Články FiftyFifty.cz, strana 24

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 24 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 24

FiftyFifty

Výrobci začínají štítkovat pneumatiky, informace na štítcích nejsou dostačující

Pro výrobce pneumatik platí od 1. července 2012 nová povinnost značit vyrobené pneumatiky informačními štítky. Ty budou sledovat hodnocení tří důležitých parametrů pneumatik, které mají pomoci nakupujícím při výběru. Podle odborníků však informace nejsou dostačující a štítky mohou negativně ovlivnit chování spotřebitelů. Při nákupu totiž mohou lidé opomenout další důležité vlastnosti pneumatik.

Chevrolet Cruze station wagon je novým favoritem pro rodiny

Dnešní městské rodiny vyžadují styl s praktičností, aby udržely krok se zrychlujícím se tempem práce a rodinného života. Od kávy „za pohybu" a smartphonů; výrobky a služby, které kupují a využívají vytížení rodiče, ovlivňují každodenní život stejně, jako jejich úkoly - včetně redefinice rodinného vozu.

Mitsubishi Outlander Plug-in Hybrid EV ve světové premiéře na autosalonu v Paříži

Japonská automobilka Mitsubishi Motors pokračuje ve svém ambiciózním plánu uvedení nové generace produktů šetrných k životnímu prostředí, a to prostřednictvím série hned několika premiér naplánovaných v průběhu mezinárodního autosalonu v Paříži (Mondial de l’Automobile 2012/27. září – 14. říjen 2012). Mezi klíčové momenty této ofenzívy patří světová premiéra úplně nového Mitsubishi Outlander Plug-in Hybrid EV (PHEV).

Technologie HP rozhýbaly Madagaskar 3

Technologie HP a kreativita studia DreamWorks Animation SKG, Inc.’s (Nasdaq: DWA) se spojily, aby divákům připravily skvělý zážitek z 3D animace v celovečerním filmu Madagaskar 3, který dnes vstupuje do kin.

Srdce v rukou robota

Onemocnění srdce je jedno z nejrozšířenějších v populaci. Přestože výzkum v medicíně jde stále vpřed, pořád je u těchto případů vysoké procento úmrtnosti.

Hybridy začínají být doma i ve světě luxusních vozů. Příští rok se přidá Ferrari

Porsche, Mercedes, BMW, Lexus. Automobilky, jejichž vozy si mohou dovolit jen opravdu bohatí lidé, se přizpůsobují ekologickým trendům a nabízejí hybridní motory. Od příštího roku mezi ně bude patřit i italská luxusní značka Ferrari, píše San Francisco Chronicle.

Ford B-MAX - nové městské kompaktní MPV

Od poloviny května si zákazníci v ČR mohou objednávat nový Ford B-MAX, unikátní kompaktní MPV s jedinečným systémem otevírání dveří a novým komunikačním systémem SYNC s funkcí automatického tísňového volání.

Mitsubishi Motors: faceliftované ASX

S crossoverem ASX, kterého se od jeho uvedení na trh v roce 2010 na celém světě prodalo 210 000 vozů včetně 110 000 ks v Evropě a Rusku, dosáhla společnost Mitsubishi Motors Corporation celosvětový úspěch. Na mezinárodním autosalonu v New Yorku 2012 společnoat Mitsubishi představila modernizovanou verzi svého bestselleru.

Šest tipů pro snadný výběr kompaktního fotoaparátu

Kompaktních digitálních fotoaparátů najdete na pultech obchodů nepřeberné množství. Jejich kvalita se ale mnohdy liší, a výběr správného přístroje proto není jednoduchý. Abyste nebyli z kvality vašich fotografií zklamáni, připravili jsme pro vás ve spolupráci s odborníky šest tipů, jak si vybrat nejvhodnější fotoaparát.

Ford Kuga má jako první vůz ve své třídě bezdotykové ovládání pátých dveří

Společnost Ford Motor Company nabídne zájemcům o nový Ford Kuga inovativní bezdotykové ovládání pátých dveří. Je to poprvé, kdy se takový systém objevuje v segmentu kompaktních crossoverů.

Nová Kia Optima přichází na český trh

Kia Optima měla svou světovou premiéru na mezinárodním autosalonu v New Yorku v dubnu 2010. V Evropě se představila na podzim téhož roku na pařížském autosalonu. Je od základu zcela novým vozem. V porovnání s běžnou konkurencí je delší, nižší a širší. Karoserie je postavena na delším rozvoru, než tomu bylo u předchozích modelů Kia v segmentu D. Nová Kia Optima je již v prodeji také u nás..

Ford Fiesta ST je na ženevském autosalonu poprvé k vidění v sériové podobě

Ford Motor Company představuje na letošním autosalonu v Ženevě nový model Fiesta ST v provedení připraveném pro sériovou výrobu. Uvedení vozu na evropské trhy se plánuje na rok 2013.

Nová Kia cee´d slaví v Ženevě světovou premiéru

Zcela nová Kia cee’d slaví světovou premiéruna 82. autosalonu v Ženevě. Poprvé před evropským publikem se představuje také elektromobil Kia Ray EV a koncepční vůz Kia Track’ster.

Jak používat baterie šetrně k životnímu prostředí

V dnešní době mobilních elektronických zařízení jsou baterie nezbytnou součástí každodenního života. Ne každý si ale uvědomuje, že nevhodnou likvidací baterií, či jejich nesprávným výběrem, může vážně škodit životnímu prostředí a tím i svému zdraví. Představíme vám, jak baterie mohou škodit životnímu prostředí, a poradíme, jak lze těmto škodlivým vlivům předcházet.

Ropa dochází, naštěstí existují alternativy

Ceny ropy letí nahoru a u čerpacích stanic musí motoristé sahat stále hlouběji do kapsy. Je ale několik možností, jak cestovat a o ceny benzínu či nafty se vůbec nezajímat…
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz