Články FiftyFifty.cz, strana 9

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 9 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 9

FiftyFifty

Mytí auta: aspoň jednou pořádně

Je po nedělním obědě, sluníčko začíná hřát, v televizi zrovna neběží žádný fotbalový zápas a manželka s patřičným demonstrativním mlácením dveří od skříně vyndavá vysavač. Kam utéct? Co takhle umýt auto?

Líbivá limuzína, která nenudí

Volant, který se točí netočí celý, vibrující sedadlo, přeměření parkovacího místa a hlavně pěkný design. To je nový Citroën C5.

Dacia Sandero: rodinné auto za 200 tisíc

Zaujala vás cena a prostornost Dacie Logan? Ale nelíbí se vám, jak vypadá? Pak je tu Dacia Sandero.

Ženevský autosalon - jiný pohled

Jedno výstaviště na kraji švýcarské Ženevy a v něm dva různé automobilové světy. Ekologie a levné vozy na straně jedné, rychlá auta s obrovskou spotřebou a až neuvěřitelný luxus na straně druhé.

Auto na naftu? Má nižší spotřebu, ale ...

Dvě vzhledově stejná auta. Jedno jezdí za pět litrů nafty, druhé za osm litrů benzinu. Rozdíl skoro sto korun na sto kilometrů ve prospěch nafty. Výsledek volby se zdá být jasný, ale tak snadné to není.

Soukromé nadzvukové letadlo

Po soukromých obchodních letadlech je stále větší poptávka. Největší zájem se přesunul z USA do Číny, Ruska a Indie. Jedním z mnoha důvodů tohoto trendu jsou i přísná bezpečnostní pravidla vyvolaná obavami z terorizmu, která komplikují a zdržují běžné lety.

Perla pro pět set šťastných

Jen pět set lidí bude mít v garáži automobilový skvost z Itálie. Jmenuje se Alfa Romeo 8C Spider.

CD, USB nebo HD-DVD?

Na videokazety, magnetofonové pásky nebo gramofonové desky si dnes už vzpomene málokdo. Byly vytlačeny jinými nosiči. Ale i jejich osud je zřejmě zpečetěn.

Peugeot 4007 - velké auto do města i na hory

Velké a bezpečné auto, které odveze sedm lidí. Navíc dobře vypadá i jezdí. Francouzská automobilka Peugeot má první auto do lehkého terénu.

Stíny digitální televize

Přechod z analogového televizního vysílání na digitální nemusí přinášet jen výhody. Jaké problémy nás čekají?

Auto z bazaru - dejte si peníze stranou

Nemáte peníz na nové auto, takže vám nezbývá nic jiného, než si pořídit ojetinu? Pokud ano, počítejte s tím, že kupní cena nebude jediným výdajem.

TV online - úlet do světa počítačové animace

seriál :: Normálně virtuálně

Popusťte uzdu vaší fantazii.. podlehněte světu optických klamů, živých snů, nočních můr a tajemné psychedelie.. stačí jen zmáčknout "play"..

Kuriozní překlepy na počítači

Psaní na počítači má mnoho úskalí. Své o tom ví každý, kdo používá automatické opravy překlepů. Anglická verze editoru Word má na svědomí řadu kuriozit, s nimiž se lze setkat i v oficiálních dokumentech.

Kosmické sluneční elektrárny

Slunce by se brzy mohlo stát velmi účinným zdrojem výroby elektrické energie. Stačí k tomu málo – solární panely umístěné na zemské oběžné dráze.

Ženám sluší Mini

Existuje-li něco, u čeho chlapi vlhnou, myslím tím v oblasti očí, kromě sklenice studeného piva v létě, kromě vítězného finále v hokeji, kromě příliš velké dávky křenu na klobásce, tak je to jistě pohled na ženu za volantem MiniCooperu.




© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz