Články FiftyFifty.cz, strana 9

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 9 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 9

FiftyFifty

Velká vánoční jízda Justina Biebera na filmovém plátně

Velká vánoční jízda Justina Biebera na filmovém plátněSkladba Justina Biebera s názvem Santa Claus Is Comin‘ To Town, která doprovází závěrečné titulky animované komedie Velká vánoční jízda, se dočkala vlastního videoklipu.

Nová filmová komedie Marie Poledňákové je dotočena

Nová filmová komedie Marie Poledňákové je dotočenaDva roky po diváckém hitu Líbáš jako Bůh začala autorka a režisérka Marie Poledňáková natáčet volné pokračování úspěšné komedie. V novém filmu Líbáš jako ďábel posílá kvarteto hlavních hrdinů do nových životních situací. Komedii Líbáš jako Bůh vidělo v kinech více než 900 tisíc diváků a byla oceněna Českým lvem 2009 pro divácky nejúspěšnější český film roku.

Hranaři. Dokud nás smrt nerozdělí…

Hranaři. Dokud nás smrt nerozdělí…Tomáš Zelenka v prosinci uvede do kin svůj nový snímek. Film Hranaři se odehrává v současnosti, v jehož samém středu je organizovaný zločin, který tahá za politické nitky.

Česká radost v českých kinech

Česká radost v českých kinech Nejlepší český dokumentární film, Pod sluncem tma Martina Marečka, vstoupí 3. listopadu do kin. A s ním čtyři další „jihlavské“ snímky

Julia Roberts krásnou učitelkou Toma Hankse

Julia Roberts krásnou učitelkou Toma HankseOscaroví herci Tom Hanks a Julia Roberts se sešli v romantické a optimistické komedii, která pojednává o tom, jak tvrdá realita v dnešní době krize zasáhne jednoho obyčejného muže a jak ho inspiruje k tomu, aby doplnil své znalosti a přitom nečekaně našel nový smysl života.

Líbáš jako ďábel - natáčení v Maroku

Líbáš jako ďábel - natáčení v MarokuDva roky po diváckém hitu Líbáš jako Bůh začala autorka a režisérka Marie Poledňáková natáčet volné pokračování úspěšné komedie. V novém filmu Líbáš jako ďábel posílá kvarteto hlavních hrdinů do nových životních situací.

Rodina je základ státu - drama s prvky frašky

Rodina je základ státu - drama s prvky frašky Když vám hoří půda pod nohama, není nad rodinný výlet... Touto myšlenkou hlavního hrdiny by se dal uvést očekávaný film respektovaného scenáristy a režiséra Roberta Sedláčka, Rodina je základ státu.

Alois Nebel

Alois Nebel„V okamžiku, kdy jsem byl osloven ke spolupráci na filmu Alois Nebel, nebyla ještě určená technologie, kterou se film bude vyrábět. Myslím, že se nejdřív uvažovalo o kreslené animaci. Až během dalšího přemýšlení nad tím, jak převést grafický román do filmu, jsme došli k tomu, že se pokusíme využít rotoskopie jako hlavního stylistického prvku.“ (Tomáš Luňák – režisér)

Katka Třeštíkové míří k dalšímu mezinárodnímu úspěchu

Katka Třeštíkové míří k dalšímu mezinárodnímu úspěchuCelovečerní dokument Heleny Třeštíkové Katka stojí na prahu dalšího mezinárodního úspěchu – je nominován na cenu Prix Europa za nejlepší celovečerní televizní dokument.

Nic proti ničemu v předpremiéře na letošním Fresh Film Festu

seriál :: Festivaly 2011

Nic proti ničemu v předpremiéře na letošním Fresh Film FestuFilm Nic proti ničemu režiséra Petra Marka měl svou mezinárodní premiéru na letošním festivalu v Karlových Varech a jako jediný český film zastupoval tuzemskou produkci v soutěžní sekci Na východ od Západu.

Film Hranaři byl úspěšně dotočen

Film Hranaři byl úspěšně dotočenNa středu 27. července připadl poslední z plánovaných třiceti natáčecích dnů a úspěšně skončilo natáčení politického thrilleru Hranaři. Podle scénáře Oto Klempíře a Jiřího Hubáčka snímek natočil Tomáš Zelenka, který tak v oblasti filmové režie debutuje.

Nic proti ničemu

Nic proti ničemu“Falešný pedofil v občanském sdružení.” - Ironická komedie o přemrštěné toleranci současných třicátníků.

Devínsky masaker

Devínsky masaker9. června přijde do českých kin celovečerní slovenský film Devínsky masaker. V našich zemích ojedinělý film žánru dokudrama nabízí detailní rekonstrukci tragické události, kdy Lubomír Harman vyvraždil obyvatele sousedního bytu na bratislavském sídlišti Devínská Nová Ves.

Saxána a Lexikon kouzel ve Zlíně

Saxána a Lexikon kouzel ve ZlíněNávštěvníci 51. Zlín Film Festivalu - Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež ve Zlíně se mohou těšit na den plný kouzel a čár.

Máma mezi Marťany – za vším hledej Mars

Máma mezi Marťany – za vším hledej MarsMezi planetou Zemí a Marsem existují zajímavé paralely, které dělají z filmu Máma mezi Marťany pozoruhodnou příležitost pro celou rodinu dozvědět se něco více o nejzajímavější planetě naší sluneční soustavy. V průběhu let na sebe Mars upoutal pozornost vědců, spisovatelů a nezanedbatelného množství dětí.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.