Články FiftyFifty.cz, strana 8

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 8 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 8

FiftyFifty

Nový renault pro rodinu

Přemýšlíte o koupi nové Fabie Combi? Pak se na chvíli zastavte. Od února se začne prodávat nový Renault Clio Grandtour, který je rovnocennou konkurencí.

Dvě novinky: Škoda Superb a Mazda 6

Budou spolu bojovat o zákazníky, kteří mají na to, aby za auto zaplatili víc než 600 tisíc korun. Kdo? Nová Škoda Superb a Mazda 6.

Jak správně vozit lyže

Na hory s lyžemi nebo snowboardem jezdí stále víc lidí. Ví ale, jak zimní sportovní vybavení správně převážet?

Blue-ray ovládne jen náročné diváky filmů

Odkojeni na gramofonových deskách a magnetofonových páskách, později videokazetách, jsme jen taktak odolali náporům CéDéček a DýVýDýček. Budeme však už brzy opět muset vyrůst. Již nějakou dobu na nás zatím neúspěšně útočí blue-ray nebo-li modrý paprsek. Díky němu jsou ale filmy opět o něco kvalitnější!

Sportovní auto do terénu

Auto do terénu, které nejlépe pojede po dálnici. Má dvoudveřovou karoserii kupé. Přitom dveří má pět. Že to nedává smysl? Pak se seznamte s novým BMW X6.

Rok 2008 z pohledu motoristy

Co čeká řidiče v roce 2008? Především by se měli připravit na fakt, že je jízda autem vyjde o něco dráž. Fanoušci aut se ale dočkají desítek nových modelů – tím nejzásadnějším bude nová Škoda Superb.

Oblíbená škodovka v novém

Začne se prodávat v lednu, ale objednat jde už nyní. Nejlevnější stojí 302 900 korun. Nová Škoda Fabia Combi.

Omylem k dokonalosti

Počítače se na rozdíl od lidí nemýlí. Možná je v tom jejich slabost. Mají-li být dokonalejší, musí se umět učit z vlastních chyb.

Neplaťte zbytečně za přístroje do auta

Kdo se má v té technice vyznat?! Koupíte si autorádio a za týden zjístíte, že musíte ještě dát čtyři tisíce za handsfree sadu pro váš mobil. A to rádio nečte MP3ky, takže se vracíte k vypalování klasických CD a MP3ky posloucháte jen doma na počítači. Neexistuje do auta něco univerzálního?

Reklama i ve vašem mobilu

Mobilní telefony jsou budoucností marketingu. Podle expertů nahradí inzerce v mobilech postupně inzerci na internetu, billboardech, v rozhlase, televizi i v tisku. Zatím mají inzeráty zveřejňované v mobilních telefonech většinou formu tiskových zpráv. To se zvolna mění.

Evropské auto roku. Kdo vyhraje?

Prestižní soutěž Evropské auto roku bude znát v pondělí vítěze. Do finálového boje se dostalo sedm automobilových novinek, které se za posledních dvanáct měsíců začaly prodávat na evropském kontinentu. Kdo má šanci vyhrát?

Magnetofonovým páskám ještě neodzvonilo

Ještě to nemůžu pustit, vydrž. Musím počkat až se přetočí celá kazeta. Výrazy, které zná každý, kdo vyrůstal v osmdesátých letech, ještě předtím, než fenomén kompaktního disku ovládl domácnosti. Kazety se ale vrací, a to díky novému unikátnímu řešení - kazetovému přehravači plusdeckEX.

První auto z Číny dorazilo do Česka

Ráno vstanete, vyčistíte si zuby kartáčkem, který byl vyroben v Číně, pak se obléknete do trička, které bylo vyrobeno v Číně, obujete si boty, které byly vyrobeny v Číně, cestou do práce nebo do školy si pustíte MP3 přehrávač, který byl vyroben v Číně..

Jezděte na zimních pneumatikách

Teplota pod sedm stupňů Celsia. Jakmile se stane skutečností, auta by měla jezdit na zimních pneumatikách.

Výměna řidičáku - jak na to?

Téma řidičských průkazů je neustále diskutováno v televizi a novinách, ovšem praktický návod chybí. Jaké průkazy musí být tedy vyměněny a do kdy? Kam si mám jít řidičský průkaz vyměnit? Jak dlouho to bude trvat? Kolik mě to bude stát?
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz