Články FiftyFifty.cz, strana 12

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 12 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 12

FiftyFifty

Robot jménem Elektro

Byl jedním z prvních humanoidních robotů, který dosáhl světové proslulosti. Vznikl před druhou světovou válkou a vyznačoval se použitím mnoha nových technologií. Ve své době znamenal skutečný převrat.

Had-robot opraví srdce

Poslední věc, kterou bychom si uměli představit, je had plazící se kolem našeho srdce. V případě nového americko-izraelského vynálezu by se to brzy mohlo stát skutečností.

Hrozí internetu kolaps?

Internet stále více plní filmy, on-line hry a řada dalších aplikací, které představují velké objemy dat. Existuje nebezpečí, že se světová síť zanedlouho zahltí?

Trumfy v rukou policistů

K zakrytí stop už dnes zdaleka nestačí odhodit vražednou zbraň. Policisté, kteří stojí proti pachateli, jsou vybaveni nejnovějšími technologiemi.

Nové lvíče přebírá štafetu - Peugeot 206+

Značka Peugeot, jeden z hlavních hráčů na trhu v kategorii malých a středních vozů, obohacuje svoji nabídku o model Peugeot 206+.

Hondu Insight představí v Ženevě humanoidní robot

ASIMO, nejmodernější humanoidní robot společnosti Honda, pomůže při představení nového hybridního modelu Insight v evropské premiéře na autosalónu v Ženevě. Nový model byl navržen jako praktický pětimístný rodinný automobil za dostupnou cenu, který nabídne vynikající spotřebu paliva a nízké emise CO2 i dalších škodlivin.

Peugeot Partner Tepee - 7 míst se hodí!

Osobní verze oblíbeného vozu Partner Tepee doplňuje svou nabídku o novou sedmimístnou verzi. Peugeot tak využívá vynikající obyvatelnost modelu Partner a reaguje na sílící tržní poptávku.

Jak zachránit planetu

Mezi vážně míněnými plány na ochlazení naší přehřáté planety se objevují i poněkud fantastické vize. Teprve budoucnost ukáže, zda jejich autoři přece jen neměli pravdu.

Nové Porsche 911 GT3: výjimečně výkonné i ambiciózní

Automobilka Porsche představí 3. března 2009 na mezinárodním autosalonu v Ženevě novou generaci vozu Porsche 911 GT3, který je oproti svému předchůdci ještě výkonnější, rychlejší a propracovanější.

Evropa testuje elektromobil Mitsubishi i MiEV

Přestože zařadit elektromobil do svého výrobního programu plánuje řada výrobců, Mitsubishi Motors je mnohem blíže hmatatelné realitě a evropským uživatelům díky právě zahájené pan-evropské testovací kampani automobilu i MiEV (Mitsubishi innovative Electric Vehicle).

Lancia Delta: kráska z Itálie

Zase italské auto a zase designová pecka, která nutí řidiče i chodce otáčet hlavu ve směru, v jakém tenhle magnet pohledů jede. Co vzbuzuje ten zájem? Nová Lancia Delta.

Víte, jak má vypadat povinná výbava v autě?

Náhradní elektrické pojistky, po jedné náhradní žárovce od každého druhu světla, hever, klíč na šrouby kola, náhradní kolo, výstražný trojúhelník a lékárnička. Tak vypadá současná povinná výbava, kterou musí mít v autě každý motorista. A teď to vypadá, že se bude měnit.

Proč nejezdí auta na vodík?

Ještě před několika lety se hovořilo o vodíku jako o budoucím zdroji energie pro auta, letadla, lodě, i pro elektronické přístroje. Měl časem zcela nahradit fosilní paliva. Realita je však zatím jiná. Proč?.

Když chcete mít „jiné“ auto

Není moc automobilů, za kterými se na silnici otočíte. Tipnu si, že tak jedno z dvaceti. Alfa Romeo MiTo ale takovým autem je.

Hyundai i20: z Koreje, Německa a Indie

Ještě před pár lety nebylo nic neobvyklého, když auto za 350 tisíc mělo v základní výbavě dva airbagy. Jenže časy se mění. V lednu se začne prodávat Hyundai i20 za 230, který má v základní výbavě airbagů osm.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.