Články FiftyFifty.cz, strana 3

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 3 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 3

FiftyFifty

Jízda s nebem nad hlavou

Nový EOS má ambice stát se další ikonou koncernu Volkswagen. Proč? Je dalším zástupcem vozů kupé a kabriolet v jednom. Střecha se navíc sama složí za 20 vteřin.

Věcičky pro úchyláčky poprvé

Mysleli jste si, že to, co se často objevuje na pultech obchodů, je šílené? Vyvedeme Vás z omylu. Po celém světě chodí lidé, kteří mají šílené nápady. Dnes si popovídáme o kancelářském stolku z auta, speciálním přípravku na mytí vlasů a o naprosto originální kožené konfekci.

Policii v Texasu těžko uniknete

Jak to vypadá, když se pod kapotu Hummer H2 nastěhuje sedmisetkoňový agregát? A když s ním jezdí policisté? V Texasu se zločincům černá obloha!

Dámy, schovejte svá sluchátka

Jak schovat kabely od sluchátek? Jste dáma? Jste šik? Tak poslouchejte svou oblíbenou hudbu, aniž byste se strachovala, kde zase vylezla změť kabelů.

Čím přijede nový James Bond?

James Bond je jedinečný hrdina. Jako takový potřebuje jedinečný automobil. A pokud možno sportovní. S jakým vozem bude jezdit nový Bond v nové "Bondovce"?

Škoda Roomster: v prodeji od prvního června

České vozy mají úspěch nejen na domácí půdě, ale také v zahraničí. Letos se nabídka škodovek rozroste o nový model Roomster. Jak zatočí s konkurenty své třídy?

Gramofon jako z padesátých let: Ať žije retro!

Konečně pořádně vypadající gramofon hodný mé sbírky desek z Opusu. Je sexy, retro a chci ho!

Nechte si postavit Ferrari: 575 GTZ

Dokážete pochopit sběratele automobilů? Ano, pokud se neobklopují spíše náhradními díly než auty? A co když koníček přeroste v extrémní koníček? Co to je? Například to, že si někdo nechá postavit něco, co je naprosto unikátní: Ferrari 575 GTZ!

Nafukovací flash disk z Ruska

Líbilo by se Vám mít flešku, na kterou byste naládovali požadovaná data a ona se nafoukla podle velikosti uložených souborů? K čemu to je? Na první pohled přece poznáte, že je fleška plná!

Tuningová sezona definitivně začala!

Tisíce příznivců tuningu se o víkendu sešlo na letišti v Dlouhé Lhotě u Příbrami. Konala se zde již druhá Tuning Extreme Show a počasí si dalo v sobotu oproti pátku a následné neděli opravdu říct. Výsledkem tak byl naprosto výjimečný start sezóny 2006 a vystavené vozy daly tušit, že letošní léto bude stát opravdu za to!

Ekologické repráky pro každou domácnost

Koupil jsem si papírovou krabici na CéDéčka. Byla levná a jediné, co jsem musel udělat, bylo ji složit. Ikeácká móda se nyní ale stěhuje od doplňků pro domácnost. Jistá japonská společnost MUJI totiž představila skládácí papírové reproboxy. Fuknční!

Automobilová neděle aneb kdo sedí doma, vyhrává!

Český řidič má nervy na prasknutí. Jak budou reagovat řidiči, když jim řekneme, že za nevyplnění SPZ na dálniční známce mohou dostat pokutu až sto tisíc korun? Nebo za jízdu na dálnici bez dálniční známky pokutu až 500 tisíc korun? A k tomu je na silnici potká idiot, který ohrozí jejich život?

Osobní vyhledávač s FiftyFifty.cz

Seznam.cz nabídl personalizaci startovní stránky pro každého uživatele. Sledujte články FiftyFifty.cz přímo ve vyhledávači.

Naomi Campbell - démon pneumatik

John Malkovich a Naomi Campbell v novém trháku od výrobce pneumatik Pirelli svádí boj dobra a zla na internetu. Díváme se zadarmo a Pirelli vzrůstá věhlas. Kdo by si kdy pomyslel, že výrobce pneumatik zajde v marketingu tak daleko?

Google vám najde kudy jet

Bloudíte? Jedete po silnici a díky naprosto skvělému dopravnímu značení zabloudíte? Každému, kdo někdy jezdí automobilem, se to určitě stalo. Nyní přichází něco, co nám umožní nebloudit.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.