Články FiftyFifty.cz, strana 10

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 10 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 10

FiftyFifty

31 konců / 31 začátků již měsíc zdarma na internetu

Osobitý film 31 konců / 31 začátků, který je celovečerním debutem umělecké skupiny Rafani, je již od 25. června k vidění na internetu zdarma. Snímek získal Zvláštní cenu poroty na loňském Mezinárodním festivalu dokumentárních filmů Jihlava.

Babovřesky dotočeny. Padla poslední klapka.

V Hluboké nad Vltavou 4. července 2012 ve 4:11 hodin padla poslední klapka nově natáčené komedie Zdeňka Trošky – Babovřesky, aneb z dopisu venkovské drbny. Spokojenost byla na všech stranách a nyní se už diváci mohou těšit na dobu, kdy film vstoupí do kin.

Až vyjde měsíc

Pátrání po dvou uprchlých dětech může být zábavnější, než si myslíte...

Něžnost s Audrey Tautou míří do českých kin

30. června přijde do českých kin nová francouzská romantická komedie Něžnost - křehký, poetický a humorný film o jedinečnosti lásky i o osobním znovuzrození.

Iron Sky v předpremiéře na MFF v Karlových Varech

29. června 2012 startuje 47. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, během něhož se uskuteční předpremiéra filmu Iron Sky režiséra Tima Vuorensola. Snímek bude uveden v rámci prestižní programové sekce Deset evropských režisérů očima Variety (1. – 2. července).

Útěk z MS-1

Uprchnout odtamtud je nemožné. Dostat se tam je šílenství.

Babovřesky Zdeňka Trošky

S novou komedií ve “sluncesenovském“ až “zvonokoském“ stylu přichází scénárista a režisér Zdeněk Troška. Už 22. května začne v jižních Čechách natáčet nový film Babovřesky…aneb z dopisu venkovské drbny. Diváci a milovníci klasických Troškových veselých komedií se tak mohou těšit na známé herecké tváře a spoustu legrace.

Hostina pro milovníky (nejen) českého filmu

seriál :: Festivaly 2012

Filmový festival Finále Plzeň: bohatý filmový i doprovodný program, zajímaví hosté i porota..

Vrásky z lásky – filmová událost letošního jara

Velké herecké hvězdy Jiřina Bohdalová a Radoslav Brzobohatý září v dojemném i humorném setkání dvou lidí, kteří chtějí navzdory svému věku prožít podzim života naplno. Hořká komedie Vrásky z lásky scenáristy Marka Epsteina a režiséra Jiřího Stracha, na jejímž vzniku se podílela Česká televize, má v kinech premiéru 12. dubna 2012.

Rok konopí

Co cítí a jak žijí nemocní, kteří se v zoufalství a strachu ze smrti rozhodli ukončit neúspěšnou oficiální medicínskou léčbu a pustili se do oblasti přírodního léčitelství pomocí konopí?

Zdarma na internetu dokumenty Českého lva

Od 5. března je možné vidět na internetu po dobu jednoho týdne zdarma dokumenty, které byly nominované nebo oceněné v rámci Českého lva. Provozovatelé portálu www.DAFilms.com pořádají tuto vstřícnou akci vůči uživatelům internetu a příznivcům filmu již čtvrtým rokem. Za tu dobu zde vidělo dokumenty Českého lva už téměř sto tisíc diváků. Mezi streamovanými filmy byly například Občan Havel, René nebo Nesvatbov.

Modrý tygr, nástupce milovaných dětských filmů, dotočen

Co se stane, když se ve městě objeví modrý tygr? To ukazují filmaři ve stejnojmenném právě dokončeném celovečerním filmu pro děti a jejich rodiče. Natáčení s živým tygrem si moc českých filmařů nezkusilo, v česko-německo-slovenském koprodukčním filmu uvidí diváci tygra hned v hlavní roli.

V Praze začal první ročník Festivalu íránských filmů

Vysoký zájem publika provází první Festival íránských filmů, který včera odstartoval nejsledovanější íránský snímek poslední doby - Rozchod Nadera a Simin, jenž je mimo jiné horkým kandidátem na letošní ceny Zlatý glóbus a Oscar.

Železná lady Meryl Streep

Film Železná lady vypráví přesvědčivý příběh Margaret Thatcherové, ženy, která překonala bariéry tříd i pohlaví, aby byla slyšet ve světě, ovládaném muži. Příběh je o moci a ceně, zaplacené za tuto moc, a je to překvapující a podrobný portrét mimořádné a složité ženy.

Love

Slovensko-český film Love mladého talentovaného režiséra Jakuba Kronera se stal na Slovensku diváckým hitem nejen roku 2011. Po říjnové premiéře vedl několik týdnů návštěvnost slovenských kin a rychle překonal místní magickou metu 100 tisíc návštěvníků.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz