Kameny

FiftyFifty, společenský magazín.
Kameny na FiftyFifty.cz. Články, recenze, povídky, stále nové soutěže, hry, horoskopy na týden atd.
Magazín pro ženy i muže > Kameny

FiftyFifty

Články seriálu Kameny

Na sex granát

seriál :: Kameny

Jestliže nahlédneme pod pokličku magických vlastností alespoň některým z mnoha kamenů, pak zjistíme, že na každý náš neduh nějaký kousek z nerostného bohatství matka Země má. Na bolest těla i ducha, očištění od negativních energií, posílení vlastního sebevědomí, a v neposlední řadě taktéž na povzbuzení sexuálního apetitu..

Kameny - znamení zvěrokruhu

seriál :: Kameny

Sluneční znamení předurčuje do jisté míry naše základní vlastnosti. Jistě, je na nás samotných, které z nich více rozvineme, a které třeba i opustíme. Každé znamení má však několik styčných vlastností, podle kterých lze vymezit vhodnost nošení určitého drahého kamene.

Kameny - vliv barvy

seriál :: Kameny

Při výběru barvy kamínku je nejjednodušší postupovat podle toho, co nám sdělí naše intuice. Třeba stejně, jako u našeho šatníku..

Kameny - jejich působení

seriál :: Kameny

Máte vy nebo vaše děti špatné spaní? A jinak jste bez fyziologických potíží? Spíte v ložnici či dítě v pokojíčku s počítačem, televizorem, rádiem a elektronickým budíkem? No, to se nedivte, že nespíte! Sežeňte si...

Kameny - léčivá energie

seriál :: Kameny

Pro většinu lidí je myšlenka, že by kameny mohly léčit, nepřijatelná. Přitom mnozí z nich u sebe jako amulet či talisman nosí něco jiného a věří v to úplně stejně..


© 2005 – 2019 FiftyFifty.cz