Články FiftyFifty.cz, strana 13

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 13 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 13

FiftyFifty

I alergie chodí do školy

I alergie chodí do školyJako by tahle zdravotní patálie doprovázela děti na každém kroku, dokonce na ně čekává i ve škole – řeč je o alergiích a bronchiálním astmatu.

Cigarety lámou ženská srdce více než mužská

Cigarety lámou ženská srdce více než mužskáCigareta v ženských rukách vypadá elegantně, uklidňuje a zvyšuje sebevědomí. Ale také zabíjí. Kouření již dávno není jen mužskou doménou, cigaretu dnes vídáme běžně nejen u dospělých žen, ale také čím dál častěji u velmi mladých dívek. Jak se ale ukazuje, kouření je pro ženský organismus o poznání škodlivější než pro muže.

Domácí násilí

Domácí násilíDomácímu násilí podléhají vedle většiny žen i muži, nejčastější formou je psychické násilí.

Jídlo ve stresu škodí zdraví

Jídlo ve stresu škodí zdravíUž naše babičky říkávaly, že na jídlo si máme udělat čas, že máme jíst v klidu a v pokud možno příjemném prostředí. Může se nám to zdát jako nepodstatná maličkost, ale naše rozpoložení a prostředí, ve kterém jíme, mohou výrazně ovlivnit naše zažívání.

Z čekání na miminko se mohou rozvinout deprese

Z čekání na miminko se mohou rozvinout depresePro každý pár, který touží po děťátku, je diagnóza neplodnosti vždy smutnou zprávou. Oba partneři se s tímto faktem jen těžko vyrovnávají. Medicína nabízí neplodným párům několik možností léčby.

Úrazy se nevyhýbají ani škole

Úrazy se nevyhýbají ani školeSpousta spolužáků, legrace, ale i pranice a možné úrazy. To všechno je reálnou součástí školy. Můžeme chtít, aby děti byly sebeukázněnější, ale v praxi toho není možné úplně docílit. Pár modřin tak zažije asi každé z nich.

České ženy se za své nahé tělo stydí

České ženy se za své nahé tělo stydíKult krásného vysportovaného těla se zejména vlivem médií stal společenskou normou ovlivňující estetické vnímání, ale také noční můrou zejména něžného pohlaví.

Kouření cigaret ničí sexuální život mladých mužů

seriál :: Nekuř, uschne ti!

Kouření cigaret ničí sexuální život mladých mužůZeptáte-li se muže kuřáka, v kolika letech začal pravidelně kouřit, pravděpodobně se dozvíte až překvapivě nízké číslo. Výjimkou bude věk nad dvacet a skutečnou vzácností pak třicet a více let.

Nechráněný sex na dovolené? Koledujete si o nepříjemné ´suvenýry´

Nechráněný sex na dovolené? Koledujete si o nepříjemné ´suvenýry´Na dovolené nebo pracovní cestě v cizině se chováme zpravidla volněji než během roku, plného rutinních pracovních povinností. Totéž platí i o sexuálním chování.

Přestože na venkově je více pylu, alergiků je více ve městech

Přestože na venkově je více pylu, alergiků je více ve městech Pylové alergie se vyskytují častěji ve městech než na venkově, přestože "pylová zátěž" je na venkově větší. Podle odborníků to může být způsobeno odlišnými druhy pylu v jednotlivých lokalitách nebo také tím, že ve městech se k pylovým zrnům přidávají další součásti znečištěného vzduchu, kterých je na venkově méně.

Kuřácké prostředí ohrožuje psy. Hrozí jim rakovina plic

seriál :: Nekuř, uschne ti!

Kuřácké prostředí ohrožuje psy. Hrozí jim rakovina plicKuřáci si často neuvědomují, koho svojí závislostí ohrožují. Kromě nich samotných a osob, s kterými tráví nejvíce času, to jsou i jejich domácí mazlíčci.

Workoholismus – hrozí i vám?

Workoholismus – hrozí i vám? Workoholismus neboli neschopnost přestat pracovat se týká mnoha pracovníků. Je to závislost, která svou škodlivostí snese příměr k alkoholismu.

Míra korupce ohrožuje demokracii, míní většina Čechů

Míra korupce ohrožuje demokracii, míní většina Čechů…Mínění, že ČR je vyspělou demokracií, pak sdílí pouze necelá pětina domácí populace…

Syndrom zlomeného srdce

Syndrom zlomeného srdceMyslíte, že termín "zlomené srdce" najdete pouze v krásné literatuře? Takzvaný syndrom zlomeného srdce je medicínský pojem a skutečně k němu dochází.

Rozvodový advokát – přízrak dob minulých

Rozvodový advokát – přízrak dob minulýchPotkal jsem se nedávno s jedním advokátem. Hned na úvod se mi nezapomněl pochlubit, že advokáta dělá už přes 30 let. Ani nemusel. Z toho, kde se zastavilo jeho myšlení, by to poznal asi každý.
© 2005 – 2019 Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu provozovatele zakázáno.