Články FiftyFifty.cz, strana 2

FiftyFifty, společenský magazín.
Články FiftyFifty.cz, strana 2 na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Články FiftyFifty.cz, strana 2

FiftyFifty

Svědectví Indiánů. Tajné!

Ač díky válkám s bílými lidmi dnes vymírají všechny indiánské kmeny a s nimi i jejich šamanské léčebné techniky a způsob žití, přesto se ještě najde tajné svědectví o kultuře Sioxů. Tajné a významné!

Fiftíkův narozeninový horoskop

Máte taky pocit, že další právě uplynulý rok života FF byl zase o něco kratší, než ten předchozí? Náš Fiftík má na dortu už tři svíčky! Jinak řečeno – předškolák jak řemen..

Lochneska a další světové příšery

Zarostlé příšery, bizarní zjevy či záhadná stvoření provázejí člověka po staletí. Tady je jedno z nich…

Galské horoskopy

Umění sestavovat horoskopy a předpovídat budoucnost ovládali kromě Egypťanů i Římané a pořímštění Galové. Archeologické nálezy dokazují, že jejich schopnosti byly mnohem rozvinutější, než se dosud soudilo.

Bájná Lemurie a země Mu

Kde se Lemurie rozkládala a jaká byla její rozloha, dnes nikdo přesně neví. Pravděpodobně to bylo v Indickém oceánu. Stejně záhadná civilizace Mu měla být v Tichém oceánu.

Pohled do jiných dimenzí

Semináře, workshopy a školení hrají pro dnešního člověka nesmírnou roli. Učí nás třeba jak zvládat stres, zlepšit své výkony či jak najít ideálního partnera. Co všechno se ale může na takových seminářích stát a jak nám to může změnit život?

Vojenský lékař byl ženou

V červenci 1865 zasáhla Londýn epidemie úplavice. Mezi oběťmi byl i vojenský lékař James Barry. Těsně před pohřbem vyšlo najevo, že lékař byl ve skutečnosti ženou. Její jméno bylo Magaret Bulkleyová.

Hudba jako droga

Uvolňuje napětí, působí potěšení, vzbuzuje emoce, probouzí smysly a uklidňuje duši. Řada lidí při jejím poslechu zažívá pocit štěstí až euforie. Je dokázáno, že hudba může léčit a že rozvíjí intelektuální schopnosti člověka.

Kámen, nůžky, papír

Jednoduchý způsob losování, u něhož hraje hlavní roli náhoda. Ale co když je všechno jinak? Je možné najít strategii jak porazit soupeře, nebo aspoň odhadnout jeho volbu?

Bermudský trojúhelník

Místo opředené mýty a legendami už od dob Kryštofa Kolumba. Oblast, která měří milion čtverečních kilometrů, se proslavila podivnými anomáliemi i záhadným mizením lodí, letadel a dokonce i ponorek.

Poselství z Věčnosti

"Teprve až pokácíte poslední strom, až otrávíte poslední řeku, až ulovíte poslední rybu, přijdete na to, že se peníze nedají jíst."

Podvodníci prodali Eiffelovku. A hned dvakrát!

...aneb lidská troufalost a hloupost nezná mezí. Dnes se rozprodává Eiffelova věž, Big Ben, socha Svobody a pronájem v Bílém domě. A je to obchod!

Noc plná vášní

A už je to tady zase. Není vyhnutí. Slunce a Měsíc se opět postaví přímo proti sobě a způsobí na Zemi nemálo vzrušení.

Horoskop pro FiftyFifty.cz - třetí rok

Nevím, jak vy, ale já se nemohu zbavit dojmu, že ten druhý rok na FF uběhl snad ještě rychleji než ten první. Naše dítko má dva roky. Vlastní nohy je již udrží docela solidně, snad jen v příliš hrbolatém terénu má potíže vyrovnat balanc. A když by mu snad chtěl někdo hodit klacík pod nohy, mělo by problém.. Chvilkový – díky bohu!

Věštba osudu

Jdu ke kartářce, která je tu vyhlášená - její jméno je synonymem pro zázrak. Věřím astrologii, karty mi ale voní podezřele. Za zkoušku nic nedám...
© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz