Články FiftyFifty.cz, strana 12

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 12 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 12

FiftyFifty

C3 Picasso: „magic box“ Citroënu

Prostornost, důmyslnost, hravost... to jsou vlastnosti, které z vozu C3 Picasso dělají víc než obyčejný jednoprostorový vůz, ale skutečný „magic box“, kouzelnou krabičku.

Dobře vyčištěné brýle? Ultrazvukem!

Také jste otrávení, když doma pracně čistíte brýle a výsledek vůbec není úměrný vašemu úsilí? Zkuste zajít do optiky na čistění ultrazvukem.

Robot jménem Elektro

Byl jedním z prvních humanoidních robotů, který dosáhl světové proslulosti. Vznikl před druhou světovou válkou a vyznačoval se použitím mnoha nových technologií. Ve své době znamenal skutečný převrat.

Had-robot opraví srdce

Poslední věc, kterou bychom si uměli představit, je had plazící se kolem našeho srdce. V případě nového americko-izraelského vynálezu by se to brzy mohlo stát skutečností.

Hrozí internetu kolaps?

Internet stále více plní filmy, on-line hry a řada dalších aplikací, které představují velké objemy dat. Existuje nebezpečí, že se světová síť zanedlouho zahltí?

Trumfy v rukou policistů

K zakrytí stop už dnes zdaleka nestačí odhodit vražednou zbraň. Policisté, kteří stojí proti pachateli, jsou vybaveni nejnovějšími technologiemi.

Nové lvíče přebírá štafetu - Peugeot 206+

Značka Peugeot, jeden z hlavních hráčů na trhu v kategorii malých a středních vozů, obohacuje svoji nabídku o model Peugeot 206+.

Hondu Insight představí v Ženevě humanoidní robot

ASIMO, nejmodernější humanoidní robot společnosti Honda, pomůže při představení nového hybridního modelu Insight v evropské premiéře na autosalónu v Ženevě. Nový model byl navržen jako praktický pětimístný rodinný automobil za dostupnou cenu, který nabídne vynikající spotřebu paliva a nízké emise CO2 i dalších škodlivin.

Peugeot Partner Tepee - 7 míst se hodí!

Osobní verze oblíbeného vozu Partner Tepee doplňuje svou nabídku o novou sedmimístnou verzi. Peugeot tak využívá vynikající obyvatelnost modelu Partner a reaguje na sílící tržní poptávku.

Jak zachránit planetu

Mezi vážně míněnými plány na ochlazení naší přehřáté planety se objevují i poněkud fantastické vize. Teprve budoucnost ukáže, zda jejich autoři přece jen neměli pravdu.

Nové Porsche 911 GT3: výjimečně výkonné i ambiciózní

Automobilka Porsche představí 3. března 2009 na mezinárodním autosalonu v Ženevě novou generaci vozu Porsche 911 GT3, který je oproti svému předchůdci ještě výkonnější, rychlejší a propracovanější.

Evropa testuje elektromobil Mitsubishi i MiEV

Přestože zařadit elektromobil do svého výrobního programu plánuje řada výrobců, Mitsubishi Motors je mnohem blíže hmatatelné realitě a evropským uživatelům díky právě zahájené pan-evropské testovací kampani automobilu i MiEV (Mitsubishi innovative Electric Vehicle).

Lancia Delta: kráska z Itálie

Zase italské auto a zase designová pecka, která nutí řidiče i chodce otáčet hlavu ve směru, v jakém tenhle magnet pohledů jede. Co vzbuzuje ten zájem? Nová Lancia Delta.

Víte, jak má vypadat povinná výbava v autě?

Náhradní elektrické pojistky, po jedné náhradní žárovce od každého druhu světla, hever, klíč na šrouby kola, náhradní kolo, výstražný trojúhelník a lékárnička. Tak vypadá současná povinná výbava, kterou musí mít v autě každý motorista. A teď to vypadá, že se bude měnit.

Proč nejezdí auta na vodík?

Ještě před několika lety se hovořilo o vodíku jako o budoucím zdroji energie pro auta, letadla, lodě, i pro elektronické přístroje. Měl časem zcela nahradit fosilní paliva. Realita je však zatím jiná. Proč?.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz