Články FiftyFifty.cz, strana 11

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 11 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 11

FiftyFifty

Když chcete mít „jiné“ auto

Není moc automobilů, za kterými se na silnici otočíte. Tipnu si, že tak jedno z dvaceti. Alfa Romeo MiTo ale takovým autem je.

Hyundai i20: z Koreje, Německa a Indie

Ještě před pár lety nebylo nic neobvyklého, když auto za 350 tisíc mělo v základní výbavě dva airbagy. Jenže časy se mění. V lednu se začne prodávat Hyundai i20 za 230, který má v základní výbavě airbagů osm.

Dopravní nehoda - kdy volat policii?

Policii k dopravní nehodě zavoláme od roku 2009 jenom když škoda na autě bude vyšší než 100 000,- Kč. Ti, kdo mají auto nebo motorku a neplatí povinné ručení, zaplatí pokutu. To jsou motoristické novinky pro příští rok.

2krát nový Renault Mégane

Pro většinu řidiček i řidičů je Renault Mégane „tím autem s prdelkou“. To už neplatí. Nejoblíbenější renault má umírněnější design. To ale platí jen o pětidveřové verzi. Třídveřová je divoká dost.

Ford Ka a Mitsubishi Colt - noví drobci do města

Jedno malé a druhé ještě menší auto se chystá na český trh. Mitsubishi Colt a Ford Ka.

Nejlepší evropské auto roku 2009

Chcete si během následujících měsíců koupit nové auto a řešíte, které je to nejlepší? Pak se nechte inspirovat anketou Evropské auto roku. Tento týden byl oznámen vítěz.

Inifiti se chystá do Česka

Jsou luxusní, sportovní a někteří se jich nemůžou dočkat, takže si je nechávají vozit z USA. Auta značky Infiniti.

Bez zimních gum dostanete pokutu

Jestli jste až dosud považovali používání zimních gum za zbytečné, tak zpozorněte. Nyní je na spoustě míst Česka mít musíte. Jinak dostanete pokutu.

Staré auto? Rychle kupte či prodejte

Chcete koupit či prodat auto, které má rok výroby 2000 a méně? Pak to udělejte ještě do konce roku. Po Novém roce se totiž při jeho přihlášení bude platit nová daň. Její výše? Podle stáří auta tři až deset tisíc korun.

Opel se vrátil na vrchol

Je pěkná, prostorná a ve srovnání s konkurencí za docela rozumné peníze. Jestli se tak dá o více než půlmilionu ovšem vůbec mluvit. Opel Insignia.

Je nová Škoda Octavia hezčí?

Je to jedno z aut, které na silnicích v Česku potkáte nejčastěji. Je to zároveň i nejúspěšnější škodovácký model – Škoda Octavia. Teď se trochu změnila. Jestli k lepšímu, je otázkou.

Lamborghini pro rodinu

Je to supersportovní auto, ale přitom v něm odvezete manželku ke kadeřníkovi a děti na trénink. Jen ne dřív než za čtyři roky. Jo a ještě musíte mít aspoň pět milionů.

Boeing a Airbus, dva giganti leteckého průmyslu

Boeing a Airbus. Oba nabízejí vynikající letadla a nestačí krýt poptávku. Dlouhé seznamy objednávek mají na několik let dopředu. Proč tedy vývoj i výroba váznou? Jaké mají perspektivy?

Nový Ford Fiesta je pro ženy jako stvořený

Jedno z nejhezčích malých aut určených hlavně pro ženy se blíží do Česka. Nový Ford Fiesta se začne prodávat během podzimu.

Za kurs bezpečné jízdy vám odečtou tři body

Jste řidič, který si moc neláme hlavu s dopravními předpisy a vaše bodové konto řidiče se povážlivě blíží k hranici dvanácti bodů, po jejichž dosažení na rok přijdete o řidičák? Pak si tři body nechte umazat. Kurz bezpečné jízdy stojí devět tisíc korun.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz