Články FiftyFifty.cz, strana 1

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 1 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 1

FiftyFifty

Utopíme se v hypermarketech

Otevřu noviny a čtu: Řetězce otevřou desítky obchodů! Takže můj pocit, že už jsme jimi přeplněni, je teď v troskách. Myslím tedy na to, jestli třeba můj soused Vladimír má dojem, že jich má na výběr málo? Nebo ta paní, co jsem si u ní koupila ty noviny, jestli ta snad si večer neposteskla, že ne a ne narazit, na to pravé nákupní centrum? Jo, možná to byla ona. Vypadala dost unaveně, asi o tom dlouho do noci přemýšlí.

Skutečně je ideálem ženy kostlivec se čtyrkama?

Vážení čtenáři, na adresu naší redakce dorazil skutečný, historicky první e-mail reagující na jeden z uveřejněných textů. A jelikož je to text, který pojednává o koexistenci ženského a mužského světa, což by časem mělo být tak trochu hlavním námětem celého našeho magazínu (FiftyFifty jako ženský svět vs. mužský svět), rádi tento dopis zveřejňujeme a přikládáme i reakci postiženého autora. Nejdříve však, co nám napsala čtenářka:

Rákosníček je pořád hrdina

Chtěla jsem synovi udělat radost a vzít ho na něco ,,lepšího“. Vybrala jsem animovaný film Strašpytlík v paláci Flóra. Už jen ten začátek byl nad očekávání. U pokladny jsem nechala téměř 300,- Kč, pak jsme jen tak mimochodem prošli kolem popcornu, k tomu cola a bylo z toho téměř 500,-.

Volební jitrnice

Červnové volby se nezadržitelně blíží a není se tedy čemu divit, že každý politický předák shání svého maskota. Jiří Paroubek s velkou pompou odhaluje toho pro ČSSD – šéfem volebního týmu se má stát bývalý ministr obrany Jaroslav Tvrdík. Kdopak že to je ?

Silvestrovské večírky šéfredaktorky

Některé oslavy zůstanou člověku v paměti. Poslední večer v roce část lidí prožívá chtě nechtě emotivněji, vždyť něco nenávratně končí! A další rok začíná, je třeba se na něj připravit a vše naplánovat do nového roku tak, aby další poslední večer byl o něco šťastnější. Ježišmarjá, ale kdo tohle má vydržet!

Sváteční moralita

Státní svátky mají i jiný smysl než ten, že nemusíme jít do práce. Je proto dobré se trochu zamyslet nad tím, co si máme dnes slaveným svátkem připomenout.

Akce s prošlou lhůtou

Prodávaj nám jedy, navíc s prošlou lhůtou, vymyslej na to akci a my jim to pěkně zbaštíme, můžeme se přetrhnout, abysme si to shnilý maso koupili.31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz