Články FiftyFifty.cz, strana 3

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 3 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 3

FiftyFifty

Wanastowi Vjecy

Torpédo je nejprodávanější CD v Čechách! V oficiální hitparádě prodejnosti IFPI rovnou na první příčku.

Changes in the Czech history

seriál :: Language corner

Do you still remember the “Velvet revolution” in 1989? And the changes during last 90 years?

Evropané nekupují ekologičtější auta

Evropští výrobci aut vystupňovali své protesty proti přísným normám, které zavádí Evropská unie ve snaze snížit emise oxidu uhličitého. Automobilky se brání tím, že spotřebitelé o ekologičtější auta nestojí, napsal deník Guardian.

KÖPENICK 1906 - 2006

"Milouškův cestovní deník" Dne 16.X.1966

Gogol Bordello Ori Kaplan

Člen kapely Gogol Bordello Ori Kaplan přiváží 7. listopadu do Prahy vlastní šílenou kapelu – Balkan Beat Box.

Ozonová díra je kvůli chladu větší

Letos došlo nad Antarktidou k rekordnímu úbytku ozonu, oznámili vědci z Evropské kosmické agentury. Překročen byl dokonce i dosud nejvyšší zaznamenaný úbytek z roku 2000, napsal britský deník Guardian.

Medaile pro svérázného Štraita

Včera, 28. října 2006, předal prezident republiky Medaili za zásluhy Jindřichu Štreitovi. Za zásluhy o stát v oblasti kultury a umění. V Centru publicistiky a dokumentu Televizního studia Ostrava natočil režisér Aleš Koudela o tomto světově proslulém fotografovi dokument nazvaný Jindra ze Sovince.

Lidé ničí celý mořský ekosystém

PRAHA/DILLÍ (EcoMonitor) - Odpadní vody představují obrovský problém pro znečištění moří a oceánů, ohrožují rostliny a živočichy, a také ničí místa, kde by mohli žít. Navíc se problémy se splašky stále zvětšují, říká zpráva Programu OSN pro životní prostředí (UNEP).

4 roky nad vodou

V srpnu roku 2002 se Prahou prohnala ničivá pětisetletá povodeň, která zapříčinila okamžitou evakuaci občanů, sanace budov a řadu protipovodňových opatření.

Obliba sushi ohrožuje tuňáky

PRAHA/LONDÝN (EcoMonitor) - Rostoucí obliba sushi decimuje populaci tuňáků až na samou hranici kolapsu, napsal deník Independent. Britské ministerstvo životního prostředí (DEFRA) požaduje, aby rybolov podléhal přísnějším kontrolám.

Globální oteplování a dinousauři opět na Zemi

Globální oteplování v příštích sto letech by mohlo zapříčinit návrat teplot naposledy registrovaných v době dinosaurů a mohlo by vést k vyhynutí až poloviny rostlinných a živočišných druhů. Napsala to dnes agentura Reuters s odvoláním na britské vědce.

Paroubek a Topolánek - komici s.r.o.

Mirek a Jirka čekají na Godota.Tak ksakru, kde je?

Pátá cenová bez větráku - i taková může být internetka

Dřív jsem ráda chodila do internetek. Internet sice ještě nebyl vysokorychlostní, ale to mi nevadilo. Dala jsem si kávu a četla zahraniční zprávy. Dnes už to nejsou internetky, ale Cyber Café. Nejmíň 20 počítačů, puberťáci halekají nad hrami, výkřiky „sejmi ho, mám Tě, seš mrtvej!“, muzika, nejde se soustředit.

Kdo nemoderuje není Čech!

Moderátor. S tímto výrazem se setkáváme téměř denně. A moderátorem chce být snad každý. Nedávno vylezla z VILY další psychotická skupina. Co chtějí dělat? Mnozí vstoupit do šoubyznysu a rádi by byli moderátory. Co je třeba znát a umět?

Sedmdesát tisíc nás bylo...

Sedmdesát tisíc je nás před Těšínem... sto tisíc nás poněmčili, sto tisíc nás popolštili... když nás zbylo... tisíců jen sedmdesát, smíme žít?“
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz