Články FiftyFifty.cz, strana 2

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 2 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 2

FiftyFifty

Politické čáry máry

Povolební pat pokračuje, přestože kdesi v závětří vzniká nová vláda. Kdo nakonec vykouzlí první vládní bábovičku?

Fotbal je hra pro lidi aneb oslíčci třeste se

seriál :: Fotbal bez mičudy

Jeden a půl miliardy lidí u televizních obrazovek, náklady ve výši miliard euro, manévry policie a armády, rozpumpovaná ekonomika, nadšená armáda prostitutek... osmnácté Mistrovství světa ve fotbale definitivně začalo.

Povolební hysterie

Aneb komu byste dali záhlavec vy? Jedni jsou hrozně rozčílení, druhé to nechává zcela chladnými. Volby jsou sice za námi, ale není, a ještě asi dlouho nebude jasné, kdo bude mít v parlamentu převahu. Uvažuje se o více variantách - středopravém kabinetu, úřednické vládě, předčasných volbách... Jak to vidíte vy?

Pro koho je nový model škodovky Roomster?

Tak jsem ho konečně viděl. Do této doby jsem opravdu neměl tu čest, protože mě tento typ vozů naprosto neláká. Ovšem jestli Roomster má být konkurentem pro další SUV na trhu, tak jsme na tom docela špatně!

MS klepe na vrátka - zapomeňte

seriál :: Fotbal bez mičudy

Tak je to už opravdu skoro tady. Událost, na kterou čekají milióny fotbalových fanoušků na celém světě začíná za pár dní. Mistrovství světa v Německu bude jistě v mnoha ukazatelích opět nej, stejně jako všechny předchozí podobné podniky. Bude nej fanoušků a nej vsazených peněz a nej gólů a nej vlastně čehokoliv...

Čemu se smějou?

seriál :: Předvolební rande

Na otázku, čemu se ti politici na billboardech smějou, se nabízí hodně odpovědí. Bohužel se mi jako nejpravděpodobnější jeví varianta, že se smějou nám. Smějou se nám voličům a to hlavně proto, že se právě teď musíme rozhodnout, který z těch podbízivých a populistických šklebů z plakátů zvolit. Sami vědí, že nás čeká velmi těžce řešitelný úkol. Sledujte FiftyFifty.cz, zkusíme vám být nápomocni.

Utište slepé střevo a pro sichr i ta ostatní

..Stojí u okna a opájejí svoje smysly.. Zrak i sluch, když mají štěstí a z blízké základny nestartují či nedosedají stíhačky.., ostatně i čich, když se zadaří a v zahrádkách okolních rodinných domků právě nespalují, co se nehodí, či z blízkých vesniček soukromí zemědělci nevyvážejí ze chléva..

Greenpeace versus Černobyl

Jaderná katastrofa, kterou se nepodařilo ututlat a která stále ještě nespí, je i po dvaceti letech středem pozornosti. A někdy jsou zapotřebí i těžkooděnci...

Už opět plavou...

Lidé, kteří se sotva zvedli po pár letech doslova z bahna a bláta, jehož domovskou půdou byla místa vzdálená i několik stovek kilometrů proti proudu rozvodněných živlů, zase plavou.. Probůh proč? A proč zase tolik? Když bezmála před čtyřmi lety poslouchali z úst všech vládních představitelů (a nejen jich – kývala i opozice), že se neprodleně musí… Musí!! Po čtyřech letech zase plavou.

Na zadek se mi už nepodíval

Nedávno jsem potkala jednu známou, bývalou kolegyni. Neviděla jsem jí asi 10 let. Chvíli jsme vedli zdvořilostní rozhovor, při kterém jsem ji pozorovala a říkala si, jak už je stará. Jak se změnila. Jak se jí změnil výraz v obličeji, jak jsou tam vepsané starosti, bolesti… Bylo mi jí tak trochu líto. Nasedla jsem do autobusu a pak mi to došlo. Že je mi přesně tolik, kolik jí a že totéž si myslí třeba ona o mně.

Editorial aneb jaké bude počasí

seriál :: Editorialy

Dle včerejší ankety si většina z vás myslí, že to letos za zajíčka vezme Ježíšek. Na saních si může přifrčet klidně i začátkem dubna, pořád mu to pěkně podrandí. Nevím, jestli to někomu přidá na náladě, ale jaro si prostě dává na čas, a já vás dnes svým zpravodajstvím ohledně počasí také nepotěším. Ale ke zvednutí nálady tu přeci jen něco máme a to nejen vaše povedené vejšplechty z diskuzí, ale také nějaké ty zprávy o zdárně končící velké jarní soutěži…

Editorial - okoun nilský se přemnožil!

seriál :: Editorialy

Posloucháme kolem sebe o mnoha hrozících katastrofách, blížících se pandemiích a politických hrozbách. Podívejme se dnes trochu dále za humna a zapomeňme na chvilku na ty naše kašpárky a jejich starosti.

Stanovisko režiséra Jana Hřebejka

k článku v Blesku dne 24. února 2006 - Lásky Jany Brejchové: Krabicové víno, levný rum!

Hostel v kině - bouda na zákazníky jako bouda na diváky

Kdyby snad někdo podléhal dojmu, že jsme magazín nějakých cinefilů, pak se plete. Ale do kina občas chodíme všichni, takže proč se nezmínit, když jsou toho plné noviny a navíc máme i vlastní názor. Přiznávám, že kromě filmu Zlomené květiny jsem byl v kině naposled před dvěma lety. Ale naší šéfredaktorce jsem tím vyhrožoval marně. Že prý je to záměr - film očima neokoukanýma. Takže pozor, tohle není recenze! Tohle je varování.

Prázdné pohledy s láhví

Celý leden byly ve všech novinách informace o tom, jak mrzne. Nic neobvyklého, v lednu. Stačilo by napsat jednou větou. Tak jako v létě svítí slunce, tak v zimě padá sníh a na podzim padá listí. Ve velkém.
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz