Články FiftyFifty.cz, strana 17

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 17 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 17

FiftyFifty

Masaryk představuje ukázku z blázince

Masaryk představuje ukázku z blázinceNový snímek režiséra Julia Ševčíka MASARYK, věnovaný jednomu životnímu období diplomata a politika Jana Masaryka bude mít slavnostní premiéru již tento týden, 1.3. v kinech Lucerna a Světozor. Do široké distribuce vstoupí do kin 9. března 2017.

Nezlomené. Ženy, které se vzepřely krutým podmínkám v Afghánistánu, Indii a Kamerunu

Nezlomené. Ženy, které se vzepřely krutým podmínkám v Afghánistánu, Indii a KamerunuDokumentární film Nezlomené o třech ženách, které se i přes své nelehké osudy dokázaly vzepřít svému osudu, právě dokončily čtyři autorky Jarmila Štuková, Olga Šilhová, Markéta Kutilová a Lenka Klicperová.

Festival LA PELÍCULA má letos v hledáčku Valencii

Festival LA PELÍCULA má letos v hledáčku ValenciiJedinečný vhled do španělské kultury prostřednictvím filmového plátna nabídne v polovině února 2017 podvanácté festival La Película. Oblíbená filmová přehlídka opět představí nejaktuálnější počiny španělské kinematografie i výjimečné snímky z filmové historie. Chybět nebudou ani nejvýraznější filmy iberoamerických zemí.

TANEČNICE režisérky Stephanie Di Giusto vstupuje do českých kin

TANEČNICE režisérky Stephanie Di Giusto vstupuje do českých kinStrhující životopisné drama o průkopnici moderního tance natočené v česko-francouzské koprodukci bylo poprvé představeno na festivalu v Cannes, kde bylo zařazeno do prestižní soutěžní sekce Un Certain Regard. Do českých kin vstoupí 19. ledna.

Papež František se setkal s režisérem Martinem Scorsesem

Papež František se setkal s režisérem Martinem ScorsesemDlouho očekávaný film oscarového režiséra Martina Scorseseho Mlčení (Silence) vstoupí do českých kin 16. února 2017. Historický velkofilm vypráví o pronásledování křesťanů v Japonsku v 17. století.

Bába z ledu, love story z prostředí otužilců

Bába z ledu, love story z prostředí otužilců Představitelka hlavní hrdinky filmu Bába z ledu režiséra Bohdana Slámy herečka Zuzana Kronerová podstoupila kvůli roli náročnou přípravu spojenou nejen s hereckými zkouškami, ale i se zasvěcením do procesu otužování. Trénovala několik měsíců, aby pak mohla v zimě natáčet scény ve studené Vltavě. V příběhu plném lásky dávajícím naději, že život lze vzít do vlastních rukou v jakémkoli věku, si zahrála po boku Pavla Nového.

Všechno nebo nic

Všechno nebo nicRomantická komedie o dvou majitelkách malého knihkupectví a jejich životních eskapádách s muži. Film na námět první z řady velmi úspěšných knih nejprodávanější slovenské autorky současnosti Evity Urbaníkové je vztahovou komedií, která cílí především na ženy. I proto se režie ujala spoluautorka scénáře, režisérka Marta Ferencová.

Fuocoammare: Požár na moři - vítěz Berlinale míří do kin

Fuocoammare: Požár na moři - vítěz Berlinale míří do kinDokumentární příběh jednoho chlapce a tisíců uprchlíků, který uchvátil porotu Berlinale 2016, přichází do českých kin. Pokud máte v roce 2016 vidět jediný dokumentární film, pak je to Fuocoammare.

Lichožrouti v novém celovečerním filmu

Lichožrouti v novém celovečerním filmuPrávě dnes uvádí distribuční společnost Falcon do kin animovanou gangsterku pro celou rodinu, film podle slavné knižní trilogie Pavla Šruta a Galiny Miklínové o zlodějích lichých ponožek, Lichožrouti.

Anděl Páně 2. Příběh, který se může odehrát jen jednou v roce

Anděl Páně 2. Příběh, který se může odehrát jen jednou v roceVolné pokračování jedné z nejúspěšnějších českých pohádek Anděl Páně s Ivanem Trojanem a Jiřím Dvořákem v hlavních rolích je těsně před dokončením.

RINO - příběh špiona

RINO - příběh špionaVítejte ve světě mezinárodní špionáže. Komu věřit a komu ne, na jakou stranu se přiklonit? Celovečerní dokumentární portrét Karla Köchera, nejslavnějšího československého špiona druhé poloviny 20. století.

Filmové adaptace Krakatit a Bíla nemoc se vrací do kin

Filmové adaptace Krakatit a Bíla nemoc se vrací do kinNárodní filmový archiv zpřístupňuje nové generaci diváků další ze čtrnácti digitálně restaurovaných filmů. Krakatit a Bílou nemoc uvede Bio Central v Hradci Králové.

The Beatles: Eight Days a Week – The Touring Years

The Beatles: Eight Days a Week – The Touring YearsOscarový režisér Ron Howard (Apollo 13, Rivalové, Šifra mistra Leonarda či Inferno) natočil jedinečný dokument o jedné z nejúspěšnějších a kritiky nejuznávanějších skupin v historii populární hudby, The Beatles.

Srpnové události ožívají ve filmu Krycí jméno Holec

Srpnové události ožívají ve filmu Krycí jméno Holec Napínavý snímek na motivy povídky režiséra Jana Němce Italská spojka se odehrává mezi Prahou a Vídní v dramatickém roce 1968.

Nově zpracovaný velkofilm Ben-Hur

Nově zpracovaný velkofilm Ben-Hur,,Kromě akčního náboje v sobě nese i hlubokou myšlenku a všechny postavy jsou jakoby vystřihnuté z reálného života,“ vysvětluje režisér Bekmambetov důvod, proč se rozhodl film natočit..
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.