Články FiftyFifty.cz, strana 1

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 1 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 1

FiftyFifty

Vlas způsobil smrt 50 milionů lidí

Hitlera chránila Prozřetelnost, ano! Zachránil ho jediný lidský vlas. Vlas, jenž způsobil tu nejhorší válku v dějinách lidstva - II. světovou válku....

5 litrů zmrzliny

Počátek historie zmrzliny lze najít již ve starověkém Řecku. V té době byla osvěžující chladivá pochoutka vyloženě luxusem. Těmi "vyvolenými", kteří si ji mohli dovolit, byli pouze majetní Řekové. Dobovou zmrzlinou byl totiž ochucený sníh nebo led z vrcholu Olympu, bájného domova bohů.

Dovolená podle horoskopů

Dovolená. Vyrážíme za hranice všedních dnů. Někteří doslova za hranice země, jiní se spokojí s poznáváním vlastí Českých a jsou i tací, pro něž je nejideálnější dovolená doma na kanapíčku. Jedni dávají přednost společné dovolené s blízkými, druzí naopak preferují oddělenou dovolenou.

Titanic - (ne)bylo vyhnutí?

"Ta loď se potopí, ještě než dopluje do Ameriky. Vidím stovky lidí, jak se topí v ledové vodě. To jste všichni tak slepí, že je necháte utopit?"

Svědectví viklanů

Nevada je oblastí častých zemětřesení. Přesto tu lze najít viklany, které lze s minimální námahou rozhoupat nebo i odvalit. Jak mohou tyto kameny přečkat zemětřesení, aniž by se zřítily?

Na sex granát

seriál :: Kameny

Jestliže nahlédneme pod pokličku magických vlastností alespoň některým z mnoha kamenů, pak zjistíme, že na každý náš neduh nějaký kousek z nerostného bohatství matka Země má. Na bolest těla i ducha, očištění od negativních energií, posílení vlastního sebevědomí, a v neposlední řadě taktéž na povzbuzení sexuálního apetitu..

Kameny - znamení zvěrokruhu

seriál :: Kameny

Sluneční znamení předurčuje do jisté míry naše základní vlastnosti. Jistě, je na nás samotných, které z nich více rozvineme, a které třeba i opustíme. Každé znamení má však několik styčných vlastností, podle kterých lze vymezit vhodnost nošení určitého drahého kamene.

Kameny - vliv barvy

seriál :: Kameny

Při výběru barvy kamínku je nejjednodušší postupovat podle toho, co nám sdělí naše intuice. Třeba stejně, jako u našeho šatníku..

Kameny - jejich působení

seriál :: Kameny

Máte vy nebo vaše děti špatné spaní? A jinak jste bez fyziologických potíží? Spíte v ložnici či dítě v pokojíčku s počítačem, televizorem, rádiem a elektronickým budíkem? No, to se nedivte, že nespíte! Sežeňte si...

Lhář od pohledu

Řeč těla je nevědomá, lidé ji ovlivňují minimálně anebo vůbec. Odborníci tvrdí, že při komunikaci s lidmi bereme jen sedm procent informací ze slov. Z tónu hlasu jich bereme jen asi třicet procent. A řeč těla nám dá až padesát pět procent informací!

Kameny - léčivá energie

seriál :: Kameny

Pro většinu lidí je myšlenka, že by kameny mohly léčit, nepřijatelná. Přitom mnozí z nich u sebe jako amulet či talisman nosí něco jiného a věří v to úplně stejně..

Tajemná jedenáctka - je vše pouhá náhoda?

Kdo čeká řádky o záhadném fotbalovém mužstvu, bude nejspíš zklamán. Kdo čeká takřka mystickou záhadu čísla 11, je o značný kus blíž..

Déja vu..

Běžný život nám občas přináší zážitky, které nám dávají určitou představu, jaké to je být choromyslný nebo trpět mozkovou poruchou. Déja vu (doslova "už viděné") je běžně užívaný výraz pro velmi zvláštní pocit, že jsem to, co se právě teď děje, už někdy prožil..

Numerologie vás odhalí

Numerogická tabulka stanovuje dispozice člověka, které jsou mu určeny, má je v sobě od narození zakódované. Člověk o nich nemusí vědět.

UFO je v Čechách normální věc!

Díváte se někdy po obloze, nebo kolem sebe? Jen, aby vás nepřekvapilo, když spatříte nějaké to záhadné UFO, protože podle statistik se jedná o docela běžnou věc. Na otázky odpovídal vedoucí projektu Záře, pan Vladimír Šiška.3 2 1

© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz