Články FiftyFifty.cz, strana 4

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 4 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 4

FiftyFifty

Digitálky podle Dalího

Nosil by Dalí digitálky? A nosil by Dalí rozpouštějící se digitálky? Asi ne. Tak jako tak se na scéně objevují digitální hodiny inspirované světoznámým obrazem Salvadora Dalího Stálost paměti.

Nechte natočit svůj sex plyšovým pejskem

Potřebujete natočit domácí hrátky? Soused vám nevyhovuje? Klasická kamera se nehodí, protože partner je nervózní? Pořiďte si pejska Donnyho, ten natočí všechno za vás a pokud nechcete, aby o kameře někdo věděl, zařídí naprostou diskrétnost.

Nekonečné téma bodového systému nabírá na síle!

Bodový systém se stal nejdiskutovanějším tématem měsíce července. Nervozita českých řidičů neuvadá. Na internetu vznikl server, který odhaluje, co si lidé o novém systému myslí. Navíc se zde lze připojit k petici, která bojuje s novým systémem.

Vyhrál soutěž díky baterkám

O tom, že štěstí může čekat na každého v jakémkoli okamžiku, se přesvědčil pětadvacetiletý zákazník hostivařského Datartu. Zhruba před měsícem zašel do obchodního centra Park Hostivař pro tužkové baterky.

Stativ, který postavíte i na zábradlí

Znáte to. Chcete se nechat vyfotit před vodopády, ale nemáte na co postavit fotoaparát. Co teď? Stativ? Ten není kam postavit kvůli špatnému povrchu. Pomoci může Gorillapod, flexibilní stativ.

Poslouchejte desky ve Whirpoolce

Nemáte gramofon? A vířivku teprve ne? Otázkou je, jestli je to problém. Našli jsme pro Vás totiž dvě věcičky, které Vám za málo peněz zahrají hodně muziky. A přitom nezaberou vůbec žádné místo.

Nový bodový systém na vlastní kůži

První den na silnici střežené policejními dravci dopadl díky policejní „domluvě“ dobře. Kdybych potkal někoho drsnějšího, místo dvanácti bych nyní disponoval pouhými sedmi body. Řidiči pozor, o řidičák přijdete rychleji než si myslíte! A policisté to myslí vážně!

Věcičky pro rozzářený úsměv vašich pejsků

Milujete pejsky? Pak uvítáte všechny tři věcičky, které si dnes představíme. Na své si ale přijdou i fanoušci aut a kolečkových bruslí. Nezájem? Nechoďte pryč, budete mít alespoň super téma až půjdete na pivo.

(Ne)přežijte dovolenou

seriál :: Normálně virtuálně

Jóóóó dovolenáááá, práázdniny... už se nám blíží. Všichni se někam chystaj... někdo na chalupu, někdo k moři, někteří šílenci dokonce pod stan do Mongolska.

Sharapova představila nový Land Rover LR2

Nový Land Rover Freelander 2 je na světě. Bude mít premiéru již v červenci v Londýně. Předpremiéru obstarala tenistka Maria Sharapova již minulý týden.

Brutalita je na místě, namažte schody

seriál :: Normálně virtuálně

Letěla jsem plechovkou, otevřela si coffeeshop, zatrsala na pódiu a nakladla pár pastí. To za jeden krátkej den.

Věcičky nového století: v jednoduchosti je krása

Nerad bych si připadal jako Přemek Podlaha v Receptáři, ale to, co mi minulý týden poslal můj kamarád Uno z Japonska, mě prostě dostalo. Pak jsem mailem obdržel fotografii, která mě utvrdila v tom, že nepoužívám svůj mozek. Jsem připraven se o to s Vámi podělit!

Věcičky pro úchyláčky podruhé

Mysleli jste si, že to, co se často objevuje na pultech obchodů, je šílené? Vyvedeme Vás z omylu. Po celém světě chodí lidé, kteří mají šílené nápady. Dnes si popovídáme o Moně Lise ze zbytků použitých počítačů, podivném držáku na hlavu v metru a dvojitém deštníku pro nerozlučné páry. Připraveni?

Z Jihlavy do Prahy za debila

Test: vůz Mazda MX-5 – rok výroby 1990, sobota dopoledne, cesta z Jihlavy do Prahy. Zaměřeno na: dodržování vzdálenosti, rychlost, světla. Držení se hesla kampaně: Raději kontroluj sebe než ostatní! Jak to dopadlo?

Pojďte si hrát

seriál :: Normálně virtuálně

Každý máme nějakou úchylku. Jeden žere žížaly, druhý sbírá puzzle, třetí jezdí na kole. Já mám jednu velkou a nevyléčitelnou. Online hry, pc hry, animace, můvíčka a vůbec sledování všelijakých blbin po síti. Znáte třeba tyhle?
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.