Články FiftyFifty.cz, strana 2

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 2 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 2

FiftyFifty

Svěrák slaví s Koljou!

seriál :: Filmová žranice

Šupec filmů se na nás hrne, tak zapněte bednu, vážení!

TV připínáčky týdne

seriál :: Filmová žranice

Váš kuchař se nijak nefláká, to si nemyslete! Voňavé lahůdky jsou připraveny - takový Pán prstenů se vás zmocní tak rychle, že se nestihnete ani olíznout!

Láska teplých kovbojů

Tak tedy Zkrocená hora. Je to film, o kterém jsem přemýšlela ještě dva dny po jeho projekci a který je hoden jmen svých tvůrců. Je to film, který má ve svém sloganu použita tato slova: Největší silou přírody je láska... Domnívám se, že mu toto romantické zvolání spíš uškodí, nežli prospěje.

Teploučký Capote

Pravděpodobně jste již něco zaslechli o výpravném filmu Capote. Je několikrát nominovaný na letošního Oscara a výkon představitele hlavní role Trumana Capoteho je bezesporu důvěryhodně teplý a zmatený. Philip Seymour Hoffman postavu velmi zvláštního spisovatele pojal dokonale, dokonce jeho hlas je posazen o několik oktáv výše a homosexualita z něho přímo čiší.

Ladné zápěstí Gejši

Příběh napsaný americkým spisovatelem Arturem Guldenem velmi působivě popisuje japonské gejši a přibližuje tento křehký a ojedinělý fenomén divákům moderního světa.

Utajený aneb jak ke konci zhatit dobrý film

Myslím si, že skoro každý recenzent si svůj text tak trochu sumíruje už při samotné projekci. Přemýšlí, jak článek povede, aby dával hlavu a patu a zároveň udržel pozornost čtenáře. Nejsem na tom jinak, ale film Utajený mě vyvedl z omylu. Chtěl jsem vám totiž z děje prozradit co možná nejmíň a zaměřit se na techničtější stránku věci, ale nakonec mě film donutil udělat přesně opačnou věc.

Outsider jako ty

Černobílý dánský Outsider je dělán přímo na tělo těm, kteří se snaží v každém případě proplouvat životem v klidu, v pohodě a po svém. Žádné starosti, povinnosti a strach z budoucnosti si nepřipouštějí, brání se stresu a kolotoči dnešního světa seč mohou. Pak za poslední roky vydělají oficiálně 7 dolarů a tím to všechno začíná.

Božský Bruce krade

Po Božském Bruceovi se v kinech objeví další film Carreyovského stylu v režisérském provedení Deana Parisova, díky kterému už pár komedií spatřilo světlo světa (např. Galaxy Quest, Co se doma usmaží). Sám Carrey přišel k producentovi Brianovi Grazerovi s nápadem na remake už dvacet let starého stejnojmenného filmu. Důvodů bylo hned několik.

Tolkienova Středozem vítězí nad Narnií o několik délek

Premiérovým filmem tohoto týdne je snímek plný kouzel a dětské fantasie. Jste-li sběrateli zážitků z triků moderních výpravných pohádek, jsou Letopisy Narnie určeny právě pro vás.

Další hustý prcičky

Pokud se vyžíváte v laciných a oplzlých fórech nebo jste ještě „náctiletí“ a nemáte dosud přistup k filmům, které by vám přinesly sexuální uspokojení, není co řešit. Je to další z teenagerských snímků, který bude skoro stejný jako ten předchozí, který byl skoro stejný jako předchozí, který byl…

Karel Roden tůruje škodovku

a upachtěně spěchá z jednoho zaměstnání do druhého. Slepě miluje Aňu Geislerovou, pro kterou je schopen i vraždit. To vše v novém filmu Steena Agroa - Sklapni a zastřel mě, který je premiérovým snímkem tohoto týdne.

Dinosauři na pražské Štvanici

Lovci dinosaurů je dobrodružný film natočený podle povídky známého spisovatele Raye Bradburyho, která upoutala svým výstražným tónem na zneužívání vědeckých vynálezů proti přírodě.

Ruský kotel plný hollywoodské omáčky

Timur Bekmambetov, režisér filmu Noční hlídka, se přiznává k tomu, že se nevyhýbá komerci a prioritou pro něj je, aby se film líbil divákům.

Neustále si olizuje štětec

Vítězný film letošního filmového festivalu v Karlových Varech, zobrazuje poslední životní úsek naivního malíře, který sám sebe nazýval Nikifor, a mluvil stále ve třetí osobě.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz