče, jak připravit zimní pneumatiky na sezónuAčkoliv dosud venku panují letní teploty, sezóna zimních pneumatik se neodvratně blíží. Aby vás příchod studeného počasí nezaskočil, je dobré se na něj patřičně nachystat. Poradíme vám, jak připravit vaše zimní pneumatiky před tím, než s nimi vyrazíte na silnice.

Klasické žárovky letos končí. Přejděte na moderní svícení

Klasické žárovky letos končí. Přejděte na moderní svíceníOd 1. září letošního roku se na evropský trh nesmí dodávat žádné žárovky pro běžné osvětlování, které mají horší energetickou třídu než C. První omezení přišlo v září roku 2009, kdy se na trh přestaly dodávat žárovky o výkonu 100 W. Každý další rok z trhu zmizela další výkonová řada. Od tohoto září se na trh nesmí dodávat žádné čiré žárovky. Důvodem jejich odchodu je, že nesplňují Evropskou unií předepsanou energetickou náročnost. Čím ale máme svítit?

Chevrolet Trax připraven na světovou premiéru v Paříži

Chevrolet Trax připraven na světovou premiéru v PařížiJe třeba říci, že Chevrolet o SUV něco ví, protože tuto třídu před více než 75 lety prakticky založil tím, že uvedl v roce 1935 na trh Suburban Carryall. Už za pár týdnů, 27. září oslaví zcela nový Chevrolet Trax svou světovou premiéru na autosalonu v Paříži, což představuje první vstup Chevroletu do rychle rostoucího segmentu malých SUV. Trax doplní nabídku stylových SUV Chevrolet, kde už je Captiva.

Rizika, která ohrožují pneumatiky ve vysokých letních teplotách

Rizika, která ohrožují pneumatiky ve vysokých letních teplotáchVysoké letní teploty pneumatikám příliš nesvědčí. Dlouhodobé vystavení pneumatik UV záření zkracuje jejich životnost a velký nárůst tlaku v pneumatikách při vysokých teplotách může v konečném důsledku vést k jejich poškození či dopravní nehodě způsobené změnou jízdních vlastností.

Jak se účinně bránit podvodným e-mailům

Jak se účinně bránit podvodným e-mailůmE-maily slibující výhru v loterii či nečekané dědictví. Jejich počet narůstá, stejně jako počty těch, co naletěli. Jako součást prevence proti podvodům spouští nyní dTest specializované webové stránky, kde lze podezřelé e-maily prověřit.

Dvě důležité rady pro používání klimatizace v létě

Dvě důležité rady pro používání klimatizace v létěKlimatizace je dnes již v téměř každém nově vyrobeném autě. Zvyšuje komfort jízdy v horkých dnech, ale při nesprávném použití nebo údržbě může být zdrojem nemalých zdravotních obtíží.

Vídeň bude ukládat teplo, má vyhřívat dvacet tisíc domácností

Vídeň bude ukládat teplo, má vyhřívat dvacet tisíc domácnostíOdvěký sen energetiků – nachytat v létě teplo a schovat si ho na zimu – se pokouší uvést v život firma Wien Energie. Ta se pustila do výstavby obřích tanků, které budou schopné uchovat horkou vodu pro použití v chladných měsících.

Z klimatizací nám v budoucnosti bude ještě pěkně horko, varuje americký vědec

Z klimatizací nám v budoucnosti bude ještě pěkně horko, varuje americký vědecSpojené státy americké dlouhou dobu drží jedno zvláštní prvenství: jejich klimatizace spotřebují víc energie, než klimatizace všech zbylých zemí světa dohromady. Poptávka po klimatizacích ale celosvětově roste, zejména v teplých regionech.

Krátkozrakost pomůže vyřešit 6D laser i speciální čočka

Krátkozrakost pomůže vyřešit 6D laser i speciální čočkaPředstavte si, že by z našeho světa zmizely všechny kontaktní čočky a také laserové operace krátkozrakosti. Co by se změnilo? Na ulici, v kancelářích a v obchodech by se denně míjely zástupy obrýlených lidí. Není to velká nadsázka, vždyť v mnoha vyspělých zemích je krátkozrakých již více než třetina dospělých. Přitom existuje elegantní řešení i pro ty, kdo nemohou podstoupit klasickou laserovou operaci ani nechtějí nosit brýle.

Výrobci začínají štítkovat pneumatiky, informace na štítcích nejsou dostačující

Výrobci začínají štítkovat pneumatiky, informace na štítcích nejsou dostačujícíPro výrobce pneumatik platí od 1. července 2012 nová povinnost značit vyrobené pneumatiky informačními štítky. Ty budou sledovat hodnocení tří důležitých parametrů pneumatik, které mají pomoci nakupujícím při výběru. Podle odborníků však informace nejsou dostačující a štítky mohou negativně ovlivnit chování spotřebitelů. Při nákupu totiž mohou lidé opomenout další důležité vlastnosti pneumatik.

Chevrolet Cruze station wagon je novým favoritem pro rodiny

Chevrolet Cruze station wagon je novým favoritem pro rodinyDnešní městské rodiny vyžadují styl s praktičností, aby udržely krok se zrychlujícím se tempem práce a rodinného života. Od kávy „za pohybu" a smartphonů; výrobky a služby, které kupují a využívají vytížení rodiče, ovlivňují každodenní život stejně, jako jejich úkoly - včetně redefinice rodinného vozu.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.