Články FiftyFifty.cz, strana 3

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 3 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 3

FiftyFifty

Na Sahaře je ukryt poklad!

seriál :: Filmová žranice

Co skrývá rozpálená Sahara? Koho viděly Hadí oči? Kdo je Lhář,lhář? Tajenku odhalí váš televizní přijímač!

Johny Depp miluje rum!

seriál :: Filmová žranice

Hvězdní Piráti z Karibiku, drsní Dannyho parťáci a Božský Bruce jako zákusek. Filmové menu pro náročné strávníky.

United 93 - nejlepší z trojlístku

Blíží se září a Američané vzpomínají na události před pěti lety. Právě tento časový odstup filmařům připadá jako dostatečný ke zfilmování tehdejšího teroristického útoku, a tak se do toho dali hnedle třikrát. Film Let číslo 93 (United 93) režiséra Paula Greengrasse je k vidění v našich kinech právě teď. Podle všeho je z trojlístku filmů o 11.9.2001 ten zdaleka nejlepší.

Kim Ki duk a jeho další magické drama

Filmovou premiérou tohoto týdne je Samaritánka, film korejského režiséra Kim Ki-duka. Mohli ho shlédnout již diváci Febio Festu, do vašeho kina tento příběh o dvou mladých dívkách zabývajících se prostitucí se staršími pány zavítá ale až nyní.

Hřebejk znovu točí

Znáte nějakého režiséra, který by točil pravidelně jeden film ročně? Kromě Woodyho Allena byste mezi známými osobnostmi už asi nikoho jiného nenašli. A už vůbec ne u nás.

Johnny Depp podruhé pirátem

Piráti z Karibiku s podtitulem Truhla mrtvého muže jsou druhým dílem původního a velmi úspěšného filmu. Natáčeli se současně s „trojkou“ a Johnny Depp v nich pokračuje ve své zmaštěné představě o kapitánovi z Černé perly jménem Jack Sparrow...

Auta v americkém stylu

Auta mluví, smějí se a dýchají každou částí své kapoty. Mrkají čelním sklem a šklebí se přední maskou. Když jim ve výrazu něco chybí, nabídnou k pohledu svou boční linii a natočí přední kola. V novém filmu studia Pixar dělají vše jako obvyklejší postavy z pohádek. Ale jsou příliš nablýskaná, a průhledná k tomu...

Hřebejkova Kráska v nesnázích zahájí MFF v Karlových Varech

Za několik dní opět startuje nejvýznamnější česká filmová událost, Mezinárodní festival Karlovy Vary. Jako každým rokem se ostře sledované hlavní soutěže celovečerních filmů zúčastní i jeden český zástupce.

Salma Hayek skutečnou múzou

Zeptej se prachu není film s milostnou zápletkou, je to vyprávění o vášni...

Je příběh Šifra Mistra Leonarda lepší jako film nebo kniha?

Jde tak trochu o to, co máte radši. Jestli tajemný a stále se komplikující napínavý děj, nebo přeci jen průhlednější a ke konci až úsměvný filmový příběh. Bestseller Dana Browna na filmovém plátně vás totiž ke konci pravděpodobně pobaví…

Irská romantika bez kýče

Čeští herci ve filmovém zpracování nesmrtelné legendy o lásce, nenávisti zradě a přátelství.

Účastníci zájezdu a jejich nový režisér

Do kin se právě vplížil film podle další knihy Michaela Viewegha, Účastníci zájezdu. Kromě známých herců Evy Holubové, Bohumila Klepla a Pavla Lišky nám představí například Annu Polívkovou nebo nový talent v režisérském křesle - Jiřího Vejdělka.

Uma Thurman plete čepičky

Film Prime, který můžete vidět v našich kinech od minulého čtvrtka, je filmem pro zasmání. Někdy je už dost těch těžkých a zamyšlení hodných témat, těch humanitně a tolik lidsky směrovaných filmových děl a dílek. Prime je odpočinkovým stanovištěm, na kterém můžete v klidu usrkávat studenou limonádu a jen tak se třeba zachechtat. A to někdy přijde vhod.

Zaplacené ženské sexy fígle...

Máte-li rádi francouzské filmy, je jedna z premiér tohoto týden trefa do černého. Mnohým se může zdát film Žena mého muže tím nejfrancouzštějším, co se za poslední dobu pouštělo na plátna českých kin. Atmosféra, komunikace a snad i nádech samotné francouzské nacionality vlezl do filmu, kterému nechybí prostitutky, nevěra, lesbická láska a ani statný Gérard Depardieu.

Já, Ty a letošní Febiofest

Jestli je nějaký film po právu nazýván křehkým, je to právě úvodní snímek letošního Febiofestu, nezávislý americký film režisérky Mirandy July - Já a Ty a všichni ostatní.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz