Články FiftyFifty.cz, strana 3

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 3 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 3

FiftyFifty

Čistá a ekologická elektřina

Stoprocentní pokrytí evropské spotřeby ekologicky vyráběnou elektřinou se může stát během několika desítek let realitou. Stačí k tomu současné technologie a výrobní ceny, jedinou podmínkou jsou nové dálkové rozvody s nižšími ztrátami.

Aukce online - světové eBay

seriál :: Jak na aukce online

Největší aukční server s názvem eBay je jakousi matkou aukcí online. Dnes pod touto doménou můžete nakoupit zboží z Ameriky, Anglie, Německa a dalších zemí. Pro Čechy se letos stalo eBay daleko dostupnější, jelikož nám konečně bylo umožněno založit si účet PayPal. Tak tedy jak na to.

Internetové aukce na Aukro.cz

seriál :: Jak na aukce online

Jak nakupovat a prodávat na nejnavštěvovanějším aukčním serveru a jaké fígle lze využít na Aukro.cz.

Aukce online mohou ušetřit i vydělat

seriál :: Jak na aukce online

Aukce online, neboli aukce zprostředkované pomocí internetu se staly hodně rozšířeným fenoménem. Prodává se zde vše, od ponožek přes pejsky, až po bazény a auta.

Podvodníci s automobily

Na Sdružení obrany spotřebitelů se obracejí v poslední době spotřebitelé se zkušeností s podvodným prodejem automobilu na inzerát z Německa. Proto SOS upozorňuje spotřebitele, aby při platbách do ciziny pro obtížně identifikovatelného příjemce byli velmi obezřetní.

Mladí miliardáři

Nikdy v historii nebylo možné zbohatnout tak rychle jako dnes. Dokazují to žebříčky nejbohatších lidí planety. Věk okolo třiceti čtyřiceti let už dávno není výjimkou. Někteří miliardáři jsou ještě mladší.

Rodinné finance - jak vyjít?

Peníze, peníze, peníze - pořád dokola a všechno se točí kolem nich. A je jich čím dál míň. Jestli tohle znáte, přečtěte si tento text. Jak vyjít s penězi je vlastně úplně jednoduché.

Jak ušetřit za benzin

Ekonomové odhadují, že v létě vystoupá cena benzinu a nafty na 34 korun a ceny rozhodně klesat nebudou. Jak při jízdě autem ušetřit?

Odhalování čtenářských profesí končí

seriál :: Odhal svou profesi

Po několik týdnů běžela na magazínu redakční soutěž Odhal svou profesi. Zasílali jste nám vaše texty a my z nich vybírali ty nejlepší. Dnes soutěž končí, vyhlašujeme vítěze a voláme po novém tématu!

Pořiďte si nezbytné věcičky pro uchyláčky

Už jste přemýšleli, co koupíte svým blízkým k Vánocům? Nepatříte k těm, kteří si půjčují na dárky, aby dokázali hodnotou darů svým blízkým, jak moc jim na nich záleží? Tak právě pro vás máme zajímavé úchylné tipy dárků, které překvapí naprosto každého. A to příjemně i nepříjemně.

Profese - sypu si popel na hlavu

seriál :: Odhal svou profesi

Ano, sypu si popel na hlavu. Kolegové mi to říkali, ať už téma soutěže změním, ale já si prosadila svou. A proto teď musím vysvětlovat a psát o té své profesi... Ve článku najdete také vítězný soutěžní příspěvek z listopadu!

Odhal svou profesi - nejsem cirkusačka

seriál :: Odhal svou profesi

Poslední listopadový příspěvek do redakční soutěže Odhal svou profesi napsala čtenářka amidala. Jde o to, že i když má její profese neatraktivní název, mohou se v ní dít věci neuvěřitelné. Klienti jsou někdy totiž velmi zapeklití...

Odhal svou profesi - krátkou hádankou

seriál :: Odhal svou profesi

V obnovené soutěži, v níž čtenáři představují své zaměstnání, dnes zveřejňujeme malou hádanku. Dobrý nápad popisuje profesi, kterou všichni známe z té druhé strany.

Každý mi závidí - jsem letuška

seriál :: Odhal svou profesi

Z mnoha soutěžních čtenářských příspěvků, které mají odhalovat profesi či zaměstnání, jsme vybrali právě tento. Splňuje všechny požadavky, je napsán lehce a na závěr pobaví. Po jeho přečtení si umíte představit, jaké to je, pohybovat se křížem krážem po světě na palubách letadel.

Odhal svou profesi II

seriál :: Odhal svou profesi

Obnovujeme soutěž, ve které soutěžící píší o svém zaměstnání. Každý pátek bude zveřejněn nejlepší příspěvek týdne, každý měsíc vyhlášen výherce 500,- Kč.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz