Články FiftyFifty.cz, strana 4

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 4 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 4

FiftyFifty

Roming zakončí smrtka

a ne jen tak obyčejná. Ztvárnění smrtky v závěru nového českého filmu dvojice Vejdělek, Epstein jsem ještě nikde neviděla. Jako spoustu dalších věcí, které jsou k vidění ve dvou paralerních příbězích, vtipně předvedených především díky hereckým machrům Polívky a Labudy.

Kinoautomat po 40 letech

Burácivé "stop" zazní z úst moderátorů několikrát v průběhu promítání filmu. Každý divák má v ruce hlasovací krabičku a sám volí další průběh děje. Má se hlavní hrdina Novák zavřít s polohanou blondýnou ve svém bytě?

Jack Sparrow do třetice všeho dlouhého

Černá perla si v posledním díle trilogie Pirátů z Karibiku užije své. Potápí se, náhle se vynořuje, točí se ve vírech a obrací se dnem vzhůru, aby se otočila zpátky na svět, zpět ze světa mrtvých. S Jackem Sparrowem na palubě, samozřejmě.

Dva ředitelé Larse von Triera

Lars von Trier je dánský filmový režisér, který má o divácích svých filmů vysoké mínění.

Medvídek hlásí dotočeno

Ve středu 28. února naposledy klapla klapka s nápisem Medvídek, aby se dotočený film režiséra Jana Hřebejka a scenáristy Petra Jarchovského mohl přestěhovat k finálním úpravám do střižny. „Útrpně jsme čekali bezmála dva měsíce, až dorazí do Prahy zima,...

Festival Jeden svět začíná

Právě dnes začíná festival Jeden svět, který patří k nejvýznamnějším festivalům věnovaným problematice lidských práv v Evropě. Tentokrát bude festival zahajovat český snímek Heleny Třeštíkové, který je volným pokračováním časosběrných dokumentů Manželské etudy.

Budař se nominoval

seriál :: Český lev

Budař si několikrát zazpíval, mnohokrát se všem omluvil a všechny představil jako svoje kamarády. A nejen tím byl nominační večer Českého lva za rok 2006 nevšední. Herec Langmajer zpíval sólo, kritička Spáčilová byla veřejně kritizována a nakonec nikdo nevěděl, jestli už opravdu může odejít na ten Vachlerův raut bez salámů…

Rychle za štěstím

Vybavíte si, jak bylo člověku při sledování pohádek? Už na začátku věděl, že tu princeznu ten drak asi nesežere. Anebo v Pretty woman - zamilují se nebo bude pokřikovat na chodnících? Tak s filmem Štěstí na dosah je to to samé. Jen místo osudu prostitutky v paruce sledujete příběh malého černého kluka a jeho otce. Will Smith, kterého znáte nejspíš z filmu Muži v černém, si v novém snímku režiséra Gabriele Muccino, zahrál se svým sedmiletým synem.

Vratné lahve

V právě natáčeném filmu Vratné lahve, dostal Svěrák starší přeci jen prostor. Ve filmu Tatínek, kde jeho syn neváhal zveřejnit scénu plnou nedorozumnění právě ohledně příprav tohoto filmu, to na zdárný konec příliš nevypadalo. Zdeněk Svěrák se "mezi" Vratné lahve dostal, i když jen do malého prostoru v supermarketu. Ale i tam se dá ztvárnit hlavní role bývalého učitele Tkalouna.

Kupec Benátský

Slavná a nadčasová hra Williama Shakespeara sleduje dramatické i komické zvraty osudu a štěstěny skupiny křesťanských šlechticů, kteří se zadluží židovskému lichváři.

Sexuplný Shortbus

Režisér kontroverzního snímku Hedwig and the Angry Inch (USA 2001) John Cameron Mitchell představil na letošním Filmovém festivalu v Cannes svůj poslední snímek SHORTBUS (USA, 2005, 102 minut, přístupnost od 18 let).

Čas

Vzdorujte mu. Bojujte. Neuniknete. Další zásah korejské filmařské hvězdy Kim Ki-duka.

Extrémní svahy na plátně

Sjezd na hraně života. Pět nejlepších prknařů světa, hory, adrenalin, riziko...

Mortal Kombat - boj na život a na smrt!

seriál :: Filmová žranice

Brutální Mortal Kombat, drsní Lovci lvů a sebezničující Incident. Smrtelný týden se plazí do vašich obrazovek!

Tom Hanks míří do pekla!

seriál :: Filmová žranice

Strhující Cesta do zatracení, hravý Mexičan a brutálně kultovní Mechanický pomeranč. Týden bez filmového vydechnutí!
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz