Články FiftyFifty.cz, strana 9

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 9 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 9

FiftyFifty

Velká vánoční jízda Justina Biebera na filmovém plátně

Skladba Justina Biebera s názvem Santa Claus Is Comin‘ To Town, která doprovází závěrečné titulky animované komedie Velká vánoční jízda, se dočkala vlastního videoklipu.

Nová filmová komedie Marie Poledňákové je dotočena

Dva roky po diváckém hitu Líbáš jako Bůh začala autorka a režisérka Marie Poledňáková natáčet volné pokračování úspěšné komedie. V novém filmu Líbáš jako ďábel posílá kvarteto hlavních hrdinů do nových životních situací. Komedii Líbáš jako Bůh vidělo v kinech více než 900 tisíc diváků a byla oceněna Českým lvem 2009 pro divácky nejúspěšnější český film roku.

Hranaři. Dokud nás smrt nerozdělí…

Tomáš Zelenka v prosinci uvede do kin svůj nový snímek. Film Hranaři se odehrává v současnosti, v jehož samém středu je organizovaný zločin, který tahá za politické nitky.

Česká radost v českých kinech

Nejlepší český dokumentární film, Pod sluncem tma Martina Marečka, vstoupí 3. listopadu do kin. A s ním čtyři další „jihlavské“ snímky

Julia Roberts krásnou učitelkou Toma Hankse

Oscaroví herci Tom Hanks a Julia Roberts se sešli v romantické a optimistické komedii, která pojednává o tom, jak tvrdá realita v dnešní době krize zasáhne jednoho obyčejného muže a jak ho inspiruje k tomu, aby doplnil své znalosti a přitom nečekaně našel nový smysl života.

Líbáš jako ďábel - natáčení v Maroku

Dva roky po diváckém hitu Líbáš jako Bůh začala autorka a režisérka Marie Poledňáková natáčet volné pokračování úspěšné komedie. V novém filmu Líbáš jako ďábel posílá kvarteto hlavních hrdinů do nových životních situací.

Rodina je základ státu - drama s prvky frašky

Když vám hoří půda pod nohama, není nad rodinný výlet... Touto myšlenkou hlavního hrdiny by se dal uvést očekávaný film respektovaného scenáristy a režiséra Roberta Sedláčka, Rodina je základ státu.

Alois Nebel

„V okamžiku, kdy jsem byl osloven ke spolupráci na filmu Alois Nebel, nebyla ještě určená technologie, kterou se film bude vyrábět. Myslím, že se nejdřív uvažovalo o kreslené animaci. Až během dalšího přemýšlení nad tím, jak převést grafický román do filmu, jsme došli k tomu, že se pokusíme využít rotoskopie jako hlavního stylistického prvku.“ (Tomáš Luňák – režisér)

Katka Třeštíkové míří k dalšímu mezinárodnímu úspěchu

Celovečerní dokument Heleny Třeštíkové Katka stojí na prahu dalšího mezinárodního úspěchu – je nominován na cenu Prix Europa za nejlepší celovečerní televizní dokument.

Nic proti ničemu v předpremiéře na letošním Fresh Film Festu

seriál :: Festivaly 2011

Film Nic proti ničemu režiséra Petra Marka měl svou mezinárodní premiéru na letošním festivalu v Karlových Varech a jako jediný český film zastupoval tuzemskou produkci v soutěžní sekci Na východ od Západu.

Film Hranaři byl úspěšně dotočen

Na středu 27. července připadl poslední z plánovaných třiceti natáčecích dnů a úspěšně skončilo natáčení politického thrilleru Hranaři. Podle scénáře Oto Klempíře a Jiřího Hubáčka snímek natočil Tomáš Zelenka, který tak v oblasti filmové režie debutuje.

Nic proti ničemu

“Falešný pedofil v občanském sdružení.” - Ironická komedie o přemrštěné toleranci současných třicátníků.

Devínsky masaker

9. června přijde do českých kin celovečerní slovenský film Devínsky masaker. V našich zemích ojedinělý film žánru dokudrama nabízí detailní rekonstrukci tragické události, kdy Lubomír Harman vyvraždil obyvatele sousedního bytu na bratislavském sídlišti Devínská Nová Ves.

Saxána a Lexikon kouzel ve Zlíně

Návštěvníci 51. Zlín Film Festivalu - Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež ve Zlíně se mohou těšit na den plný kouzel a čár.

Máma mezi Marťany – za vším hledej Mars

Mezi planetou Zemí a Marsem existují zajímavé paralely, které dělají z filmu Máma mezi Marťany pozoruhodnou příležitost pro celou rodinu dozvědět se něco více o nejzajímavější planetě naší sluneční soustavy. V průběhu let na sebe Mars upoutal pozornost vědců, spisovatelů a nezanedbatelného množství dětí.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz