Články FiftyFifty.cz, strana 1

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 1 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 1

FiftyFifty

Dám si vás, slečno!

seriál :: Odhal svou profesi

Několik měsíců jsem pracovala jako servírka. Ne snad, že by to byl můj sen, ale v té době to pro mě byl jediný možný zdroj slušných příjmů. Bylo tomu tak v létě, v jednom lázeňském městě. Našla jsem si místo ve velice příjemné secesní restauraci.

Mám v práci za zády škodiče

seriál :: Odhal svou profesi

Možná si řeknete, že můj příspěvek do této rubriky nepatří. Já jsem si ale jista, že setsakramenstky jo.

Jsem božskou manažerkou

seriál :: Odhal svou profesi

Sleduji vaši soutěž o profesích a jsem trochu překvapená. Píší vám čtenáři, jejichž práce je povětšinou všední a taková, že by ji mohl zvládnout každý. Nechci jim nijak upírat zásluhy, přeci by ale také bylo dobré představit zde práci, za kterou se člověk léta plahočí, a to pomocí věčných studií, školení, kontaktů a velkého sebezapření.

Byl jsem traktorista

seriál :: Odhal svou profesi

Ano, čtete správně. Dalším dílem naší pravidelné páteční soutěže s názvem "Odhal svou profesi" nám zaslal traktorista. O soutěži se dozvěděl od svého synovce a neváhal ani minutu. Už to prý chtěl někomu vyprávět, jaké je to dojezdit na traktoru.

Věnuji se genealogii...

seriál :: Odhal svou profesi

Svého času, když jsem se intenzivně hledal a na mém účtu bylo pár drobných, které nestačily ani na odeslání výpisu, narazil jsem na internetu na nekonečné množství dotazů občanů USA, kteří u nás hledali své kořeny.

Jsem hrdou taxikářkou...

seriál :: Odhal svou profesi

V den zkoušek jsem přišla našrocená, perfektně oblečená, perfektně vystupující. Mí spolužáci měli téměř všichni tepláky Adidas a zaplacené výsledky zkoušek. Byla jsem tam jediná žena a zvítězila jsem čestně, k čemuž mi komise zkoušejících velmi srdečně gratulovala...

Jsem zoufalá prodavačka

seriál :: Odhal svou profesi

Pracuji jako prodavačka. To není až tak zajímavé. Ale já pracuji v obchodě s kojeneckými a mateřskými potřebami. To už si můžete říct, to je ale pěkná prácička sledovat ty kulatící se bříška, růžolící miminka apod. To rozhodně je, pokud děláte nějaký sociologický průzkum. V opačném případě po nějakém čase propadnete zoufalství.

Po práci legraci

Posbírali spoustu zkušeností, absolvovali nespočet dýchánků se zástupci roztodivných obyvatel těch nejzapadlejších končin světa. Domů si v lepším případě vezete nějaký ten bakšiš. V tom horším se poohlížíte, jak pokrýt alespoň náklady spojené s cestou. Není ovšem na místě zoufat. Existuje ještě jedna možnost, jak přijít ke slušnému balíku, a to dokonce bez práce!

Staří a bohatí

S penzijním připojištění se můžete setkat také ve vašem zaměstnání, když vám zaměstnavatel třeba nabídne přispívat na váš účet. Byl by blázen ten, kdo by toho nevyužil. Nemyslete si, oni to taky z dobré vůle nekonají. Je to pro ně výhodnější, než vám tuto částku dávat ve výplatě.

Odhal svou profesi

Právě dnes začíná pravidelná rubrika Odhal svou profesi, právě dnes si můžete přečíst první čtenářský příspěvek. Dnes o atmosféře za recepčním pultem a jak je třeba občas i vyběhnout... Zúčastněte se i vy a vyhrajte 500,- Kč!

Nechte vaše peníze odborníkům

Oni vědí lépe než vy, jak s penězi naložit...

Pětikilo za hodinu

Pro zájemce využití služeb a nakupování, bonzování a hlavně vysokých výdělků existuje možnost, jak dostát svým skrytým tužbám

Škromachova pohádka O kohoutkovi a slepičce

Protože jsem na tragický život vážně pes, říkám si: „Holka, v pohodě.. Oběhneš úřad, něco ti daj, umřít tě nenechaj.

Chloupek z kariéry

Plánovali jsme psát o kariéře. Nakonec jsme ale napsali pravdu.28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz