Články FiftyFifty.cz, strana 6

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 6 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 6

FiftyFifty

Natáčení 2Bobulí skončilo

Hádek a Langmajer spadli ze skály… tak nějak by asi zněl titulek bulvárního plátku. Pravdou však je, že se hlavním protagonistům připravovaného pokračování úspěšné komedie z vinařského prostředí nic nestalo, jen se v závěru natáčení pracovalo na vůbec nejakčnějších scénách z celých 2Bobulí.

Festival Finále: Pocta Františku Vláčilovi a Věře Chytilové

Nové české filmy a zároveň výběr toho nejlepšího, co naše kinematografie vytvořila v minulých letech, unikátní projekce, setkání osobností, nečekané souvislosti, debaty o filmu i chystané filmové projekty – to vše přináší největší přehlídka českých filmů – festival Finále.

Hit „Růžový panter“ podruhé

Růžový panter 2 - pokračování úspěšného snímku z roku 2006, v němž se Steve Martin poprvé ujal role neohroženého a neohrabaného francouzského detektiva, inspektora Jacuese Clouseaua, míří do českých kin.

Po svatbě nedojímá

Velký počet filmů, které produkuje Dánsko, byl dáván za příklad při plánování výroby českých filmů letošního roku. V případě této severské země bychom si mohli brát za vzor nejen kvantitu, ale i kvalitu. Film Po svatbě režisérky Susanne Bier má u nás premiéru právě dnes.

Pirátka českého filmu odhalena

V sobotu 12. července byl v multikině Palace Cinemas ve Slovanském domě odhalen pokus o natočení historického velkofilmu režiséra Juraje Jakubiska Bathory. Na mladou dívku, která film natáčela na příruční kameru přímo v průběhu odpoledního představení, upozornili zaměstnance kina a ochranku ostatní návštěvníci projekce.

Pařížan v českých kinech

Nový film Paříž je příběhem jednoho nemocného Pařížana, který se sám sebe ptá, jestli umře - premiéra 31.7.

Jak to vypadá Po svatbě

“After the Wedding je film o tajemstvích. O tom, jak spolu lidé žijí, milují se a mají své rodiny – a přitom beze studu před svými blízkými mnohé zatajují.“

Máj navazuje na film Kytice

Text této velebásně, prověřený víc než stoletím, převedli autoři scénáře do strhujícího příběhu o věčné lásce a vášni. V mnoha ohledech Máj navazuje na film Kytice,...

Báthory - je krvavá legenda skutečná?

Alžběta Báthory, legendární Čachtická paní, je podle Guinnessovy knihy rekordů největší vražedkyní všech dob. Na svém kontě má připsáno 650 vražd, většinou mladých dívek. Pěkné téma na film, Juraj Jakubisko spouští svou premiéru Báthory už v červenci.

Letopisy Narnie budou mít premiéru v Praze

Slavnostní premiéra za účasti hollywoodských hvězd fantasy příběhu Letopisy Narnie: Princ Kaspian se bude konat 17. června 2008 v Praze.

Dech Kim-Ki dukův

Korejský režisér Kim-Ki duk, který slaví úspěchy především v Evropě, vyrábí své mlčenlivé a pro oko půvabné příběhy jako na běžícím pásu. Za dvanáct let vyprodukoval 14 filmů, které mají své stálé místo na světoznámých filmových festivalech. Teď už jde jen o to, udržet dech...

MONGOL - ČINGISCHÁN je ryze mužská záležitost

Máte slabost pro výpravné ságy o slavných vůdcích z historie, kteří se nezalekli překážek ani krvavých obětí při cestě za svým snem? O výjimečných osobnostech, které neměli cestu za slávou a mocí zrovna pohodlnou? Potom je film režiséra Sergeje Bodrova pro vás to pravé.

Horton - slon jak má být

Hlavní figurka nového filmu tvůrců Doby ledové, má skvělou pamět, smysl pro humor a sloní dávku zodpovědnosti. Zachraňuje celý svět! Který je vměstnán do smítka na květu jetele...

Filmový víkend s Františkem Vláčilem

Speciální projekce filmů Františka Vláčila připravuje na sobotu 12. a neděli 13. dubna kino Aero ve spolupráci se společností Barrandov studio. Na programu je promítání Vláčilových filmů Holubice, Ďáblova past, Údolí včel a Marketa Lazarová.

Pokračování filmu Crash...

to není, o nehodu a části těl v novém filmu Paula Haggise s názvem V údolí Elah ale divák nepřijde. Tommy Lee Jones pátrá po svém synovi, který se právě vrátil z Iráku a téměř přitom nesleze z plátna...
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz